Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siekiery Fiskars

( ilość produktów: 2 )

Lista narzędzi ogrodniczych, które powinny znaleźć się w każdym domu z ogrodem jest dość długa. Wiele z tych narzędzi to niewielkie narzędzia ręczne, ale mimo niewielkich rozmiarów mają ogromny wpływ na to, jak wygląda ogród. Do takich narzędzi należą również siekiery marki Fiskars, które znajdziesz w naszym sklepie. Zobacz jakie siekiery tej marki przygotowaliśmy dla Ciebie.

Siekiera rozłupująca Fiskars - najlepsza w swojej klasie

W naszym sklepie znajdziesz narzędzia marki Fiskars. Siekiery tej marki, podobnie jak inne jej produkty, wyróżnia się jakością użytych materiałów oraz konstrukcją mającą ogromny wpływ na ergonomię podczas użytkowania. Zwróć uwagę na kute i szlifowane ostrze, wykonane z podwójnie hartowanej stali ma ogromną wytrzymałość, która gwarantuje skuteczne działanie przez bardzo długi czas. Jego wymiary, które zostały idealnie wyważone z trzonkiem sprawiają, że siekiera Fiskars x25 jest wygodna w użytkowaniu i do maksimum wykorzystuje siłę użytą podczas rąbania. Odpowiednie wyważenie sprawia, że praca z jej użyciem jest łatwiejsza i mniej męcząca.

Oglądając siekiery Fiskars x25 zwróć uwagę również na jej trzonek. Ma on odpowiednią długość, która gwarantuje wygodę podczas pracy oraz powłokę ułatwiającą pewny chwyt. Jest również zaprojektowany w taki sposób, by minimalizować wstrząsy powstające podczas rąbania drewna, dzięki czemu praca z jej wykorzystaniem chroni stawy i mięśnie przed nadwyrężeniem.

Fiskars - siekiera rozłupująca idealna do rąbania drewna na opał

Wybierając siekierę dla siebie zastanów się, do jakich prac będziesz ją wykorzystywał najczęściej. Czy z jej pomocą będziesz rąbać drewno na opał czy może raczej planujesz prace związane z wyrębem drzew. Być może będziesz z niej korzystać również podczas prac ciesielskich. Znając główne przeznaczenie siekiery w Twoim domu i ogrodzie, możesz wybrać taki model, który sprawdzi się w tej roli najlepiej. Dobierz długość ostrza i trzonka do rodzaju planowanych prac oraz do swojej postury, bo zbyt duża i ciężka siekiera na pewno nie będzie wygodna w użytkowaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi siekierami dostępnymi w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że wśród tych produktów są narzędzia, które pomogą Ci jak najlepiej zadbać o Twój ogród. Zamów je już teraz i przekonaj się, że narzędzia marki Fiskars to Twoi sprzymierzeńcy, którzy znacznie usprawniają wykonywanie wszelkich prac ogrodowych.

 

Siekiery - zobacz również:

      pixel