Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kosze ogrodowe i pojemniki

( ilość produktów: 2 )

Opadłe liście, obcięte gałęzie czy skoszona trawa to typowe odpady ogrodowe, które należy usunąć. Wielu ogrodników przetwarza te odpady w kompostowniku, gdzie powstaje z nich świetny nawóz organiczny. Zanim jednak trafią do niego trzeba je zebrać i przetransportować. Do tego celu doskonale nadają się kosze ogrodowe, których szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie.

Kosz ogrodowy - przydatny pomocnik każdego ogrodnika

Kosze ogrodowe to produkty cieszących się dużym zainteresowaniem wśród osób szukających przydatnych akcesoriów do ogrodu, które nie zajmują wiele miejsca. Należą one bowiem do pojemników składanych, więc ich przechowywanie jest znacznie łatwiejsze niż np. taczek czy wózków ogrodowych. Po złożeniu zajmują tak mało miejsca jak duża siatka na zakupy, a więc z pewnością znajdzie się na nie miejsce nawet w najmniejszym ogrodzie.

Ogromną zaletą koszy ogrodowych jest jednak nie tylko ich niewielki rozmiar, ale również duża pojemność. Szeroki otwór pozwala wygodnie załadować do tych pojemników zawartość kilku koszy z kosiarki, co znacznie usprawnia koszenie, gdyż nie trzeba za każdym razem chodzić do kompostownika. Dopiero po napełnieniu całego kosza ogrodowego można za jednym razem zanieść wszystko do kompostownika.

Bardzo istotne dla wygodnego transportu zebranych w koszu ogrodowym odpadów i śmieci są uszy. Można je dobrze chwycić i niosąc kosz ogrodowy lub sunąć nim po ziemi bez przeszkód można dotrzeć do kompostownika. Jest to możliwe dzięki temu, że materiał, z którego wykonany jest kosz jest śliski i bez przeszkód przesuwa się po trawniku. Jest również bardzo wytrzymały, więc nie ulegnie łatwemu uszkodzeniu przez gałęzie.

Warto zwrócić również uwagę na fakt, że kosze ogrodowe są odporne na wodę i łatwe do utrzymania w czystości. Jeśli były używane do zbierania skoszonej trawy, to wystarczy je wytrzepać i wysuszyć przed złożeniem, a pozostałe źdźbła trawy same odpadną. Jeśli używane były do transportu innych śmieci, np. mokrych liści, to wystarczy przemyć je z pomocą wody z węża ogrodowego i wysuszyć, a kosz będzie wyglądał jak nowy.

Wybierz kosze ogrodowe dla siebie

Nasz sklep oferuje kosze do ogrodu różnego rozmiaru, dzięki czemu możesz dopasować ich wielkość do swoich potrzeb. W małym ogrodzie z pewnością wystarczający będzie kosz o pojemności 120l, który będzie poręczny i łatwy do przenoszenia. Jeśli masz duży ogród, a w nim dużo śmieci sezonowych czyli np. liści, chwastów itp., to bardziej przydatny może być kosz o pojemności ponad dwukrotnie większej czyli 272l. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów, które oferujemy w tej kategorii. Zanim złożysz zamówienie zastanów się, który model kosza będzie najlepszy dla Twojego ogrodu. Niektórzy decydują się kupić zarówno mały kosz do ogrodu, jak i większy, gdyż znajdują dla nich różne zastosowanie. Ciekawi jesteśmy, który Ty wybierzesz, ale niezależnie od decyzji jesteśmy przekonani, że będzie to produkt, którego wykorzystanie znacznie usprawni wszelkie prace ogrodowe.

Narzędzia ogrodnicze - powiązane kategorie:

      pixel