Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Siatki na pnącza

( ilość produktów: 5 )

Rośliny pnące, zwłaszcza te ozdobne, to piękna ozdoba przydomowego ogrodu czy balkonu. Cieszą oczy, tworzą zieloną ścianę, dają cień. Dzięki różnorodnej kolorystyce można z nich stworzyć niezwykłą kompozycję barwną w ogrodzie, która przez cały sezon kwitnienia będzie niezwykłą ozdobą, za każdym razem skłaniającą do zachwytu nad pięknem natury. Pnącza to jednak nie tylko rośliny ozdobne, ale również warzywa, jak choćby fasolka szparagowa czy groszek oraz ogórki. Ich odpowiednie prowadzenie jest kluczowe, bo pozostawione same sobie tworzą bezładną plątaninę, przez co zbiory warzyw są zdecydowanie utrudnione. Na szczęście wynaleziono siatki na pnącza, które są bardzo pomocne w takich sytuacjach.

Siatki na pnącza – dla kwiatów i warzyw

Siatki na pnącza to rozwiązanie idealne do przydomowych ogrodów kwiatowych i warzywnych. Dzięki odpowiednio upiętej siatce rośliny pnące mogą swobodnie piąć się do góry, prowadzone po sznurkach. Pozwala to zapanować nad plątaniną łodyg poszczególnych roślin, ułatwić ich pielęgnację oraz późniejsze zbiory.

Siatki na pnącza – trwałe i odporne

Siatki na pnącza dostępne w naszym sklepie są wykonane z materiałów trwałych i odpornych na trudne warunki atmosferyczne. Nie straszny im deszcz, wiatr czy słońce, dzięki czemu bez trudu przetrwają niejedno załamanie pogodowe. Zielony kolor ładne zlewa się z roślinami, więc siatka nie rzuca się za bardzo w ocz. Możesz znaleźć siatki na pnącza w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez trudu możesz dopasować ich rozmiar do roślin, które chcesz na nich rozpinać. Mamy zarówno siatki do przydomowych ogrodów, jak i większe bele, które sprawdzą się w uprawie warzyw na większą skalę. Przy upinaniu roślin na siatce z pomocą przychodzi taśma do podwiązywania roślin. Jest zrobiona z materiału mocnego i odpornego na warunki atmosferyczne, co pozwala mieć pewność, że żadna wichura nie zepsuje rozpiętych z jej pomocą roślin. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą siatek i taśm na pnącza. Wybór jest szeroki, więc z pewnością znajdziesz siatkę najlepiej dopasowaną do roślin, które masz w planie uprawiać.

    pixel