Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Uchwyty i podstawki

( ilość produktów: 20 )

Wiele osób marzy o tym, by mieć w domu, na balkonie czy tarasie wiele roślin. Zieleń zawsze działa kojąco, szczególnie wtedy, gdy mieszkasz w mieście i nie masz dokoła siebie wielu zielonych miejsc. Oczywiście rośliny będą wyglądały dobrze tylko wtedy, gdy zapewnisz im odpowiednie warunki oraz będziesz je właściwie pielęgnować. Z pomocą przychodzą podstawki pod doniczki, uchwyty pozwalające na montaż donic na balustradzie czy zapinki do podtrzymywania roślin.

Podstawki pod doniczki – absolutny must have

Podstawki pod doniczki to niezbędny element w uprawie większości roślin. Dzięki nim nadmiar wody może uciec z donicy, a zebrana na podstawce woda będzie rezerwą, którą roślina pociągnie, gdy będzie jej potrzebować. Podstawki pod doniczki przydają się nie tylko roślinom, ale także nam, bo chronią miejsca, na których stoją doniczki, przed zalaniem. W przypadku roślin balkonowych sadzonych w skrzynkach, niezastąpionym elementem umożliwiającym ich montaż są uchwyty na skrzynki. Można je dopasować do szerokości balustrady i nie trzeba mieć specjalnej półki, by cieszyć się pięknymi kwiatami za oknem. Uchwyty na doniczki są produkowane w różnych kolorach, co pozwala dobrać ich kolor do koloru skrzynki balkonowej, dzięki czemu stają się niemal niewidoczne, pełniąc jednocześnie swoją funkcję.

Zapinki i klipsy – niezbędne przy roślinach pnących

Na uwagę zasługują również zapinki i klipsy do podtrzymywania roślin. Sprawdzają się one nie tylko w przypadku takich roślin jak pomidory, winogrona, jeżyny czy maliny, ale również w przypadku wysokich pnączy. Dzięki zapinkom i klipsom rośliny są chronione przed złamaniem, co daje im możliwość swobodnego rozwoju i rośnięcia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów pomocnych w uprawie roślin. W wielu przypadkach są one niezbędne, jeśli chcemy dać roślinom szansę na prawidłowy rozwój. Pełnią one również inne funkcje, bo bez nich niemożliwy byłby montaż doniczek na balustradzie czy właściwe nawadnianie roślin. Mamy nadzieję, że w naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by Twój balkon, ogród i taras wyglądały kwitnąco.

    pixel