Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki na woliery (wolierowe)

( ilość produktów: 12 )

Hodowla ptactwa i drobnych zwierząt, takich jak króliki czy inne gryzonie, wymaga odpowiednich warunków. Miejsce, w którym będą przebywać zwierzęta (woliera), musi być bezpieczne dla nich, a jednocześnie zapobiegać możliwości niekontrolowanego wyjścia na zewnątrz. Między innymi z tego powodu do budowy wolier i klatek hodowlanych powinno się używać odpowiednich materiałów. Hodujesz ptaki, króliki czy inne gryzonie? W takim razie to, czego potrzebujesz, to wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne siatki na woliery. Na szczęście mamy takie w naszym sklepie. Znajdziesz tu siatki, które odznaczają się wyjątkową odpornością, więc spokojnie możesz ich używać do konstrukcji i zabezpieczania zagród dla Twoich zwierzaków. Zbuduj bezpieczne miejsce do życia Twoich zwierząt w wolierze.

Siatka wolierowa - po co jest potrzebna?

Zwierzęta, które hodujesz, wymagają odpowiedniej opieki. Jednym z jej aspektów jest stworzenie im miejsca do przebywania. W przypadku małych ptaków ozdobnych, ptaków łownych i drobiu konieczne jest zbudowanie woliery. Takie miejsce spełnia kilka ważnych funkcji. Przede wszystkim chroni Twoje zwierzęta przed drapieżnikami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zapewnia im jednak kontakt z naturą. 

Do budowy woliery konieczna jest mocna siatka hodowlana, wykonana z wytrzymałego materiału (np. siatka polietylenowa). Siatka do woliery jest przymocowywana do stelażu i w ten sposób powstaje klatka dla zwierząt. Obija się nią wszystkie boki wolier, a na górze najczęściej montuje się dach, chroniący zwierzęta przed opadami deszczu i spadającymi liśćmi. 

Taką wolierę często buduje się dla kanarków, bażantów, kaczek i innych typów ptaków. Sprawia ona, że ptaki lepiej się rozwijają, chętniej rozmnażają i po prostu są szczęśliwsze niż w klatce. Hodujesz kaczki, bażanty, gołębie czy inne rodzaje ptaków ozdobnych i ptaków łownych? W takim razie czas na zamontowanie siatki na woliery. 

Siatki na woliery – trwałe i odporne

W naszym sklepie znajdziesz siatki wolierowe i hodowlane, które spełniają wszystkie powyższe wymogi. Nasza oferta jest naprawdę szeroka. Możesz wybrać siatki wykonane z polietylenu lub ocynkowane, w zależności od tego, do jakiego celu chcesz ich użyć. Są siatki specjalnie przygotowane dla drobiu, ale też siatki wszechstronnego użycia. Możesz zdecydować jaki rozmiar oczek powinna mieć siatka i dobrać ją do ptaków lub zwierząt, które chcesz hodować. Mniejsze oczka naturalnie będą najlepsze do hodowli najmniejszych gatunków ptaków. Pamiętaj, że dla drobiu siatka powinna być mocno przymocowana do stelażu, aby uniknąć ucieczki ptaków.

Jaką siatkę najlepiej wybrać dla ptaków łownych? W tym przypadku zwróć szczególną uwagę na wytrzymałość siatki. Dla ptaków łownych siatka do wolier powinna być odporna na przegryzienia. Właśnie dlatego polecamy Ci siatkę zgrzewaną ocynkowaną, która posiada kwadratowe oczka. Oferowana siatka jest wykonana z drutu ocynkowanego dodatkowo ocynkowanego także po zgrzaniu. To sprawia, że siatka doskonale nadaje się dla zwierząt, które mają tendencję do przegryzania siatek. 

Są one dostępne w różnych wysokościach i długościach, dzięki czemu możesz kupić materiał w ilości dopasowanej do Twoich potrzeb. Siatki wolierowe i hodowlane dostępne w naszym sklepie sprawdzą się przy hodowli ptaków ozdobnych, łownych i drobiu. Można z nich wykonać zarówno zadaszenie woliery, jak i jej boki. Dzięki temu z jednego materiału można wykonać całe pomieszczenie dla hodowanego ptactwa.

Siatki wolierowe na gryzonie – najlepsze dla królików

Woliera to także świetne miejsce dla innych zwierząt na przykład królików. W takim przypadku potrzebujesz szczególnej ochrony, bo jak sama nazwa wskazuje, gryzonie potrafią w kilka chwil przegryźć nawet najgrubsze siatki. Właśnie dlatego do zabezpieczenia woliery potrzebujemy siatki wykonanej z wytrzymałego materiału na przykład drutu ocynkowanego. Znajdziesz u nas siatki odporne na gryzonie, dzięki czemu możesz z powodzeniem użyć ich do budowy klatek dla królików czy innych gryzoni. Do ogrodzenia i zabezpieczenia wolier dla królików konieczna będzie naprężona siatka, która ma małe oczka.

Nasze siatki na wolierę mają też możliwość wykorzystania w hodowli kotów. Są odporne na atak kocich pazurów, a jednocześnie zabezpieczają zwierzęta przed niebezpieczeństwem. Mają małe oczka, przez które nie prześlizgnie się nawet najbardziej zwinny kot. 

W naszym sklepie znajdziesz różne siatki na wolierę. Będzie ta wykonana z drutu ocynkowanego, ale też ta z polietylenu. Znajdziesz tu także różne kolorystyki siatki, więc z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Są one wykonane z materiału trudnego do przegryzienia, więc zwierzęta będą bezpieczne w ich wnętrzu. Wszystkie dostępne u nas siatki wolierowe i hodowlane są trwałe i odporne na trudne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Nie straszne są im deszcz, śnieg, mrozy i słońce, dzięki czemu raz zbudowane miejsce dla ptaków i małych zwierząt będzie służyć przez lata. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą siatek w naszym sklepie. Dokładamy wszelkich starań, by dostępne u nas produkty, spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wybierz rodzaj siatki, zmierz, ile będziesz jej potrzebował, a następnie złóż zamówienie.

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

    pixel