Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki na balkony

( ilość produktów: 18 )

Siatki balkonowe w naszym sklepie

To nie tylko doskonałe zabezpieczenie, ale również estetyczne wykończenie przestrzeni na zewnątrz. Na rynku można wybrać najczęściej siatki przeciw ptakom na balkon w różnych rozmiarach oraz kolorach, dzięki czemu dany produkt nie rzuca się w oczy oraz nie szpeci przestrzeni na wolnym powietrzu. Łatwo ją zamontować oraz wymontować, a dzięki temu staje się przedmiotem, bez którego ciężko się obyć w dużym mieście, mieszkając na wyższych piętrach w wieżowcu lub bloku.  

Siatka maskująca na balkon przeciw ptakom

Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwała oraz niezawodna. Raz zamontowana skutecznie odstrasza ptaki przez długi czas, a dzięki temu nie musisz inwestować w kolejne podobnego rodzaju rozwiązania na balkon. Ponadto, siatki przeciw ptakom są odporne na niekorzystne oraz zmieniające się warunki atmosferyczne czy uszkodzenia. Odpowiednie narzędzia oraz dodatkowe elementy montażowe pozwolą ci bezpiecznie przytwierdzić siatkę balkonową do elewacji bloku. One gwarantują również jej solidne zamontowanie, aby przy mocniejszym podmuchu wiatru zabezpieczenie nie urwało się.  

Siatka balkonowa to nie wszystko. Dobierz do niej artykuły montażowe

● stalowa linka – występują w wersji ze stali ocynkowanej oraz nierdzewnej. Najczęściej siatkę balkonową montuje się na linkach ocynkowanych o średnicy około dwóch milimetrów.

● kotwy oraz kotwy pośrednie – w przypadku balkonu w tradycyjnej zabudowie wystarczą cztery kotwy. Zwróć uwagę na to, czy blok jest ocieplony. Jeśli tak, dostosuj do tego wielkość dybla. Powinien mieć długość mniej więcej 160 milimetrów.

● śruba rzymska – to dwie mniejsze połączone ze sobą na zasadzie ramy, przy skręcaniu gwintu zbliżają się do siebie. W przypadku prostych konstrukcji wystarczy jeden taki artykuł.

● zaciski do linki stalowej – w taki sposób połączysz śrubę z końcami linki stalowej. opaski elektryczne – dla solidnej oraz zwartej konstrukcji warto przyjąć łączenie co 10 centymetrów.

 

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

 

    pixel