Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki na balkony

( ilość produktów: 13 )

Siatki balkonowe w naszym sklepie

To nie tylko doskonałe zabezpieczenie, ale również estetyczne wykończenie przestrzeni na zewnątrz. Na rynku można wybrać najczęściej siatki przeciw ptakom na balkon w różnych rozmiarach oraz kolorach, dzięki czemu dany produkt nie rzuca się w oczy oraz nie szpeci przestrzeni na wolnym powietrzu. Łatwo ją zamontować oraz wymontować, a dzięki temu staje się przedmiotem, bez którego ciężko się obyć w dużym mieście, mieszkając na wyższych piętrach w wieżowcu lub bloku.  

Siatka maskująca na balkon przeciw ptakom

Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwała oraz niezawodna. Raz zamontowana skutecznie odstrasza ptaki przez długi czas, a dzięki temu nie musisz inwestować w kolejne podobnego rodzaju rozwiązania na balkon. Ponadto, siatki przeciw ptakom są odporne na niekorzystne oraz zmieniające się warunki atmosferyczne czy uszkodzenia. Odpowiednie narzędzia oraz dodatkowe elementy montażowe pozwolą ci bezpiecznie przytwierdzić siatkę balkonową do elewacji bloku. One gwarantują również jej solidne zamontowanie, aby przy mocniejszym podmuchu wiatru zabezpieczenie nie urwało się.  

Siatka balkonowa to nie wszystko. Dobierz do niej artykuły montażowe

● stalowa linka – występują w wersji ze stali ocynkowanej oraz nierdzewnej. Najczęściej siatkę balkonową montuje się na linkach ocynkowanych o średnicy około dwóch milimetrów.

● kotwy oraz kotwy pośrednie – w przypadku balkonu w tradycyjnej zabudowie wystarczą cztery kotwy. Zwróć uwagę na to, czy blok jest ocieplony. Jeśli tak, dostosuj do tego wielkość dybla. Powinien mieć długość mniej więcej 160 milimetrów.

● śruba rzymska – to dwie mniejsze połączone ze sobą na zasadzie ramy, przy skręcaniu gwintu zbliżają się do siebie. W przypadku prostych konstrukcji wystarczy jeden taki artykuł.

● zaciski do linki stalowej – w taki sposób połączysz śrubę z końcami linki stalowej. opaski elektryczne – dla solidnej oraz zwartej konstrukcji warto przyjąć łączenie co 10 centymetrów.

Siatki balkonowe wysokiej jakości

W trosce o zapewnienie szerokiej oferty proponujemy naszym klientom także siatki balkonowe. Cechują się wysoką jakością i wytrzymałością na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych. To konieczna właściwość takich siatek – w końcu z założenia są one przeznaczone do użytku zewnętrznego. Z tego właśnie względu powinny być odporne na promieniowanie słoneczne, deszcz i śnieg. Dzięki temu będą mogły spełniać swoją funkcję przez kilka sezonów bez utraty pierwotnych właściwości. Wytrzymałość i zachowanie wysokiego poziomu estetyki – to wszystko stanowi przykład cech, które dotyczą oferowanych przez nas siatek balkonowych.

Siatka maskująca zapewnia prywatność i bezpieczeństwo

Stosowanie takich siatek generuje wiele korzyści. Pozwala m.in. zapewnić pożądane poczucie prywatności. Używanie proponowanych rozwiązań z pewnością zwiększy komfort i uchroni przed spojrzeniami ciekawskich sąsiadów czy przechodniów. To jednak dopiero początek zastosowań siatek maskujących. Sprawdzą się także podczas upalnych i słonecznych dni, kiedy szukamy ustronnego miejsca, które zapewni osłonę przed nadmiarem słońca.

Siatki na balkon – inne zastosowania

Warto też wspomnieć o pozostałych sposobach na wykorzystanie takiej siatki na balkon. Jeżeli przykładowo należysz do grona osób, które lubią zajmować się ogrodnictwem lub choćby uprawą kilku gatunków roślin na swoim balkonie – wówczas oferowane siatki z pewnością ułatwią to zadanie, przyczyniając się do zapewnienia bujnego wzrostu i kwitnienia. Różne wysokości oraz grubości takich materiałów sprawiają, że każdy klient będzie w stanie dobrać dla siebie odpowiedni wariant, który spełni jego oczekiwania.

Siatka balkonowa – jak ją odpowiednio zamontować?

Proces montażu jest wyjątkowo prosty, dzięki czemu każdy będzie w stanie poradzić sobie z tym przedsięwzięciem. Na uwagę zasługuje fakt, że na obrzeżach siatek znajdują się oczka montażowe o średnicy ułatwiającej bezproblemowy montaż z wykorzystaniem specjalnych opasek kablowych. Po nałożeniu i optymalnym naciągnięciu siatki balkonowej zaleca się przystąpienie do mocowania.

W ofercie sklepu Rolmarket znajduje się bogaty wybór takich siatek balkonowych. Do wyboru są zarówno warianty w kolorze brązowym, szarym, jak i zielonym. Dostępne odcienie są na tyle uniwersalne, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, co pozwoli zapewnić pożądany efekt i stworzy spójną całość np. z otaczającą zielenią lub kolorem elewacji budynku. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

 

     

    pixel