Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Stoły ogrodowe

( ilość produktów: 1 )

Spędzanie letnich popołudni i wieczorów na wspólnym biesiadowaniu z rodziną i znajomymi to jeden z najpopularniejszych sposobów spędzania wolnego czasu w okresie letnim. Czasem wystarczy dobre towarzystwo, by impreza była udana, ale dla jeszcze lepszego efektu warto zadbać o odpowiednie meble ogrodowe. Jednym z najważniejszych są stoły ogrodowe.

Stoły ogrodowe – do wyboru, do koloru

Szukając odpowiedniego stołu ogrodowego i przeglądając różne meble ogrodowe można odnieść wrażenie, że wybór jest tak duży, że trudno będzie wybrać coś dla siebie. To tylko pozory, bo z pewnością każdy z nas ma wizję, jak powinien wyglądać stół ogrodowy oraz wie, gdzie i w jakim miejscu będzie on ustawiony.

Stoły ogrodowe dostępne w Rolmarket różnią się od siebie materiałem, z którego zostały wykonane, kształtem oraz rozmiarami. Wybór kształtu i rozmiaru często jest podyktowany ilością miejsca na tarasie, w altanie czy na balkonie. Przy dużych ograniczeniach warto rozważyć zakup stołu składanego, który można składać i rozkładać w zależności od tego, czy jest używany, czy nie.

Czasem, gdy takich ograniczeń nie ma, możemy dopasować rozmiar stołu do liczby biesiadników, którzy będą przy nim zasiadać. Wybór materiału, z którego zrobiony jest stół jest z kolei zależny od naszych upodobań oraz od stylu domu, koło którego stół ma stanąć. Inaczej powinien wyglądać stół ogrodowy w domu nowoczesnym, a inaczej w domu w stylu góralskim.

Stoły ogrodowe – mocne i trwałe

Niezależnie od tego, czy Twój wybór padnie na stół drewniany okrągły czy prostokątny wykonany z technorattanu, kupując w Rolmarket możesz mieć pewność, że będzie to stół na lata. Oferujemy bowiem produkty dobrej jakości, które są odporne na warunki atmosferyczne i promienie UV, dzięki czemu długo będą wyglądać jak nowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stołów ogrodowych w naszym sklepie, a jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich stół, który szczególnie przypadnie Ci do gustu.

      pixel