Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Siatki rusztowaniowe

( ilość produktów: 17 )

Wykończenie elewacji, prace nad dachem czy inne prace na wysokościach są najczęściej wykonywane  z użyciem rusztowania. Jego stabilność gwarantuje bezpieczeństwo pracy, ale warto pomyśleć nie tylko o nim, ale również o zapewnieniu optymalnych warunków dla materiałów używanych w trakcie prac. W tej roli doskonale sprawdzą się siatki na rusztowanie.

Siatki na rusztowanie – niezbędne zabezpieczenie przy pracach na wysokości

Siatki na rusztowanie to element, który chroni ściany budynku przed dostępem słońca, deszczu i wiatru. Zapobiega to zbyt szybkiemu wysychaniu tynku czy kleju, zalewaniu nieskończonej elewacji czy problemom z przesuwaniem styropianu zgromadzonego na rusztowaniu. Siatki na rusztowanie chronią również otoczenie, zapobiegając spadaniu narzędzi czy materiałów budowlanych używanych w trakcie prac wykończeniowych. Warto pamiętać, że siatki na rusztowanie mogą służyć również jako przestrzeń reklamowa. Wystarczy na kupionej u nas siatce wykonać nadruk z logo i nazwą firmy lub z informacjami kontaktowymi, a już masz świetną tablicę reklamową, za którą nie musisz dodatkowo płacić.

Siatki na rusztowanie w różnych wymiarach

W naszym sklepie znajdziesz siatki na rusztowanie w wielu różnych rozmiarach. Dzięki temu możesz dopasować wymiar kupowanej siatki do rozmiaru ściany, przy której stanie rusztowanie. Mamy zarówno niewielkie siatki na rusztowanie, które przydadzą się przy wykańczaniu domu jednorodzinnego, jak i większe, z pomocą których można osłonić rusztowanie na ścianie o dużo większej powierzchni. Wybierając siatkę zwróć uwagę nie tylko na jej wymiar, ale również na procent zacienienia, który może zapewnić. Im bardziej nasłoneczniona ściana, tym większy powinien być procent zacienienia, bo tym bardziej potrzebna jest ochrona przed prażącym słońcem. Jest to istotne zarówno ze względu na stosowane w trakcie prac zaprawy, kleje i tynki, jak i pracujących, których ochroni przed przegrzaniem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą siatek na rusztowanie, które znajdziesz w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz siatkę, która sprawdzi się na rusztowaniu, które planujesz zainstalować.

    pixel