Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Pułapki na myszy, łapki na myszy, łapki na szczury, pułapki na szczury

( ilość produktów: 1 )

Myszy, szczury i inne gryzonie to problem, z którym musi sobie radzić niemal każdy mieszkaniec domu poza miastem. Niechciani goście pojawiają się tłumnie szczególnie jesienią, gdy na zewnątrz robi się chłodniej, a one szukają ciepłego schronienia na zimę. To właśnie wtedy wchodzą do domów, garaży czy innych pomieszczeń gospodarczych, przy okazji gryząc i niszcząc plony oraz elementy wyposażenia. Na szczęście są skuteczne metody walki z gryzoniami, a należą do nich pułapki na myszy, których szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie.

Pułapka na myszy - najważniejsze cechy

Pułapka na myszy to niezwykle proste, a zarazem bardzo skuteczne urządzenie, które świetnie nadaje się do łapania myszy i szczurów. Jej działanie wymaga zastosowania przynęty, której ruszenie powoduje uruchomienie zapadni, która zabija gryzonia natychmiastowo. Śmierć odbywa się poprzez złamanie kręgosłupa i nie ma możliwości, by myszy i szczury przeżyły takie uderzenie.

Ważną zaletą pułapki na myszy jest jej niewielki rozmiar. Dzięki temu można ją umieścić w szparze za szafkami kuchennymi, w kącie garażu czy spiżarni czyli wszędzie tam, gdzie jest niewiele miejsca, a gryzonie chętnie się chowają.

Warto pamiętać, że pułapki na myszy nie stanowią żadnego zagrożenia dla dzieci i zwierząt domowych. Nie zawiera bowiem żadnych substancji trujących, gdyż jej działanie oparte jest na prostym mechanizmie. Dzięki temu, nawet jeśli dziecko lub zwierzę zainteresuje się łapką, to może mu grozić co najwyżej uraz mechaniczny w postaci przytrzaśnięcia, ale nie trzeba się martwić, że dojdzie do zatrucia. Jej stosowanie jest zatem znacznie bezpieczniejsze niż stosowanie trutki na szkodniki, która w swoim składzie zawiera truciznę.

Najlepsze pułapki - wybierz odpowiednią dla siebie

Nasz sklep Rolmarket.pl oferuje szeroki wybór pułapek do łapania szczurów i innych gryzoni, a wybór konkretnego modelu zależy przede wszystkim od tego, jakie szkodniki chcemy łapać. Jeśli mają to być szczury, to lepsza będzie większa pułapka, której siła pozwoli na zabicie gryzoni takich rozmiarów. Jeśli jednak naszym celem są myszy, to możemy wybrać małe pułapki, które będą zupełnie wystarczające do zwalczania tych szkodników.

W naszej ofercie są drewniane i plastikowe pułapki na gryzonie, przy czym zasada ich działania jest identyczna. Wybór konkretnego modelu jest zatem zależny od indywidualnych preferencji i nie można powiedzieć, że któryś z tych produktów jest pod jakimś względem lepszy lub gorszy.

Kiedy stosować pułapki na gryzonie?

Warto wiedzieć, że pułapki na gryzonie warto stosować nie tylko wtedy, gdy już zauważymy mysz lub szczura intruza w naszym domu, ale również prewencyjnie. Pułapka na szczury może być ustawiona w miejscu, w którym w poprzednim sezonie mieliśmy problem z gryzoniami będzie czekać, aż jakiś się pojawi. Dzięki temu zapobiegniemy rozmnożeniu się gryzoni w naszym domach, garażach czy w budynkach gospodarczych i będziemy mogli spać spokojnie, mając pewność, że żaden gryzoń nie będzie niszczył wszystkiego, co znajdzie się na jego drodze. 

Należy jednak pamiętać, by monitorować, czy w pułapce nie pojawiły się jakieś gryzonie, bo jeśli nie zauważymy złapanych zwierząt, to niestety może nas o nich poinformować nieprzyjemny zapach lub roje much, które pojawią się w okolicy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów z tej kategorii, a szeroki wybór gwarantuje, że znajdzie się wśród nich pułapka na myszy i szczury, którą wykorzystasz w swoim domu. Jeśli nie masz przekonania do takiego sposobu walki z tymi szkodnikami, to możesz również sięgnąć po karmniki deratyzacyjne i lepy na myszy i szczury, które również świetnie się sprawdzają w zwalczaniu niechcianych gości. Jeśli masz problem z innymi szkodnikami, to znajdziesz u nas również pułapki na krety i nornicelepy na owady oraz żywołapki czyli pułapki żywołowne. Są one dostępne w różnych rozmiarach, więc dzięki nim skutecznie i szybko złapiesz kuny, lisy i inne zwierzęta, które sieją spustoszenie w Twoim otoczeniu, ale nie chcesz stosować środków powodujących ich śmierć. 

Powiązane kategorie (Pułapki na szkodniki):

Inne powiązane kategorie:

      pixel