Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Siatki przeciw ptakom

( ilość produktów: 26 )

Twoje uprawy są notorycznie niszczone przez ptaki? Wyjadają one owoce z Twoich drzew i krzewów? A może przesiadują na balkonie, tarasie lub wlatują do mieszkania? Na szczęście istnieje bardzo prosty sposób, który pomoże uporać Ci się z tymi wszystkimi problemami. Nie, nie jest to wcale strach na wróble, a siatka zabezpieczająca przed ptakami. Sklep internetowy Rolmarket.pl oferuje szeroki wybór siatek na szpaki, gołębie oraz wszystkie inne gatunki ptaków, które zaburzają nasz spokój i przeszkadzają w prowadzeniu ogrodu.

Siatka ochronna przeciw ptakom – zastosowanie

Siatki przeciw ptakom mają wiele zastosowań. Podstawowe z nich to ochrona drzew i krzewów owocowych (takich jak czereśnie, wiśnie, maliny, winogrona czy borówki) przed dzikimi ptakami. Siatki ochronne przeciw szpakom sprawią, że raz na zawsze rozprawisz się z problemem nadgryzanych owoców. Siatki również świetnie wypełnią funkcję podtrzymywania roślin pnących (fasoli, grochu, winogron, pomidorów itd.). Za pomocą siatek można również ochraniać swoje oczka wodne przed wpadającymi do nich jesiennymi liśćmi.


Siatki ochronne to rozwiązanie nie tylko dla ogrodu, ale także dla domu, balkonu czy tarasu. Wykorzystywać je mogą przede wszystkim właściciele psów lub kotów. Ciekawskie zwierzaki lubią wychodzić na balkon i oglądać z niego świat. W przypływie entuzjazmu mogą zachcieć z niego zeskoczyć, dlatego żeby nasze zwierzaki były bezpieczne, na balkonie warto rozpiąć siatkę.

Balkon to również miejsce, gdzie przylatują nieproszeni goście – gołębie, które pozostawiają po sobie spory bałagan. Siatka na balkon przeciw gołębiom pozwoli zapomnieć o tym problemie.

Jak używać siatek na ptaki?

Siatki ochronne to skuteczne rozwiązanie w walce ze szkodliwą działalnością ptaków. Skonstruowano je tak, aby nie zaburzać naturalnego procesu wzrostu roślin. Dzięki odpowiedniej konstrukcji do roślin docierają promienie słoneczne oraz wilgotność, jednak ptaki nie są w stanie ich dosięgnąć.

Siatki, które oferujemy w naszym sklepie, są wykonane z trwałych i elastycznych materiałów. Zazwyczaj ich budulcem są tworzywa sztuczne (np. polietylen), co sprawia, że są wytrzymałe i odporne na działanie sił atmosferycznych (niskich temperatur i promieni UV). Kolejną zalet siatek ogrodniczych przeciw ptakom jest fakt, że są one bardzo lekkie i można z łatwością zmieniać ich położenie. Równie prosty jest ich montaż. Montowanie niektórych siatek ogrodniczych polega wyłącznie na rozłożeniu ich na krzewach lub drzewach i odpowiednim przymocowaniu do pnia czy ziemi.

Siatki przeciw ptakom dostępne w sklepie internetowym Rolmarket.pl są przyjazne środowisku – wykonano je z materiałów, które nadają się do wielokrotnego użytku.

    pixel