Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kurtyny wodne ogrodowe

( ilość produktów: 2 )

Ocieplenie klimatu sprawia, że coraz więcej jest upalnych dni, w czasie których szukamy sposobu na ochłodę. Jedni wybierają się nad rzekę, inni rozkładają baseny ogrodowe, a jeszcze inni wybierają kurtyny wodne, które sprawdzają się zarówno w domu, ogrodzie, jak i na balkonie czy tarasie.

Kurtyny wodne – prosty sposób na upał

Kurtyna wodna to bardzo proste rozwiązanie, które składa się z rur i końcówek zraszających, do których wystarczy podłączyć wodę za pomocą szybkozłączki. Jej montaż nie wymaga specjalistycznego sprzętu, gdyż rurę mocuje się za pomocą specjalnych klipsów, a za stelaż może posłużyć konstrukcja balkonu, zadaszenia tarasu czy altany ogrodowej.

Kurtyna wodna – na tarasie, balkonie czy w ogrodzie

Jedną z ważniejszych zalet kurtyn wodnych jest fakt, że można z nich korzystać niemal w dowolnym miejscu. Z ich pomocą można stworzyć chłodzącą ścianę oddzielającą nas od miejskiego upału na balkonie. Doskonale sprawdzi się również w ogrodzie, gdzie będzie nie tylko chronić nas przed upałem, ale i komarami i innymi nieprzyjemnymi insektami, które uprzykrzają nam wypoczynek w letnie wieczory.

Kurtyna wodna – idealna dla dzieci i alergików

Warto wspomnieć, że kurtyna wodna to rozwiązanie nie tylko pozwalające przetrwać nam letnie upały, ale również oczyszczająca powietrze. Nagrzane i nasycone pyłkami powietrze jest przyczyną wielu alergii, a kurtyna wodna pozwala oczyścić powietrze, dzięki czemu alergicy zdecydowanie lepiej się czują.

Kurtyna wodna jest również świetną zabawką dla dzieci, które bardzo chętnie biegają w jej otoczeniu i schładzają się pod jej orzeźwiającą mgiełką. Rozłożona w ogrodzie na długi czas zapewni im rozrywkę i sprawi, że wakacyjny czas w domowym zaciszu nie będzie im dawał się we znaki.

Jak widać kurtyna wodna ma wiele różnych zastosowań i w każdym z nich sprawdza się doskonale. Zobacz, jakie kurtyny wodne znajdziesz w naszym sklepie i wybierz kurtynę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Zainstaluj ją i przekonaj się, że wszystko, co o niej napisaliśmy, jest zgodne z prawdą.

Zobacz powiązane kategorie:

    pixel