Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Filtry do stawu

( ilość produktów: 4 )

Staw lub oczko wodne z krystalicznie czystą wodą to przepiękna ozdoba przydomowego ogrodu. Utrzymanie czystości w stawie, szczególnie jeśli jest on położony w sąsiedztwie roślin zrzucających liście, wymaga zastosowania odpowiedniego filtra. Zobacz, jakie filtry do oczek wodnych znajdziesz w naszym sklepie i wybierz najlepsze dla siebie.

Filtr do oczek wodnych i stawów - świetnie usuwa zanieczyszczenia

Zadaniem filtra do oczka wodnego jest oczyszczenie wody zarówno z zanieczyszczeń biologicznych niewidocznych gołym okiem oraz z liści, fragmentów roślin czy płatków kwiatów. Dobry filtr do oczka wodnego stosuje oczyszczanie biologiczne, dzięki któremu można pozbyć się mikroflory odpowiedzialnej za zielone zabarwienie wody. Przy okazji wykorzystuje również oczyszczanie mechaniczne, które wychwytuje zanieczyszczenia widoczne gołym okiem.

Do czyszczenia wody z zanieczyszczeń biologicznych wykorzystuje się promieniowanie UVC, którego promienie niszczą bakterie, wirusy i glony. Jego działanie jest oparte na fizyce i ma neutralny wpływ na środowisko. Do czyszczenia z zabrudzeń większego rozmiaru, stosuje się różnego rodzaju szczotki i filtry, które zatrzymują je podczas korzystania z filtra. Tak zaprojektowany system filtracyjny doskonale radzi sobie z wszystkimi zanieczyszczeniami i oczyszcza wodę czyniąc ją krystalicznie czystą.

Filtr do oczka wodnego - wybierz najlepszy dla siebie

W naszym sklepie Rolmarket.pl znajdziesz urządzenia filtracyjne różnego rodzaju. Ich wybór zależy przede wszystkim od pojemności oczka wodnego i stawu, w których chcesz ich użyć. Podłączając je do pompy używanej do napowietrzania stawu i korzystając z ich możliwości filtracyjnych możesz skutecznie oczyścić wodę i przywrócić stawowi piękny wygląd.

Wybierając filtr zwróć uwagę na jego zdolności filtracyjne oraz obecność promieniowania UVC. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że oczko wodne i staw będą oczyszczone od wszystkich zanieczyszczeń, które się w nich pojawią. Sprawdź również wydajność, od której zależy czy możliwości filtracyjne urządzenia będą wystarczające do wielkości Twojego stawu. Zastanów się również, czy chcesz, by filtr był zanurzony w wodzie na stałe, czy może wolisz umieścić go na zewnątrz oczka, ukrywając pomiędzy roślinami rosnącymi wokół niego. Przejrzyj dostępne u nas urządzenia filtrujące i wybierz taki filtr, który będzie najlepiej pasował do Twojego oczka wodnego.

Popularne podkategorie kategorii "oczka wodne" :

    pixel