Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Opryski na kleszcze

( ilość produktów: 29 )

Wiosna i lato to czas wzmożonego ryzyka stania się ofiarą kleszczy oraz przenoszonych przez nich niebezpiecznych chorób takich jak borelioza czy kleszczowe zapalenie mózgu. Kleszcze zagrażają także zdrowiu i życiu zwierząt domowych i hodowlanych, dlatego też należy dołożyć wszelkich starań, aby wyeliminować je z najbliższego otoczenia. W takim wypadku z pomocą przychodzą nam specjalne opryski na kleszcze w formie rozmaitych preparatów i środków zwalczających te bardzo uciążliwe owady.

Kleszcze w ogrodzie – najlepsze opryski

Z reguły chronimy się przed kleszczami przy użyciu różnych środków dermatologicznych, które przynajmniej w założeniu powinny zabezpieczyć nas przed inwazją kleszczy na nasze ciało. Jednak zdecydowanie lepszym sposobem zwalczania kleszczy na trawniku czy w ogrodzie zwykle okazuje się zastosowanie oprysków. Są to specjalne środki i preparaty owadobójcze w koncentratach, którymi opryskuje się trawniki, drzewa oraz krzewy – a wszystko po to, aby uwolnić je od bytujących na nich pajęczaków. Jeśli chcesz uwolnić swój ogród oraz najbliższą okolicę domu od kleszczy, powinieneś zaopatrzyć się w nasze opryski na kleszcze.

Sposób na skuteczne pozbycie się kleszczy z działki

Warto używać sprawdzone preparaty przeznaczone do profesjonalnego oprysku. Aby zwiększyć skuteczność całej operacji, należy jednak wybrać odpowiednią porę zabiegu. Najlepiej uczynić to wieczorem lub wczesnym rankiem, czyli w porze, gdy kleszcze wykazują najmniejszą aktywność życiową. Dzięki temu można znacznie zminimalizować ryzyko inwazji kleszcza w trakcie wykonywania prac polowych, co więcej, w ten sposób chroni się też inne, pożyteczne owady przed zagładą spowodowaną zastosowaniem środka owadobójczego. Bardzo istotne jest też regularne koszenie trawy i opryskiwanie jej preparatem na najniższych wysokościach, co w efekcie pozwala na przeciwdziałanie ich bytności na tym terenie. Wydłużeniu działania oprysku służy także sporządzenie specjalnej roboczej cieczy zmieszanej z utrwalaczem oprysku. Pozwala to na wzmocnienie efektu wyeliminowania owadów. Wszystkie oferowane przez nas preparaty cechują się stuprocentową skutecznością. Przy ich wykorzystaniu całkowite zniwelowanie problemu kleszczy w najbliższej okolicy staje się jak najbardziej realne i możliwe. Warto uświadomić sobie, że opryski na kleszcze doskonale sprawdzą się także przy ograniczaniu populacji much, karaluchów, wszy, pcheł, komarów, meszek oraz roztoczy, czyli wszystkich najbardziej dokuczliwych dla nas owadów.

    pixel