Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Taśmy ogrodzeniowe

( ilość produktów: 12 )

Przydomowe podwórko, taras czy balkon to miejsca, w których chcemy chronić swoją prywatność. Nikt z nas nie lubi być obiektem obserwacji, zwłaszcza na terenie własnej posesji. Nic zatem dziwnego, że robimy szczelne ogrodzenia czy sadzimy wzdłuż granicy działki nich rośliny, by móc poczuć się w pełni swobodnie, co jest szczególnie trudne, gdy ogród przylega do uczęszczanej trasy pieszej czy rowerowej. Zdaniem wielu ogrodzenie ma jednak spełniać nie tylko rolę ochronną, ale również estetyczną. Z pomocą w tym przychodzą taśmy ogrodzeniowe, których szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie.

Taśmy ogrodzeniowe – trwałe i estetyczne

Taśmy ogrodzeniowe to produkt, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest doskonałą alternatywą dla siatki ogrodzeniowej, płotu z drewna czy innych rodzajów ogrodzeń stosowanych wokół domów jednorodzinnych. Świetni pasuje do domów nowoczesnych, które stawiają na funkcjonalność i prostotę rozwiązań.

Taśmy ogrodzeniowe produkowane są z odpornego na warunki atmosferyczne polipropylenu. Nie straszne są im deszcze, mrozy i chłody, a ogrodzenie wykonane z pomocą taśmy ogrodzeniowej może przetrwać wiele długich lat. Co ważne, są one również odporne na promienie UV, dzięki czemu nie płowieją i na długo zachowują swój pierwotny wygląd.

Różnorodna oferta taśm ogrodzeniowych

Taśmy ogrodzeniowe są produkowane w wielu różnych kolorach, co pozwala tworzyć ciekawe efekty kolorystyczne. Jedni wybiorą taśmy brązowe, inni szare, a jeszcze inni postawią na połączenie kolorów tworzące atrakcyjną mozaikę kolorów. Dzięki takiej różnorodności taśmy ogrodzeniowe mogą być stosowane zarówno przez osoby lubiące minimalizm w otoczeniu, jak i preferujące ciekawe, kontrastowe lub stonowane połączenia kolorystyczne.

Przed podjęciem decyzji o tym, jakie taśmy ogrodzeniowe kupić na swój balkon warto przejrzeć realizacje i zainspirować się nimi co nieco. Po przejrzeniu kilku czy kilkunastu zdjęć może się bowiem okazać, że znajdziemy układ taśm najlepiej dopasowany do stylu domu, co pozwoli stworzyć ciekawy wzór na ogrodzeniu. Dzięki taśmom można łatwo zrealizować własny pomysł na ogrodzenie, a tym samym wyróżnić się spośród wielu podobnych do siebie domów.

Taśmy ogrodzeniowe – na ogrodzenia i nie tylko

Taśmy ogrodzeniowe można wykorzystywać do wypełniania ogrodzeń z siatki na całej ich wysokości. Dzięki temu, podobnie jak maty bambusowe, będą tworzyły szczelną zasłonę chroniącą przed wzrokiem przechodniów. Co ważne, ich niewielki rozmiar pozwala montować je na ogrodzeniu każdej wysokości, niezależnie od tego, czy ma ono metr, półtora czy też 3 metry. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by taśm nie montować na całej wysokości ogrodzenia, ale jedynie zakładać je do wybranej wysokości, dzięki czemu można zadbać o bezpieczeństwo zwierząt domowych np. małych psów, które mogłyby przecisnąć się pomiędzy prętami ogrodzenia. Taśmą ogrodzeniową można również wypełnić niewielkie płotki ogrodowe, tworząc niepowtarzalną dekorację w ogrodzie.

Taśmy ogrodzeniowe na balkon

Bardzo często taśmy ogrodzeniowe wykorzystywane są na balkonach w blokach. Ich montaż w balustradzie balkonowej zwiększa poczucie prywatności na balkonie, co jest szczególnie ważne, gdy kolejny blok jest bardzo blisko. Taśma ogrodzeniowa na balkonie może również pełnić funkcję zabezpieczającą balkon, na którym czas spędzają dzieci, bo jej montaż znacznie utrudnia wspinanie się po prętach balustrady. Różnorodność kolorystyczna taśmy sprawia, że można do niej dobrać inne elementy wyposażenia balkonu, takie jak skrzynki balkonowe czy doniczki wiszące i w ten sposób stworzyć spokojną i ładną aranżację balkonu.

Na uwagę zasługuje fakt, że montaż taśmy ogrodzeniowej nie wymaga specjalistycznych narzędzi, a do docięcia taśmy na odpowiedni wymiar wystarczą zwyczajne nożyczki. Dzięki temu taśma ogrodzeniowa jest jednym z lepszych sposobów na prywatność w ogrodzie czy na balkonie. Zapoznaj się z ofertą w naszym sklepie i wybierz produkt dla siebie.

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

      pixel