Opryski na kleszcze

Ilość znalezionych towarów: 34

Wiosna i lato to czas wzmożonego ryzyka stania się ofiarą kleszczy oraz przenoszonych przez nich niebezpiecznych chorób takich jak borelioza czy kleszczowe zapalenie mózgu. Kleszcze zagrażają także zdrowiu i życiu zwierząt domowych i hodowlanych, dlatego też należy dołożyć wszelkich starań, aby wyeliminować je z najbliższego otoczenia. W takim wypadku z pomocą przychodzą nam specjalne opryski na kleszcze w formie rozmaitych preparatów i środków zwalczających te bardzo uciążliwe owady.

Kleszcze w ogrodzie – najlepsze opryski

Z reguły chronimy się przed kleszczami przy użyciu różnych środków dermatologicznych, które przynajmniej w założeniu powinny zabezpieczyć nas przed inwazją kleszczy na nasze ciało. Jednak zdecydowanie lepszym sposobem zwalczania kleszczy na trawniku czy w ogrodzie zwykle okazuje się zastosowanie oprysków. Są to specjalne środki i preparaty owadobójcze w koncentratach, którymi opryskuje się trawniki, drzewa oraz krzewy – a wszystko po to, aby uwolnić je od bytujących na nich pajęczaków. Jeśli chcesz uwolnić swój ogród oraz najbliższą okolicę domu od kleszczy, powinieneś zaopatrzyć się w nasze opryski na kleszcze.

Sposób na skuteczne pozbycie się kleszczy z działki

Warto używać sprawdzone preparaty przeznaczone do profesjonalnego oprysku. Aby zwiększyć skuteczność całej operacji, należy jednak wybrać odpowiednią porę zabiegu. Najlepiej uczynić to wieczorem lub wczesnym rankiem, czyli w porze, gdy kleszcze wykazują najmniejszą aktywność życiową. Dzięki temu można znacznie zminimalizować ryzyko inwazji kleszcza w trakcie wykonywania prac polowych, co więcej, w ten sposób chroni się też inne, pożyteczne owady przed zagładą spowodowaną zastosowaniem środka owadobójczego. Bardzo istotne jest też regularne koszenie trawy i opryskiwanie jej preparatem na najniższych wysokościach, co w efekcie pozwala na przeciwdziałanie ich bytności na tym terenie. Wydłużeniu działania oprysku służy także sporządzenie specjalnej roboczej cieczy zmieszanej z utrwalaczem oprysku. Pozwala to na wzmocnienie efektu wyeliminowania owadów. Wszystkie oferowane przez nas preparaty cechują się stuprocentową skutecznością. Przy ich wykorzystaniu całkowite zniwelowanie problemu kleszczy w najbliższej okolicy staje się jak najbardziej realne i możliwe. Warto uświadomić sobie, że opryski na kleszcze doskonale sprawdzą się także przy ograniczaniu populacji much, karaluchów, wszy, pcheł, komarów, meszek oraz roztoczy, czyli wszystkich najbardziej dokuczliwych dla nas owadów.

12
Pokaż więcej produktów
Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel