Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki budowlane

( ilość produktów: 12 )

Podczas prowadzenia robót budowlanych używa się wielu bardzo różnych materiałów, a niemałe znaczenie ma również zabezpieczenie placu budowy. W tej roli świetnie się sprawdzi siatka budowlana, którą znajdziesz w naszym sklepie Rolmarket.pl

Siatka budowlana — szerokie możliwości zastosowania

Pod pojęciem siatka budowlana kryją się siatki o różnym zastosowaniu. Różnią się one między sobą wielkością oczek, materiałem, z którego są wykonane oraz przeznaczeniem. Niektóre siatki budowlane stosowane są do wzmocnienia powierzchni, a inne mogą służyć wyłącznie jako ogrodzenie. Kluczem do wyboru odpowiedniej siatki budowlanej jest zatem określenie celu, w jakim ma być ona zainstalowana.

Ogrodzenia z siatki należą do najprostszych rozwiązań, które można zamontować bardzo szybko. W zależności od tego, czy siatka ma być ochroną krótkotrwałą, np. na czas budowy, czy też długotrwałą, wybiera się materiał, z którego robiona jest siatka. Najbardziej trwałe są z pewnością ogrodzenia z siatki ocynk, które latami zachowują swoją świetną kondycję. Z kolei w sytuacjach, gdy siatka ma być zabezpieczeniem na krótki czas, nie ma sensu kupować porządnej siatki ocynkowanej, lecz wystarczy siatka z tworzywa sztucznego. Jest ono odporne na warunki atmosferyczne i wytrzymuje zarówno niskie temperatury, jak i upał i pełne słońce. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w roli siatki ogrodzeniowej, niezależnie od tego, o jakiej porze roku wykonasz ogrodzenie.

Ogrodzenia z siatki — nie tylko na budowie

Siatka budowlana na ogrodzenia należy do materiałów, które znajdują zastosowanie nie tylko na budowie. Chętnie wykorzystują je również właściciele ogrodów, którzy wykorzystują te siatki na ogrodzenia tymczasowe. Doskonale sprawdzają się one jako ogrodzenie świeżo posadzonych roślin przed kopiącymi psami czy dzikimi zwierzętami lubiącymi podgryzać młode pędy. Montaż ogrodzenia z siatki pomoże ochronić młode rośliny i da nam pewność, że mają one najlepsze warunki do rozwoju. Siatki można wykorzystać nie tylko do wygrodzenie większego terenu z młodymi roślinami, ale również tylko do ochrony pni. Wystarczy niewielki kawałek siatki, nieco większy niż obwód chronionego pnia, zamontowany wokół niego, a już podgryzanie pnia będzie znacznie utrudnione.

Siatka budowlana może być również używana do wygrodzenia terenu dla ptactwa domowego. Z pomocą siatki można stworzyć estetyczną i trwałą zagrodę, po której kury, kaczki i gęsi będą mogły swobodnie się przemieszczać, nie zanieczyszczając pozostałej części podwórka.

Siatka ogrodzeniowa — różne rozmiary do wyboru 

Szerokie możliwości zastosowania siatki ogrodzeniowej wynikają przede wszystkim z różnorodności jej formy. Jak wcześniej wspomnieliśmy, siatki różnią się od siebie materiałem i wielkością oczek. Różnią się jednak również wysokością i długością rolek, w których są dostępne. Szukając siatki do swojego ogrodu, zastanów się, jaką rolę ma ona spełniać, a następnie wybierz odpowiednią jej wysokość. Co prawda siatki bez przeszkód można ciąć na mniejsze kawałki, ale znacznie łatwiej będzie kupić od razu siatkę dopasowaną wysokością do Twoich potrzeb. Przejrzyj siatki budowlane dostępne w naszym sklepie i wybierz te produkty, które pasują do Twoich oczekiwań. Zapoznaj się również z innymi siatkami dostępnymi w naszym sklepie, gdyż znajdziesz u nas siatki przeciw kretomsiatki zacieniającesiatki na ptaki oraz siatki na rynny, które mogą Ci się przydać. Mamy również taśmy ogrodzeniowe oraz maty z trzciny, których montaż może pomóc zachować większą prywatność. 

    pixel