Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Siewniki

( ilość produktów: 29 )

Sianie i nawożenie to prace ogrodowe, które trzeba wykonywać co roku. Istnieją na szczęście sposoby, dzięki którym staje się to łatwiejsze i przyjemniejsze. Siewniki to urządzenie, które w znacznym stopniu ułatwia prace ogrodowe, dlatego warto zainwestować w jak najlepszy model. Przy wyborze należy się kierować rodzajem prowadzonej uprawy i budżetem, jaki możesz na niego przeznaczyć. Sklep internetowy Rolmarket.pl oferuje bogaty wybór różnych rodzajów siewników i przeznaczonych do nich akcesoriów.

Rodzaje siewników

Dzisiejszy rynek oferuje nam bardzo szeroki wybór różnych rodzajów siewników, które są przeznaczone do zasiewania różnych typów roślin i powierzchni. Wyróżniamy:

Siewniki ręczne – można ich używać o każdej porze roku, świetnie się sprawdzą na małych powierzchniach. Możesz ich używać do zasiewania trawy i nawozu w swoim ogródku. Siewniki ręczne wykorzystuje się także w zimie do rozsypywania soli drogowej oraz piasku.

Siewniki mechaniczne – polecane są do większych powierzchni, takich jak pola golfowe lub duże trawniki, a także pola uprawne.

Siewniki pneumatyczne – przydają się zwłaszcza rolnikom, gdyż używane są do zasiewania naprawdę sporych powierzchni. Używa się ich przy rozsiewaniu i nawożeniu różnego rodzaju zbóż, kukurydzy i innych roślin uprawnych.

Siewniki dostępne w sklepie Rolmarket.pl pochodzą od uznanych europejskich producentów i cechują się najwyższą jakością wykonania, trwałością oraz wytrzymałością. Oferujemy również szeroki wybór wysokiej jakości akcesoriów do siewników – pikowników, szczotek oraz pasków.

Jaki siewnik ogrodowy wybrać?

Wybór siewnika w największej mierze powinien zależeć od rodzaju i wielkości uprawy. Jeśli chcesz posiać trawnik, najlepszym wyborem będzie siewnik ręczny. Są one proste w obsłudze i nie wymagają używania żadnych innych maszyn, a znacznie usprawniają prace w naszym ogrodzie. Jednak jeśli Twój trawnik ma imponujące rozmiary, możesz śmiało rozważyć użycie siewnika mechanicznego.

Zastanawiasz się, jaki siewnik wybrać do nawozu? W tym wypadku również świetnie sprawdzi się siewnik ręczny. W naszym sklepie znajdziesz rozsiewacze rotacyjne, które będą doskonałym wsparciem w nawożeniu roślin – z jego pomocą rozprowadzimy nawóz szybko i łatwo.

Jeśli prowadzisz duże gospodarstwo rolne, Twoją uwagę powinny przykuć siewniki mechaniczne i pneumatyczne.

Siewniki rolnicze możesz dostosować do swoich potrzeb. Są one wyposażone są w szczotki, dzięki którym możesz ustalać gęstość wysiewu. Skonstruowano je z wysokiej jakości tworzyw sztucznych lub niezwykle odpornej stali, co pozwala na długie i satysfakcjonujące użytkowanie.

Zobacz również:

Siewnik Gardena     Siewnik punktowy     Siewnik do trawy     Siewnik do nawozu     Siewnik do warzyw

      pixel