Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Narzędzia ogrodowe ręczne

( ilość produktów: 163 )

Rozwój technologii bardzo wpłynął na każdy obszar naszego życia. W pracach ogrodniczych również coraz częściej wykorzystuje się narzędzia mechaniczne, dzięki którym praca idzie szybciej i wymaga mniej siły. Narzędzia ogrodnicze ręczne nadal jednak pozostają w użyciu, gdyż jest wiele prac, które wymagają precyzji. Zobacz, jakie ręczne narzędzia ogrodowe oferuje nasz sklep Rolmarket.pl i wybierz najlepsze dla siebie.

Ręczne narzędzia ogrodnicze - szeroki wybór

W kategorii ręczne narzędzia znajdziesz cały szereg narzędzi, z pomocą których zadbasz o swój ogród. Mamy szpadle, łopaty oraz widły, dzięki którym spulchnisz ziemię i przygotujesz je do sadzenia rośli w ogrodzie. Różnią się one od siebie długością, kształtem głowicy i trzonka, ale dzięki szerokiemu wyborowi znajdziesz narzędzia najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. 

Mamy również wszelkiego rodzaju nożyce do żywopłotu i trawy oraz sekatory, w bardzo różnych wielkościach. Możesz wybrać sekatory ręczne, nożycowe lub teleskopowe. Dzięki nim wygodnie i szybko przeprowadzisz pielęgnację roślin i zadbasz o ładny wygląd żywopłotu czy krzewów ozdobnych.  

Oferujemy również narzędzia ręczne wspomagające zakładanie i pielęgnację trawnika, w tym przede wszystkim walce oraz wertykulatory i aeratory, dzięki którym Twój trawnik będzie prezentował się doskonale. W naszym sklepie znajdziesz też narzędzia, dzięki którym łatwiejsze będzie przygotowanie ogrodu do zimy czyli wszelkiego rodzaju grabie, zarówno metalowe, jak i plastikowe, które pomogą Ci posprzątać opadnięte liście, wyschnięte gałęzie czy zebrać chwasty.

Narzędzia ogrodnicze ręczne - wysoka jakość

Nasz sklep Rolmarket.pl oferuje narzędzia ogrodowe najwyższej jakości. Znajdziesz wśród nich produkty renomowanych marek, takich jak Fiskars czy Gardena, które są znane i cenione na całym świecie. W ofercie mamy również narzędzia mniejszych producentów, oferujących doskonałe produkty w przystępnej cenie. Do produkcji wykorzystują oni trwałe i wytrzymałe materiały dobrej jakości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że produkty te będą długo spełniały swoją funkcję.  

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą narzędzi w naszym sklepie. Znajdziesz w nich wszystkie narzędzia ogrodowe, które przydadzą się Ci na co dzień podczas prac w Twoim ogrodzie. Przejrzyj ofertę i sam zdecyduj, które narzędzia będą dla Ciebie najwygodniejsze i przydadzą Ci się podczas prac ogrodniczych. Zamów je już teraz i korzystaj z nich z radością podczas pielęgnacji ogrodu.

Narzędzia ogrodnicze - zobacz powiązane kategorie:

pixel