Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Karmy i karmniki dla ptaków

( ilość produktów: 41 )

Po karmniki dla ptaków tylko do sklepu Rolmarket.pl!

Zima to dla ptaków bardzo trudny czas – w tym okresie bardzo często doskwiera im głód, ponieważ rośliny nie dają im ziaren i owoców, a owady będące składnikiem ich diety skutecznie kryją się zarówno przed zimnem, jak i wygłodniałym ptactwem. Od listopada do marca zdane na siebie ptaki chętnie odwiedzają okolice naszych domów, szukając czegoś, co dostarczyłoby im energii. Chcesz im pomóc i nakarmić je pełnowartościową karmą? W swoim ogrodzie lub na balkonie zamontuj specjalny karmnik dla ptaków!

Karmniki dla ptaków z drewna – estetyczne i ekologiczne

Karmniki dla ptaków to estetyczna ozdoba Twojego domu, ale także mała przystań dla głodnych sikorek, wróbli i kosów. Karmniki dla ptaków z drewna to najlepsza opcja – takie rozwiązanie jest ekologiczne i biodegradowalne, a przy tym bardzo ładne. Drewniany karmnik z powodzeniem wkomponuje się w każdy ogród, umożliwiając karmienie głodnych ptaków. Wybierając odpowiedni model karmnika, zwróć uwagę na jego podstawę – grubsze deseczki zapobiegną rozwiewaniu i rozrzucaniu karmy.

Najlepsza karma dla ptaków – naturalna i zdrowa

Nie wiesz, czym wypełnić drewniane karmniki dla ptaków? Nie każda żywność jest odpowiednim rozwiązaniem. Zrezygnuj z dokarmiania ptaków chlebem i innymi produktami, które w swoim składzie zawierają sól. Do tego celu używaj produktów naturalnych, nieprzetworzonych – np. kasz, zbóż, płatków owsianych itd. Możesz też kupić odpowiednią mieszankę, taką jak Ptasia Biesiada lub zawiesić niedaleko swojego okna kulę tłuszczową w specjalnej siateczce, która ułatwi ptakom dostęp do jej zawartości. Pamiętaj, aby dokarmiać ptaki w sposób odpowiedzialny, a z pewnością będą chętnie odwiedzać Twój ogród i cieszyć Twoje oczy swoją obecnością.

pixel