Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Węże ogrodowe (szlaufy ogrodowe)

( ilość produktów: 36 )

Nieskręcający się wąż ogrodowy – podlewaj rośliny szybko i sprawnie!

Wąż ogrodowy to jedno z podstawowych akcesoriów prawdziwego ogrodnika. Dzięki niemu podlewanie roślin jest znacznie łatwiejsze, podobnie jak zraszanie trawnika czy mycie narzędzi ogrodowych. Aby nawadnianie rabat kwiatowych, grządek z warzywami oraz zielonych trawników sprawiało Ci jak najmniej problemów, przygotowaliśmy dla Ciebie rozbudowaną ofertę węży ogrodowych, dopasowanych do Twoich potrzeb. Zobacz sam!

Rolmarket.pl – Twój sprawdzony dostawca węży ogrodowych

W sklepie internetowym Rolmarket.pl znajdziesz wiele węży ogrodowych o różnych długościach i parametrach. Różnią się one średnicą i długością, dzięki czemu możesz dobrać taką długość węża jaka, będzie najlepiej pasować do Twoich potrzeb.

Bez względu na to, czy potrzebny Ci wąż ogrodowy 30 m czy szlauf na bębnie o długości 50 m, w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości produkty. Oferowane przez nas węże ogrodowe nie skręcają się i są wykonane z wysokiej jakości wielowarstwowych tworzyw. Każdy dostępny u nas produkt jest odporny zarówno na promieniowanie słoneczne, jak i wysokie ciśnienie wodociągowe.

Zwijany wąż ogrodowy z bębnem – wygoda i szybkość działania

Wąż ogrodowy na bębnie to urządzenie, które w znaczący sposób ułatwia pracę w ogrodzie, pozwalając Ci na dużą oszczędność czasu. Możesz swobodnie poruszać się po całym ogrodzie, a dzięki automatycznemu mechanizmowi bębna wąż zwija się samoczynnie. Specjalny rotacyjny uchwyt umożliwia montaż węża na dowolnej ścianie Twojego garażu czy schowka na narzędzia ogrodowe. Korzystając z takiego węża możesz zapomnieć o splątanym wężu, potknięciach czy problemach z przepływem wody, co znacznie ułatwi podlewanie. Tego typu zwijane węże ogrodowe mają wygodny uchwyt, który ułatwia przenoszenie, a także zestaw szybkozłączy, dzięki którym możesz szybko przyłączyć je do kranu ogrodowego.

Szlauf ogrodowy i końcówki – wybierz kompletny zestaw

Bez wątpienia szlauf ogrodowy jest niezbędny w każdym ogrodzie, ale wygodę korzystania z niego znacząco poprawiają odpowiednie końcówki. W naszym sklepie znajdziesz kompletne zestawy czyli szlauf ogrodowy z końcówkami, dzięki którym z łatwością podłączysz wąż do kranu oraz zamocujesz odpowiednią końcówkę. W zależności od zestawu możesz znaleźć zraszacze z jedną końcówkę mającą regulację strumienia wody lub więcej końcówek, z których każda ma nieco inne funkcje. Dobry szlauf ogrodowy sprawdzi się bowiem doskonale nie tylko przy ręcznym podlewaniu, ale i zautomatyzowanym, w czym pomoże np. końcówka obrotowa.

Potrzebujesz pomocy w doborze węża ogrodowego? Skontaktuj się z nami!

Czy już wiesz, który wąż ogrodowy będzie dla Ciebie najlepszy? Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru tego lub innego akcesorium ogrodniczego, pamiętaj, że możesz liczyć na naszą poradę. Nasz wykwalifikowany personel jest do Twojej dyspozycji – wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię lub napiszesz w oknie chatu, dostępnego na dole strony. Zapraszamy do kontaktu! Rola wężów ogrodowych w funkcjonowaniu każdego ogrodu jest właściwie nie do przecenienia. Ich najważniejsza funkcja sprowadza się do podlewania roślin oraz transportowania wody na przestrzeni całego ogrodu. 

Węże ogrodowe na działkach

Stosując węże ogrodowe, nie musisz obawiać się nierównomiernego podlewania danych powierzchni, a to z uwagi na możliwość zamontowania na ich końcu specjalnej dyszy lub zraszacza pozwalających na rozsądne dozowanie wody. Nabywając wąż ogrodowy, można kupić go w pojedynczym egzemplarzu lub wybrać zestaw z armaturą. Odpowiednie ciśnienie wody sprawi, że będzie ona napędzać dyszę obrotową, co spowoduje równomierne podlewanie ogrodu.

Decydując się na konkretny model węża, należy zwrócić szczególną uwagę na jego długość oraz sprawdzić, jaka jest jego średnica. Należy je dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika, jego ogrodu oraz posiadanej instalacji. Nie bez znaczenia jest również materiał, z którego został wykonany dany wąż, a także liczba warstw, w które został wyposażony. Im większą ilością warstw on dysponuje, tym wzrasta także jego wytrzymałość na różne uszkodzenia oraz zużycie wynikające z normalnego użytkowania. 

Jeśli masz koło domu choćby niewielki kawałek trawnika, uprawiasz grządki, masz większy ogród warzywny czy dbasz o kwiaty rosnące przed Twoim domem, to musisz mieć szlauf ogrodowy. Wybierz jego długość, dobierz końcówki lub kup cały zestaw, z bębnem do zwijania i zobacz, jak wygodne może być podlewanie.

 

Zobacz również:

Węże ogrodowe Gardena     Węże ogrodowe Cellfast     Węże ogrodowe Hobby ats2

pixel