Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Zbiorniki i pojemniki na deszczówkę

( ilość produktów: 21 )

Dzięki korzystaniu z odpowiednich urządzeń wodę deszczową można wykorzystać do wielu prac w domu i ogrodzie. Warto zacząć od zakupu zbiornika na deszczówkę i innych akcesoriów, które umożliwią magazynowanie i swobodny przepływ wody. To świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy – ani się obejrzysz i rachunki zaczną się zmniejszać. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt – z chęcią udzielimy rad, które pomogą w wyborze najlepszego produktu.

Zbiorniki na deszczówkę – poznaj naszą ofertę

Zbiorniki na deszczówkę pozwalają na efektywne gromadzenie wody deszczowej w Twoim gospodarstwie. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu nawet w okresie suszy nie będziesz musiał martwić się o podlewanie swoich roślin. Oprócz nich w naszej ofercie znajdziesz:

  • Beczki na deszczówkę, dzięki któremu w bardzo łatwy sposób zgromadzisz wodę w zbiornikach do tego przeznaczonych. Jego montaż nie stanowi najmniejszego wyzwania – z łatwością zrobisz to samodzielnie.
  • Podstawy pojemników na deszczówkę, umożliwiające swobodne ustawienie deszczownicy. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie czynników zewnętrznych.
  • Adaptery do kranów wewnętrznych, dzięki którym połączysz kran z wężem ogrodowym. To uniwersalne produkty, które pasują do każdego rodzaju kranów. Umożliwiają one łatwe podłączanie i odłączanie węża.

Szczegółowe informacje na temat każdego z produktów znajdziesz w jego opisie. Zapewniamy, że wszystkie z nich cechują się najwyższą jakością i przez długie lata będą służyć w Twoim ogrodzie.

Zbiornik na deszczówkę – różne rozmiary i kolory

Zbiornik na wodę deszczową ma wiele funkcji użytkowych. Nie znaczy to jednak, że nie warto przyjrzeć się temu, jak taki pojemnik na deszczówkę wygląda. Możesz wybrać zbiornik na deszczówkę w jednym z kilku dostępnych kolorów, dzięki czemu łatwo dopasujesz go do kolorystyki, w którym wykończony jest Twój dom. Możesz zdecydować się na pojemnik na deszczówkę dopasowany do koloru rynien, co pozwoli uzyskać efekt spójności. Możesz również wybrać zbiornik na wodę deszczową w kolorze kontrastowym, jeśli chcesz dodać nieco awangardowego charakteru otoczeniu Twojego domu. Zwróć również uwagę, żeby zbiornik na deszczówkę pasował kształtem do stylu Twojego domu. Być może najlepszy będzie klasyczny zbiornik na deszczówkę przypominający wyglądem stągiew, a może jednak lepszy będzie ozdobny pojemnik na deszczówkę w nieco bardziej nowoczesnym designie. Wybierając pojemnik na wodę deszczową zwróć uwagę nie tylko na jego kształt i kolor, ale również na wielkość. Mamy w ofercie zbiorniki i pojemności 265l, nieco większe, o pojemności 310l i największe, o pojemności 365l. Każdy z nich występuje w kilku wersjach kolorystycznych i kształtu, więc dzięki takiej różnorodności sam zdecydujesz, który pojemnik na deszczówkę będzie najlepszy do Twojego ogrodu.  

Beczka na deszczówkę – jak wykorzystać ją w domu i ogrodzie?

Jak zapewne się domyślasz, zastosowań wody deszczowej jest wiele. Z powodzeniem wykorzystasz ją do podlewania roślin rosnących w Twoim ogrodzie, jak i tych znajdujących się na polach uprawnych. Deszczówka nie zawiera kamienia i bakterii, które mogą znajdować się w wodzie z miejskich wodociągów, dlatego jest najzdrowsza dla wszystkich roślin i dostarcza im niezbędnych składników odżywczych. Można ją wykorzystać także w gospodarstwie domowym – świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju pracach porządkowych i w spłukiwaniu toalet. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać ją także do prania. Co więcej, deszczówka jest wodą miękką, a więc zaoszczędzisz także na proszku – będziesz mógł nieco ograniczyć jego stosowanie. Szacuje się, dzięki odpowiedniemu planowaniu i inwestycji w potrzebny sprzęt można ograniczyć stosowanie stale drożejącej wody pitnej o 50%. Zachęcamy do wprowadzenia pozytywnych zmian w Twoim gospodarstwie i życzymy udanych zakupów!

Chcesz być eko? Wybierz zbiornik na deszczówkę!

Pokazane wyżej sposoby zastosowania wody deszczowej w ogrodzie i gospodarstwie domowym są dowodem na to, że stosowanie beczki na deszczówkę to świetny sposób na bycie eko. Wybierając deszczówkę nie tylko korzystasz z naturalnych zasobów, ale również ograniczasz zużycie detergentów i zmniejszasz zużycie wody w Twoim gospodarstwie domowym. Bez wątpienia pojemnik na deszczówkę jest tym, co każdy człowiek troszczący się o stan środowiska naturalnego powinien mieć w swoim domu. Wybierz życie w zgodzie z naturą, zamów zbiornik na wodę deszczową już dziś i zatroszcz się o środowisko już dziś!
Zobacz również:
    pixel