Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Siatki wolierowe

( ilość produktów: 11 )

Hodowla ptactwa i drobnych zwierząt, takich jak króliki czy inne gryzonie, wymaga odpowiednich warunków. Miejsce, w którym będą przebywać zwierzęta musi być bezpieczne dla nich, a jednocześnie zapobiegać możliwości niekontrolowanego wyjścia na zewnątrz. Między innymi z tego powodu do budowy wolier i klatek hodowlanych powinno się używać odpowiednich materiałów.

Siatki wolierowe i hodowlane – trwałe i odporne

W naszym sklepie znajdziesz siatki wolierowe i hodowlane, które spełniają wszystkie powyższe wymogi. Możesz wybrać siatki wykonane z PCV lub ocynkowane, w zależności od tego, do jakiego celu chcesz ich użyć. Są siatki specjalnie przygotowane dla drobiu, ale też siatki wszechstronnego użycia. Możesz zdecydować jaki rozmiar oczek powinna mieć siatka i dobrać ją do ptaków lub zwierząt, które chcesz hodować. Są one dostępne w różnych wysokościach i długościach, dzięki czemu możesz kupić materiał w ilości dopasowanej do Twoich potrzeb. Siatki wolierowe i hodowlane dostępne w naszym sklepie sprawdzą się przy hodowli ptaków ozdobnych, łownych i drobiu. Można z nich wykonać zarówno zadaszenie woliery, jak i jej boki. Dzięki temu z jednego materiału można wykonać całe pomieszczenie dla hodowanego ptactwa.

Siatki na gryzonie – najlepsze dla królików

Znajdziesz u nas również siatki odporne na gryzonie, dzięki czemu możesz z powodzeniem użyć ich do budowy klatek dla królików czy innych gryzoni. Są one wykonane z materiału trudnego do przegryzienia, więc zwierzęta będą bezpieczne w ich wnętrzu. Wszystkie dostępne u nas siatki wolierowe i hodowlane są trwałe i odporne na trudne warunki atmosferyczne. Nie straszne są im deszcz, śnieg, mrozy i słońce, dzięki czemu raz zbudowane miejsce dla ptaków i małych zwierząt będzie służyć przez lata. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą siatek w naszym sklepie. Dokładamy wszelkich starań, by dostępne u nas produkty, spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wybierz rodzaj siatki, zmierz, ile będziesz jej potrzebował, a następnie złóż zamówienie.

    pixel