Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Repelenty na komary

( ilość produktów: 43 )

Repelenty na komary – postaw na skuteczne odkomarzanie!

Komary, muchy, kleszcze i inne owady potrafią uprzykrzyć nawet najprzyjemniejszy pobyt na łonie natury. Twój ogród nie jest wyjątkiem – te niewielkie zwierzęta gryzą, przeciskają się przez szczeliny okienne i robią wiele szkód w Twoim domu i pomieszczeniach gospodarczych. Na szczęście możesz się ich pozbyć – pomogą Ci w tym specjalne repelenty na komary. Już dziś poznaj najlepsze środki do odkomarzania i nie daj się ugryźć!

„Pożegnanie z komarem” - preparat na komary na bazie naturalnych składników

Jeden z najskuteczniejszych preparatów do odkomarzania, dostępnych w naszym sklepie internetowym, to płyn „Pożegnanie z komarem” marki Zielony Dom. Jego formuła oparta jest o naturalne składniki, takie jak sok cytrynowy oraz sok czosnkowy. To produkt przeznaczony do pryskiwania trawników, drzew, krzewów oraz architektury ogrodowej, na których gnieżdżą się owady. Podczas bezdeszczowej pogody ten preparat na komary utrzymuje swoje właściwości nawet przez 4 tygodnie.

Diablo Forte - środek do odkomarzania dla Twojego ogrodu

Nie mniej efektywnym repelentem na komary jest preparat Diablo Forte, dostępny w zestawie z profesjonalnym utrwalaczem do oprysku. Diablo Forte odstrasza nie tylko komary, ale także muchy, osy, bąki, kleszcze i inne owady, których nie chcesz widzieć w swoim ogrodzie. Ten środek do odkomarzania dostępny jest w formie wodnej mikroemulsji, którą przed użyciem należy rozcieńczyć wodą lub rozpuszczalnikiem na bazie glikolu. Jego efekt biobójczy jest szybki i bardzo długotrwały.

Reset Strong – mocny i niezawodny repelent na owady

Jeżeli chcesz stosować opryski na komary w swoim ogrodzie, w którym zalęgło się bardzo dużo różnorodnych owadów, mamy dla Ciebie jeszcze jedną propozycję – repelent na komary do ogrodu Reset Strong. To bardzo mocny preparat, przeznaczony do zwalczania wielu gatunków owadów – much, much końskich, komarów tygrysich, karaczanów, rybików cukrowych, a nawet pluskw, karaluchów i kleszczy. Ten niezwykle skuteczny preparat możesz stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, pamiętając o szczególnym bezpieczeństwie dzieci, osób starszych, kobiet w ciąży oraz Twoich domowych pupili.

W naszym sklepie znajdziesz repelenty na komary, które pomogą Ci walczyć z owadami w Twojej najbliższej okolicy. Korzystając z nich szybko i skutecznie pozbędziesz się owadów z domu i ogrodu, dzięki czemu będziesz mógł spędzać spokojne letnie wieczory na świeżym powietrzu. Stosując repelenty na komary z naszego sklepu skutecznie usuwasz uciążliwe owady z Twojego otoczenia. Pryskając nimi ogród, taras czy balkon pozbywasz się niechcianych gości i nie musisz martwić się, że miły wieczór z przyjaciółmi skończy się swędzącymi bąblami. 

Repelenty na komary – bezpieczne dla człowieka i zwierząt

Dostępne w naszym sklepie repelenty na komary możesz stosować na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Zastosowanie ich zgodnie z instrukcją na opakowaniu pozwala usunąć komary i inne uciążliwe owady, a jednocześnie nie stanowi zagrożenia dla ludzi i zwierząt. Oczywiście podczas ich aplikacji należy zachować pewne środki ostrożności, ale po jej wykonaniu na terenie opryskanym mogą przebywać zarówno ludzie, jak i zwierzęta.

pixel