Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Opaski ślimakowe

( ilość produktów: 14 )

Wykonywanie prac remontowych i budowlanych różnego rodzaju wymaga posiadania szeregu odpowiednich narzędzi i przedmiotów. Bez nich ani rusz. Poszczególne elementy należy właściwie ze sobą połączyć, aby mogły razem stworzyć wytrzymałą i stabilną konstrukcję. Znakomitym rozwiązaniem, które przyda się zarówno podczas domowych napraw, jak i w trakcie działań na większą skalę, są opaski ślimakowe. Do czego dokładnie służą?  

Proste w użyciu i efektowne w działaniu opaski ślimakowe

Ten niepozorny przedmiot jest popularny w wielu gałęziach przemysłu, ponieważ posiada wszechstronne zastosowanie. Jest również nieskomplikowany w użyciu i pomaga zaradzić rozmaitym problemom. Obecnie opaski ślimakowe wykorzystuje się do wykonywania połączeń instalacji wodnych i łączenia rur, a także w rolnictwie, motoryzacji, oraz w ogrodnictwie. Przy ich pomocy połączymy węże z końcówkami kranu i dokonamy drobnych napraw sprzętu AGD. Najczęściej przykręca się je przy pomocy specjalnego klucza lub śrubokrętu, z czym każdy jest w stanie sobie poradzić. 

Wytrzymałość i skuteczność

W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdują się opaski ślimakowe, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Większość z nich to produkty nierdzewne, które doskonale sprawdzą się do łączenia rur i wszelkich konstrukcji, które mają styczność z wodą i wilgocią. Mimo niesprzyjających warunków są one w stanie zapewnić pełną szczelność i wytrzymałość połączenia, nie ulegając przy tym korozji. Starannie zaprojektowane krawędzie sprawiają, że można używać opasek bez strachu o uszkodzenie przewodów i materiałów. Ich rozpięcie również przebiega szybko i sprawnie. 

Różnorodność oferty Rolmarket.pl

Opaski ślimakowe dostępne w naszej ofercie posiadają różne rozmiary, grubość i średnicę. Umożliwia to skuteczne dopasowanie konkretnego produktu do charakteru wykonywanej pracy. Konsumenci mogą wybierać spośród opasek o następujących średnicach: 60 – 125 mm, 100 – 120 mm, 70 – 90 mm, 60 – 80 mm, 40 – 60 mm, 25 – 40 mm, 8 – 12 mm i wielu innych. W zależności od zapotrzebowania, można zdecydować się na zakup pojedynczych opasek, lub specjalny zestaw, który zawiera więcej sztuk. Dla osób, które wykonują dużo prac naprawczych, najlepszą opcją będzie zakup zestawu zawierającego 100 sztuk opasek. To wygodniejsze i korzystniejsze cenowo rozwiązanie, które pozwoli na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Odpowiednio dobrane produkty pozwolą na szybkie i skuteczne wykonanie zadania, a powstała konstrukcja będzie nam z powodzeniem służyć przez długi czas.

      pixel