Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Meble ogrodowe plastikowe

( ilość produktów: 2 )

Piękny letni dzień to wymarzona okazja do tego, by odpocząć chwilę w otoczeniu przyjaznej przyrody. Wystarczy choćby niewielki taras lub balkon z widokiem na zieleń oraz meble ogrodowe, a już można miło spędzić czas. Zobacz, jakie plastikowe meble ogrodowe znajdziesz w sklepie Rolmarket.pl

Zestaw mebli ogrodowych z tworzywa sztucznego - wygodne i trwałe

Meble ogrodowe są produkowane z różnych materiałów, m.in. z drewna, technorattanu czy plastiku. Ten ostatni materiał jest chętnie wybierany ze względu na swoją odporność na trudne warunki atmosferyczne. Meble z tworzyw sztucznych nie nasiąkają wodą, więc nie zaszkodzi im nawet letnie oberwanie chmury. Można je łatwo czyścić wilgotną ściereczką, a niska waga mebli ogrodowych sprawia, że łatwo można przestawiać je z miejsca na miejsce.

Rozwój technologii sprawił, że meble ogrodowe plastikowe prezentują się doskonale i świetnie się sprawdzają jako wyposażenie tarasów niezależni

e od tego, w jakim stylu jest on urządzony. Dzięki temu można spotkać plastikowy stolik ogrodowy zarówno w ogrodzie nowoczesnej rezydencji podmiejskiej, jak i koło domu mającego kilkadziesiąt lat. Atutem jest również intensywny kolor: brązowy, zielony lub jeszcze inny, który dobrze wpisuje się w kolorystykę otoczenia.

Meble do ogrodu z plastiku - szeroki wybór modeli

W naszym sklepie znajdziesz meble plastikowe różnego rodzaju. Znajdziesz tutaj zestaw mebli, na który składa się stół i krzesła, ale również pojedyncze meble takie jak ławki, stoły czy krzesła. Przeglądając stoły zwróć uwagę na to, że mają one różne wymiary i kształty, więc dopasuj ich długość i szerokość do wielkości tarasu lub balkonu, na którym mają być ustawione. Niektóre ławki mają kształt skrzyni i schowek pod siedziskiem, więc możesz wykorzystać je jako dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy używanych w ogrodzie.

Zwróć uwagę, że zarówno stół ogrodowy jak i ławka ogrodowa są wykonane z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. To właśnie dzięki temu materiał ten doskonale sprawdza się w kapryśnym polskim klimacie i zachowuje swoją barwę nawet wtedy, gdy jest wystawiony na silne działanie promieni słonecznych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mebli ogrodowych plastikowych. Jesteśmy pewni, że znajdziesz wśród nich zestaw lub pojedyncze mebel, który spełni Twoje oczekiwania i będzie funkcjonalnie i estetycznie uzupełniać Twój ogród.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "meble ogrodowe" :

    pixel