Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki budowlane

( ilość produktów: 13 )

Wiele osób lubuje się w rozmaitych gatunkach ptactwa. Poza tym dużo ludzi traktuje to jako hobby i cały czas powiększa swoją hodowlę o nowe gatunki. Są także osoby, które jeżdżą ze swoim ptactwem na różnego rodzaju wystawy, a także targi i to nie koniecznie w celach zarobkowych, ale po to, żeby się po prostu pochwalić swoją kolekcją. To też nic dziwnego, że każdy musi mieć dla nich zrobione woliery, aby poszczególne gatunki nie toczyły między sobą wal o terytorium, a także nic złego im się nie stało. Można oczywiście kupić gotowe klatki dla ptaków, jednakże o wiele bardziej opłacalne pod względem cenowym jest zrobienie samemu woliery. Z racji tego najlepiej jest wykonać je z siatki budowlanej, która jest niezmiernie wytrzymała.  

Zalety siatki budowlanej

Siatka ta ma to do siebie, że jest odporna na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne takie jak śnieg, deszcz, promieniowanie UV, a także mróz. Dzięki temu może służyć przez wiele lat i nic złego się z nią nie dzieje. Istotne jest również to, że siatka budowlana jest odporna na wszelkiego rodzaju odkształcenia, a także uszkodzenia. Dlatego nawet jeżeli którykolwiek ptak zacznie dziobać siatkę bądź też będzie starał się ją rozerwać to nic z tego mu nie wyjdzie. Wszystko to za sprawą tego, iż siatka została wykonana z wysokiej jakości materiału takiego jak drut ocynkowany.Dodatkowo ocynkowana jest również po zgrzaniu. Bardzo ważne jest też to, że siatka budowlana dostępna jest w sprzedaży o różnej wielkości oczek, a także grubości druta. To też każdy jest w stanie wybrać taką, która najbardziej mu odpowiada. Zaleca się jednak, aby dla ptaków wybierać te o mniejszych oczkach, gdyż dzięki temu nie przedostanie się do nich żaden nieproszony gość. 

Zastosowanie siatki budowlanej oraz jej cena

Siatka budowlana swoje zastosowanie znalazła w szczególności do budowy woliery. Poza tym doskonale nadaje się do budowy klatek dla zwierząt, a także pomieszczeń inwentarskich. Jeżeli natomiast chodzi o cenę to jest ona bardzo przystępna, ponieważ oscyluje w granicach kilku złotych za metr bieżący. Dlatego nawet przy dużej powierzchni grodzenia czegokolwiek z siatki jej koszt jest niewielki w porównaniu do innych materiałów. Tak więc – jeśli tylko ktoś na dużą skalę zajmuje się hodowlą ptactwa to bez zastanowienia powinien wybrać siatkę budowlaną, gdyż wykonane z niej pomieszczenia dla ptaków bardzo ładnie się prezentują. Z tego również względu hodowca będzie postrzegany za dbającego o swoje ptaki, a także przywiązującego ogromną wagę do wyglądu klatek.

    pixel