Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki na oczka wodne

( ilość produktów: 7 )

Jaka powinna być woda w oczku wodnym? Czysta – odpowiedzą chórem wszyscy właściciele ogrodowych akwenów. I oczywiście będą mieć oni rację. Jednym z efektywnych sposobów na utrzymanie czystości w przydomowym akwenie jest rozpięcie na nim specjalnej siatki ochronnej. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę siatek zabezpieczających oczka wodne przed przedostawaniem się do nich zanieczyszczeń. Szczegółowe informacje na temat każdego z produktów znajdziesz w jego opisie, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Jaką siatkę ochronną na staw wybrać?

Wybór siatek na rynku jest tak ogromny, że każdy może poczuć się delikatnie zdezorientowany podczas ich zakupu. Chcemy ułatwić Ci ich wybór, dlatego poniżej podpowiadamy, jakimi cechami powinna charakteryzować się porządna siatka ochronna do basenu, oczka wodnego czy stawu hodowlanego.

Z oczywistych względów siatka zabezpieczająca na oczko wodne musi być wykonana z materiałów wodoodpornych. Bardzo ważne jest także, aby były to materiały, które są odporne na rozerwanie. Powinna być ona również trwała i odporna na działanie promieniu UV oraz innych niekorzystnych warunków atmosferycznych. Upewnij się, że wymiary oczek zapobiegną przedostawaniu się przez nie liści, śmieci i innych zanieczyszczeń. Oczywiście nie bez znaczenia są również względy estetyczne. W naszym sklepie znajdziesz siatki w różnych kolorach, dzięki czemu z łatwością zdołasz je dopasować do aranżacji swojego oczka wodnego oraz ogrodu. Montaż siatek jest bardzo prosty niezależnie od wybranego modelu czy wielkości oczek – wystarczą drewniane kołki i sznurki lub opaski kablowe.

Siatka ochronna na oczko wodne – zastosowanie

Siatki ochronne to wręcz niezbędny element wyposażenia ogrodu każdego posiadacza oczka wodnego. Ich liczne zastosowania sprawiają, że utrzymanie zbiornika wodnego staje się o wiele łatwiejsze. Po pierwsze zabezpieczają one przydomowe akweny przed dostawaniem się w ich głąb różnego rodzaju zanieczyszczeń. Najlepiej rozpinać ją na początku jesieni – gnijące liście powodują zazielenienie się oczka wodnego, wydzielają trujące substancje i zabierają roślinom i rybom tlen. Siatki ochronne pozwalają uniknąć takiego rozwoju wydarzeń i gwarantują, że na wiosnę Twoje oczko wodne będzie czyste i estetyczne. Co więcej, rozpięcie siatki zabezpieczy ryby przed atakami ptaków. Siatki zapewniają również bezpieczeństwo dzieciom i Twoim zwierzakom. Eliminują one bowiem ryzyko wpadnięcia do zbiornika wodnego, masz więc pewność, że nikomu nie stanie się krzywda.

Oczywiście siatki świetnie sprawdzą się także w ochronie przydomowych basenów, a także stawów hodowlanych czy nawet jezior – nie są one zarezerwowane jedynie dla oczek wodnych.

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

    pixel