Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Geokrata komórkowa

( ilość produktów: 6 )

Geokrata (geosiatka komórkowa) to produkt, który świetnie sprawdza się zwłaszcza w pracach drogowo - ziemnych. Geokrata parkingowa pozwala skutecznie uporać się z problemem słabej nośności gruntów. Zapewnia ona stabilizację różnorakich terenów: dróg, podjazdów, placów, parkingów, skarp i wielu innych nawierzchni. Geokrata komórkowa do stabilizacji poboczy i wszelkich innych gruntów tworzy podbudowę, która zachowuje się jak półsztywna płyta. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.

Geokrata komórkowa do stabilizacji dróg – jakie są jej zalety i na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Geokraty wykazują skuteczne działanie przeciwerozyjne. Są to produkty wielokrotnego użytku, wykonane z materiałów odnawialnych – są więc całkowicie nieszkodliwe dla środowiska. Wybierając geokratę, powinieneś zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość produktu, od której zależy jej wytrzymałość. Oferowane przez nas geokraty wykonane są z polietylenu o wysokiej gęstości, co jest gwarancją ich odporności nawet na niekorzystne warunki atmosferyczne. Przy dokonywaniu zakupu upewnij się także, że zamawiasz odpowiedni rozmiar i ilość produktu. Oferujemy specjalne ceny przy zamówieniach hurtowych!

Montaż geokraty z całą pewnością mogą ułatwić solidne szpilki do mocowania geokraty, które mocno zespalają się z podłożem i tworzą stabilną konstrukcję. Oczywiście są one dostępne w ofercie naszego sklepu. Ich zaletą jest fakt, że można ich używać wielokrotnie – po zainstalowaniu geokraty można je bezpiecznie wyjąć i wykorzystać po raz kolejny. Nadają się one do montażu geosiatki zarówno na terenach płaskich, jak i pochyłych.

Geokrata parkingowa - do czego wykorzystuje się geokraty?

Geokraty mają wiele pożytecznych zastosowań. Jako że świetnie radzą sobie ze stabilizacją różnego rodzaju gruntów, znalazły naprawdę szerokie zastosowanie w budownictwie. Wykorzystuje je się do przede wszystkim jako wzmocnienie drogi czyli sprawdzą się m.in. podczas budowania dróg leśnych, tymczasowych, a także dojazdowych. Z powodzeniem można ich używać także do podbudowy dróg kołowych oraz szynowych. Co więcej, kratka parkingowa świetnie sprawdzi się ona podczas budowy parkingów i placów manewrowych. Świetnie sprawdza się w tych miejscach wytrzymując nawet duże obciążenia i oferując stabilność podłoża, tak ważną przy budowlach tego rodzaju.

To wciąż nie wszystko – znajduje ona również zastosowanie w przeciwerozyjnym zabezpieczaniu nasypów, kanałów, rowów, a także zbiorników wodnych. Sprawdza się więc także w budowie i wzmacnianiu wałów przeciwpowodziowych i linii brzegowych. Geokrata komórkowa przyda się też do stabilizacji podjazdów oraz skarp. Może się okazać pomocna także w ogrodzie – do kształtowania przestrzeni ogrodowej wokół zabudowy. Jak możesz się domyślić, zastosowań jest znacznie więcej – profesjonalna geokrata na pewno spełni Twoje wymagania. Życzymy udanych zakupów i osiągnięcia spodziewanych efektów!

    pixel