Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki na choinki

( ilość produktów: 17 )

Żywa choinka to piękna i pachnąca ozdoba, której obecność pozwala stworzyć niepowtarzalną świąteczną atmosferę. Zanim jednak choinki trafią do domu, muszą zostać wycięte w hodowli choinek, a następnie przewiezione do punktu sprzedaży, gdzie kupujący mogą wybierać w zależności od potrzeb. W każdym punkcie sprzedaży musi znajdować się specjalne stanowisko do pakowania drzewek, które jest wyposażone w siatki do pakowania choinek. Zobacz, jakie siatki do pakowania choinek znajdziesz w naszym sklepie.

Dobra siatka do pakowania choinek - wytrzymała i rozciągliwa

Pakowanie choinek do zadanie niełatwe, gdyż trzeba spełnić zarówno wymagania kupującego, jak i zadbać o drzewko, którego gałęzie mogą łatwo ulegać uszkodzeniu. Nic zatem dziwnego, że dużo lepiej niż sznurki, liny i druty sprawdza się siatka do pakowania choinek. Jej funkcjonalność oraz łatwość użytkowania sprawiają, że jest ona w standardowym wyposażeniu stoiska sprzedaży choinek nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

Dobra siatka do pakowania choinek swą międzynarodową karierę zawdzięcza kilku czynnikom. Przede wszystkim jest to produkt wykonany z mocnego włókna polipropylenowego, odpornego na uszkodzenia i trudnego do przypadkowego przedarcia. Ma ona drobny splot, a jednocześnie jest rozciągliwa, dzięki czemu dopasowuje się do różnych kształtów choinki. Pozwala to chronić gałęzie przed uszkodzeniem, zachowując wysokie walory estetyczne świątecznego drzewka. Włożona do siatki choinka znacznie zmniejsza swoją objętość, co umożliwia jej transport nie tylko samochodem ciężarowym czy pickupem, ale również zwykłym samochodem osobowym.

Siatka do choinek jest produkowana w formie rękawa. Dzięki temu można ją naciągnąć na tuby do pakowania choinek, do których choinka wkładana jest od strony pnia, by przeciągać ją ku wierzchołkowi. Podczas przeciągania choinki przez tubę wszystkie gałęzie składają się w górę, dzięki czemu nie łamią się, a po zakończeniu przeciągania drzewka można nadmiar siatki odciąć nożem, tworząc wygodny pakunek umożliwiający przenoszenie i transport. Tak przygotowana choinka w siatce może zostać zabrana do domu, a jej zdjęcie może nastąpić dopiero po włożeniu drzewka w stojaki na choinki. Dzięki takiej kolejności osadzanie świątecznego drzewka jest dużo łatwiejsze i nie ma ryzyka, że jakaś jego część ulegnie uszkodzeniu.

Siatka do choinek - wybierz najlepszą dla siebie

W naszym sklepie Rolmarket.pl znajdziesz szeroki wybór siatek do pakowania choinek o różnej średnicy. Dla większych drzewek najlepsza będzie średnica 45cm, a dla mniejszych wystarczy 34cm. Dostępne u nas rękawy do pakowania choinek mają długość 300m, dzięki czemu można z nich pomocą zapakować niemal cały las drzewek. 

Wszystkie siatki dostępne w sklepie Rolmarket.pl są wykonane z mocnego włókna polipropylenowego najwyższej jakości. Gwarantuje to, że siatka nie rozleci się podczas przenoszenia zapakowanego w nią drzewka. Można za nią swobodnie chwytać podczas przenoszenia choinki do samochodu czy podczas wnoszenia go do miejsca docelowego. Do żądanego rozmiaru siatkę można przyciąć z pomocą ostrego nożyka, co sprawia, że pakowanie choinek do siatki jest szybkie i bezproblemowe.

Siatka do pakowania choinek to produkt, z którego powinni korzystać nie tylko sprzedawcy choinek, ale również właściciele szkółek drzew iglastych. Ich zalety doceniają jednak nie tylko osoby profesjonalnie związane ze sprzedażą choinek, ale również finalni kupujący, którym siatka do pakowania choinek znacznie ułatwia operowanie drzewkiem podczas transportu i wnoszenia go do mieszkania. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą siatek do pakowania choinek oraz innych akcesoriów, które pomagają przy obsłudze stoiska ze świątecznymi drzewkami. Rękawy siatkowe i tuby przydadzą się tam bez wątpienia, więc zanim zdecydujesz się złożyć zamówienie, to sprawdź, jakie inne produkty znajdziesz w naszym sklepie. Wszystkie są wysokiej jakości i spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Nie zwlekaj więc z zamówieniem i wybierz najlepszą siatkę do pakowania choinek dla siebie.

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

 

    pixel