Węże ogrodowe

Ilość znalezionych towarów: 76

Nieskręcający się wąż ogrodowy – podlewaj rośliny szybko i sprawnie!

Wąż ogrodowy to jedno z podstawowych akcesoriów prawdziwego ogrodnika. Dzięki niemu podlewanie roślin jest znacznie łatwiejsze, podobnie jak zraszanie trawnika czy mycie narzędzi ogrodowych. Aby nawadnianie rabat kwiatowych, grządek z warzywami oraz zielonych trawników sprawiało Ci jak najmniej problemów, przygotowaliśmy dla Ciebie rozbudowaną ofertę węży ogrodowych, dopasowanych do Twoich potrzeb. Zobacz sam!

Rolmarket.pl – Twój sprawdzony dostawca węży ogrodowych

W sklepie internetowym Rolmarket.pl znajdziesz szereg węży ogrodowych o różnych długościach i parametrach. Bez względu na to, czy potrzebny Ci wąż ogrodowy 30 m czy wąż ogrodowy na bębnie o długości 50 m, w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości produkty. Oferowane przez nas węże ogrodowe nie skręcają się i są wykonane z wysokiej jakości wielowarstwowych tworzyw, które są odporne zarówno na promieniowanie słoneczne, jak i wysokie ciśnienie wodociągowe.

Zwijany wąż ogrodowy z bębnem – wygoda i szybkość działania

Wąż ogrodowy na bębnie to urządzenie, które w znaczący sposób ułatwia pracę w ogrodzie, pozwalając Ci na dużą oszczędność czasu. Dzięki automatycznemu mechanizmowi bębna wąż zwija się samoczynnie, a specjalny rotacyjny uchwyt umożliwia montaż węża na dowolnej ścianie Twojego garażu czy schowka na narzędzia ogrodowe. Tego typu zwijane węże ogrodowe mają wygodny uchwyt, który ułatwia przenoszenie, a także zestaw szybkozłączy, dzięki którym możesz szybko przyłączyć je do kranu ogrodowego.

Potrzebujesz pomocy w doborze węża ogrodowego? Skontaktuj się z nami!

Czy już wiesz, który wąż ogrodowy będzie dla Ciebie najlepszy? Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru tego lub innego akcesorium ogrodniczego, pamiętaj, że możesz liczyć na naszą poradę. Nasz wykwalifikowany personel jest do Twojej dyspozycji – wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię lub napiszesz w oknie chatu, dostępnego na dole strony. Zapraszamy do kontaktu!

Rola wężów ogrodowych w funkcjonowaniu każdego ogrodu jest właściwie nie do przecenienia. Ich najważniejsza funkcja sprowadza się do podlewania roślin oraz transportowania wody na przestrzeni całego ogrodu.  

Węże ogrodowe na działkach

 Stosując węże ogrodowe, nie trzeba obawiać się nierównomiernego podlewania danych powierzchni, a to z uwagi na możliwość zamontowania na ich końcu specjalnej dyszy lub zraszacza  pozwalających na rozsądne dozowanie wody. Nabywając wąż ogrodowy, można kupić go w pojedynczym egzemplarzu lub wybrać zestaw z armaturą. Decydując się na konkretny wąż ogrodowy, należy zwrócić szczególną uwagę na jego długość oraz średnicę, które trzeba dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika i jego ogrodu. Nie bez znaczenia jest również materiał, z którego został wykonany dany wąż, a także liczba warstw, w które został wyposażony. Im większą ilością warstw on dysponuje, tym wzrasta także jego wytrzymałość na różne uszkodzenia oraz zużycie wynikające z normalnego użytkowania.

Pokaż więcej produktów
Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel