Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Ławki ogrodowe plastikowe

( ilość produktów: 2 )

Taras, ogród czy niewielki balkon to miejsce służące wypoczynkowi w cieplejszej części roku. Wieczór w samotności lub w miłym towarzystwie pozwala doskonale zregenerować swoje siły i nabrać nowej energii. Wypoczynek w takim miejscu jest jeszcze przyjemniejszy, gdy można wygodnie usiąść. W tej roli doskonale sprawdzają się ławki ogrodowe, które znajdziesz w naszym sklepie. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Ławka ogrodowa - praktyczna i wygodna

Ławki to meble ogrodowe, które są bardzo funkcjonalne. Mogą służyć jako siedzisko przy stole ogrodowym, co doskonale sprawdza się podczas większych imprez. Na ławce może usiąść znacznie więcej osób niż na pojedynczych krzesłach, więc jeśli masz niezbyt wiele miejsca na tarasie czy balkonie, to ławka ogrodowa może być doskonałym rozwiązaniem.

Ogrodowe ławki, jak sama nazwa wskazuje, sprawdzają się doskonale również w ogrodzie. Można je ustawić pod lipą, dębem czy innym większym drzewem, dzięki czemu w upalny letni dzień będą służyć za schronienie przed ostrym słońcem. Mając taką ławkę w ogrodzie będzie można odetchnąć od upału i przypominając sobie początek wiersza Kochanowskiego: "Gościu siądź pod mym liściem, a odpocznij sobie..." poczuć spokój, w jakim żyli ludzie kilka wieków temu.

Ławka ogrodowa może służyć nie tylko do siedzenia, ale również do przechowywania. Ich siedzisko skrywa bowiem praktyczny schowek, w którym możesz schować narzędzia i inne akcesoria ogrodnicze, których używasz podczas prac w swoim ogrodzie.

Ławki ogrodowe - wybierz model dla siebie

W naszym sklepie Rolmarket.pl znajdziesz wiele ławki ogrodowe plastikowe różnego rozmiaru. Są one wykonane z tworzywa sztucznego wysokiej jakości, dzięki czemu są odporne na deszcz i słońce oraz długo zachowują swój piękny kolor. Wśród ławek ogrodowych znajdują się małe ławeczki dla maksymalnie dwóch osób, ale znajdzie się również dłuższa ławka, na której może usiąść trzy, cztery, a nawet pięć osób. Dzięki takiej różnorodności możesz samodzielnie wybrać, która ławka najlepiej sprawdzi się w Twoim ogrodzie i dopasować jej wielkość do przestrzeni, na której ma być ustawiona.

Przejrzyj dostępne u nas ławki plastikowe i zastanów się, który z modeli najlepiej pasuje do Twojego tarasu, balkonu czy ogrodu. Sprawdź, jaki rozmiar będzie dla Ciebie najlepszy, a następnie zamów ławkę idealnie pasującą do Twoich potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy przekonani, że będzie to ławka, na której chętnie będziesz spędzał wolny czas.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "meble ogrodowe" :

      pixel