Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Taśmy ogrodzeniowe

( ilość produktów: 8 )

Przydomowe podwórko, taras czy balkon to miejsca, w których chcemy chronić swoją prywatność. Nic zatem dziwnego, że robimy szczelne ogrodzenia czy sadzimy wzdłuż granicy działki nich rośliny, by móc poczuć się w pełni swobodnie. Zdaniem wielu ogrodzenie ma jednak spełniać nie tylko rolę ochronną, ale również estetyczną. Z pomocą w tym przychodzą taśmy ogrodzeniowe.

Taśmy ogrodzeniowe – trwałe i estetyczne

Taśmy ogrodzeniowe produkowane są z odpornego na warunki atmosferyczne polipropylenu. Nie straszne są im deszcze, mrozy i chłody, a ogrodzenie wykonane z pomocą taśmy ogrodzeniowej może przetrwać wiele długich lat. Co ważne, są one również odporne na promienie UV, dzięki czemu nie płowieją i na długo zachowują swój pierwotny wygląd.

Taśmy ogrodzeniowe są produkowane w wielu różnych kolorach, co pozwala tworzyć ciekawe efekty kolorystyczne. Jedni wybiorą taśmy brązowe, inni szare, a jeszcze inni postawią na połączenie kolorów tworzące atrakcyjną mozaikę kolorów.

Taśmy ogrodzeniowe – na ogrodzenia i nie tylko

Taśmy ogrodzeniowe można wykorzystywać do wypełniania ogrodzeń z siatki na całej ich wysokości, dzięki czemu, podobnie jak maty bambusowe, będą tworzyły szczelną zasłonę chroniącą przed wzrokiem przechodniów. Można również montować je do wybranej wysokości, dzięki czemu można zadbać o bezpieczeństwo zwierząt domowych np. małych psów, które mogłyby przecisnąć się pomiędzy prętami ogrodzenia. Taśmą ogrodzeniową można również wypełnić niewielkie płotki ogrodowe, tworząc niepowtarzalną dekorację w ogrodzie.

Bardzo często taśmy ogrodzeniowe wykorzystywane są na balkonach w blokach. Ich montaż w balustradzie balkonowej zwiększa poczucie prywatności na balkonie, co jest szczególnie ważne, gdy kolejny blok jest bardzo blisko. Taśma ogrodzeniowa na balkonie może również pełnić funkcję zabezpieczającą balkon, na którym czas spędzają dzieci, bo jej montaż znacznie utrudnia wspinanie się po prętach balustrady.

Na uwagę zasługuje fakt, że montaż taśmy ogrodzeniowej nie wymaga specjalistycznych narzędzi, a do docięcia taśmy na odpowiedni wymiar wystarczą zwyczajne nożyczki. Dzięki temu taśma ogrodzeniowa jest jednym z lepszych sposobów na prywatność w ogrodzie czy na balkonie. Zapoznaj się z ofertą w naszym sklepie i wybierz produkt dla siebie.

    pixel