Zbiorniki na deszczówkę

Ilość znalezionych towarów: 20

Dzięki korzystaniu z odpowiednich urządzeń wodę deszczową można wykorzystać do wielu prac w domu i ogrodzie. Warto zacząć od zakupu zbiornika na deszczówkę i innych akcesoriów, które umożliwią magazynowanie i swobodny przepływ wody. To świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy – ani się obejrzysz i rachunki zaczną się zmniejszać. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt – z chęcią udzielimy rad, które pomogą w wyborze najlepszego produktu.

Zbiorniki na deszczówkę – poznaj naszą ofertę

Zbiorniki na deszczówkę pozwalają na efektywne gromadzenie wody deszczowej w Twoim gospodarstwie. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu nawet w okresie suszy nie będziesz musiał martwić się o podlewanie swoich roślin. Oprócz nich w naszej ofercie znajdziesz:

  • Rynnowe zbieracze deszczówki, dzięki któremu w bardzo łatwy sposób zgromadzisz wodę w zbiornikach do tego przeznaczonych. Jego montaż nie stanowi najmniejszego wyzwania – z łatwością zrobisz to samodzielnie.
  • Podstawy pojemników na deszczówkę, umożliwiające swobodne ustawienie deszczownicy. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie czynników zewnętrznych.
  • Adaptery do kranów wewnętrznych, dzięki którym połączysz kran z wężem ogrodowym. To uniwersalne produkty, które pasują do każdego rodzaju kranów. Umożliwiają one łatwe podłączanie i odłączanie węża.

Szczegółowe informacje na temat każdego z produktów znajdziesz w jego opisie. Zapewniamy, że wszystkie z nich cechują się najwyższą jakością i przez długie lata będą służyć w Twoim ogrodzie.

Deszczówka – jak wykorzystać ją w domu i ogrodzie?

Jak zapewne się domyślasz, zastosowań wody deszczowej jest wiele. Z powodzeniem wykorzystasz ją do podlewania roślin rosnących w Twoim ogrodzie, jak i tych znajdujących się na polach uprawnych. Deszczówka nie zawiera kamienia i bakterii, które mogą znajdować się w wodzie z miejskich wodociągów, dlatego jest najzdrowsza dla wszystkich roślin i dostarcza im niezbędnych składników odżywczych. Można ją wykorzystać także w gospodarstwie domowym – świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju pracach porządkowych i w spłukiwaniu toalet. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać ją także do prania. Co więcej, deszczówka jest wodą miękką, a więc zaoszczędzisz także na proszku – będziesz mógł nieco ograniczyć jego stosowanie. Szacuje się, dzięki odpowiedniemu planowaniu i inwestycji w potrzebny sprzęt można ograniczyć stosowanie stale drożejącej wody pitnej o 50%. Zachęcamy do wprowadzenia pozytywnych zmian w Twoim gospodarstwie i życzymy udanych zakupów!

Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel