Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Siatki przeciw ptakom

( ilość produktów: 27 )

Twoje uprawy są notorycznie niszczone przez ptaki? Wyjadają one owoce z Twoich drzew i krzewów? A może przesiadują na balkonie, tarasie lub wlatują do mieszkania? Na szczęście istnieje bardzo prosty sposób, który pomoże uporać Ci się z tymi wszystkimi problemami. Nie, nie jest to wcale strach na wróble, a siatka przeciw ptakom. Sklep internetowy Rolmarket.pl oferuje szeroki wybór siatek zabezpieczających na szpaki, gołębie oraz wszystkie inne gatunki ptaków, które zaburzają nasz spokój i przeszkadzają w prowadzeniu ogrodu. Zobacz, jakie produkty oferujemy i zastanów się, jaka siatka przeciw ptakom będzie najlepsza dla Ciebie.

Siatka ochronna przeciw ptakom – zastosowanie

Siatki przeciw ptakom mają wiele zastosowań. Podstawowe z nich to ochrona drzew i krzewów owocowych  przed dzikimi ptakami.  Najlepiej jest stosować je na krzewach i drzewach takich jak czereśnie, wiśnie, maliny, winogrona czy borówki. Siatki ochronne przeciw szpakom sprawią, że raz na zawsze rozprawisz się z problemem nadgryzanych owoców i w końcu będziesz mógł cieszyć się plonami z Twojego ogrodu.

Siatka przeciw ptakom może pełnić również inną funkcję. Można jej bowiem używać do podtrzymywania roślin pnących (fasoli, grochu, winogron, pomidorów itd.), które będą mogły wygodnie piąć się po niej. Siatka zabezpieczająca sprawdzi się również do ochrony oczek wodnych. Wystarczy rozłożyć siatkę na ich powierzchni, a zniknie problem z wpadającymi do nich jesiennymi liśćmi.

Siatki ochronne to rozwiązanie, które doceniają nie tylko osoby mające ogród, ale również właściciele psów lub kotów. Ciekawskie zwierzaki lubią wychodzić na balkon i oglądać z niego świat, ale może się zdarzyć, że w przypływie entuzjazmu będą chciały z niego zeskoczyć. W takich sytuacjach, żeby zabezpieczyć zwierzaki i mieć pewność, że są one bezpieczne, na balkonie warto rozpiąć siatkę. Będzie ona stanowić zabezpieczenie dla czworonożnych przyjaciół, a jednocześnie zabezpieczy balkon przed ptakami. W wielu miastach balkon to również miejsce, gdzie przylatują nieproszeni goście – gołębie, które pozostawiają po sobie spory bałagan. Siatka na balkon przeciw gołębiom pozwoli zapomnieć o tym problemie.

Siatka przeciw ptakom - jak jej używać?

Siatki ochronne to skuteczne rozwiązanie w walce ze szkodliwą działalnością ptaków, na którą skarżą się zarówno rolnicy uprawiający owoce i warzywa na dużych areałach, jak i osoby uprawiające niewielki skrawek ziemi w przydomowym ogrodzie. Siatka została skonstruowana tak, aby nie zaburzać naturalnego procesu wzrostu roślin. Dzięki odpowiedniej konstrukcji do roślin docierają promienie słoneczne oraz wilgotność, jednak ptaki nie są w stanie ich dosięgnąć.

Każda siatka, którą oferujemy w naszym sklepie, jest wykonana z trwałych i elastycznych materiałów, dzięki czemu doskonale może spełnić swoją rolę. Zazwyczaj jej budulcem są tworzywa sztuczne (np. polietylen), co sprawia, że siatka jest wytrzymała i odporna na działanie czynników atmosferycznych (niskich temperatur i promieni UV). Kolejną z zalet siatek ogrodniczych jest fakt, że są one bardzo lekkie i można z łatwością zmieniać ich położenie. Równie prosty jest ich montaż, który można wykonać bez użycia specjalistycznych narzędzi. Montowanie niektórych siatek ogrodniczych polega wyłącznie na rozłożeniu ich na krzewach lub drzewach i odpowiednim przymocowaniu do pnia czy ziemi.

Siatki przeciw ptakom dostępne w sklepie internetowym Rolmarket.pl są przyjazne środowisku – wykonano je z materiałów, które nadają się do wielokrotnego użytku.

 

    pixel