Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki PCV, metalowe, druciane

( ilość produktów: 11 )

Siatki druciane i siatki metalowe są przydatne podczas budowy wolier, czyli specjalnych klatek dla ptactwa domowego, łownego, drobiu, czy też gryzoni. Jeśli szukasz odpowiedniej siatki, dzięki której zbudujesz woliery skuteczne, trwałe, a przy tym również bezpieczne dla poszczególnych zwierząt, znajdziesz ją w sklepie Rolmarket! W naszej ofercie prezentujemy również siatki ogrodzeniowe, które przydatne są podczas ochrony drzew i krzewów przed zwierzętami, a także budowania tymczasowych ogrodzeń, np. na budowach. Wówczas drut siatki zostaje zastąpiony materiałem poliolafinowym, czyli wysokiej jakości plastikiem. Sprawdź oferty w Rolmarket!

Dlaczego w przydomowych ogrodach wykorzystuje się siatki druciane?

Siatka druciana pełni w ogrodzie lub też jego części niezwykle ważną funkcję, jeśli hodujemy niektóre zwierzęta. Odnosi się to zwłaszcza do ptactwa, zarówno ptactwa domowego, jak i łownego, które z jakichś powodów przebywa w naszym ogrodzie, czy też ptactwa ozdobnego. Woliery budowane z siatek stanowią dla takich zwierząt formę zabezpieczenia przed tym, co na zewnątrz (przydatne zwłaszcza w okresie rekonwalescencji zwierzęcia), ale również przed ucieczką, jeśli istnieje taka potrzeba. Siatki druciane do tworzenia takich wolier muszą być zatem wytrzymałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Dodatkowo siatka metalowa, czy też siatka PCV może być wykorzystywana do budowania klatek dla gryzoni. Wykorzystuje się ją głównie podczas procesu tworzenia miejsc dla królików. Jej wytrzymałość jest priorytetowa ze względu na silne zdolności tych zwierząt do przegryzania takich elementów.

W jaki sposób siatka druciana zabezpiecza?

W jaki sposób siatki druciane zabezpieczają określone zwierzęta? Przede wszystkim chodzi o budowę takiej siatki. Oczko drutu jest na tyle duże, by zwierzęta miały swobodny dostęp do świeżego powietrza i mogły oddychać. W bardzo dużych wolierach za pomocą drucianej siatki można im zbudować warunki bardzo zbliżone do naturalnych, tj. duża przestrzeń, dach osadzony bardzo wysoko. Jednocześnie oczka drutu są na tyle małe, by uniemożliwić zwierzętom wylatywanie przez nie lub ich przegryzanie, co w konsekwencji mogłoby doprowadzić do całkowitego zniszczenia ogrodzenia.

Siatki druciane i PCV w sklepie Rolmarket

W naszym sklepie znajdziesz siatki druciane, które stworzone są z silnego drutu ocynkowanego. Dodatkowo część z nich cynkuje się także po zgrzaniu. To sprawia, że siatki są niezwykle trwałe, nawet w kontakcie z dziobami określonego ptactwa lub zębami królików. Dzięki długiej żywotności takie siatki są bardzo chętnie kupowane przez hodowców. Nadają się zarówno do pokrycia wierzchnich części wolier, jak i zbudowania boków. Jeśli zatem zależy Ci na bezpieczeństwie Twoich zwierząt, kup produkt sprawdzony, którego jakość potwierdzona jest opiniami wielu zadowolonych klientów.

Siatki ogrodzeniowe również dla ptactwa

Ptactwo domowe można zabezpieczyć również przy wykorzystaniu plastikowej siatki ogrodzeniowej, którą znajdziesz w naszym sklepie. To bardzo lekka i bardzo wytrzymała siatka, która może służyć do ochrony drzew i krzewów przed zwierzętami, do stabilizacji gruntu, ale również do stworzenia przestrzeni dla niewielkich domowych zwierząt hodowlanych. Jest bardzo lekka i bardzo wytrzymała, jednak jej estetyka odbiega nieco od tej, którą gwarantuje siatka wykonana z trwałego drutu. Dlatego też tego typu siatkę, która tworzy ogrodzenie lub klatkę dla określonych zwierząt, wykorzystuje się raczej tymczasowo.

Siatki w sklepie Rolmarket

Różnego rodzaju siatki mają bardzo wszechstronne zastosowanie zarówno w rolnictwie, jak i ogrodnictwie. Znajdziesz u nas jeszcze kilkanaście rodzajów siatek, które służą między innymi do zabezpieczania kwiatów przed chwastami, tzw. siatki rabatowe, siatki przeciwwiatrowe, które są bardzo skuteczną formą zabezpieczenia nie tylko przed wiatrem, ale i kurzem, a także siatki zabezpieczające przed określonymi gatunkami zwierząt. By uchronić swój trawnik lub ogród przed szkodliwymi gryzoniami, wykorzystuj siatki na krety. W ogrodzie może przydać się również siatka zabezpieczająca oczka wodne, jak również siatka na moskitiery. Każdą z nich znajdziesz w sklepie Rolmarket!

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

    pixel