Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Środki i preparaty grzybobójcze do roślin i warzyw

( ilość produktów: 14 )

Opieka i pielęgnacja roślin polega nie tylko na zapewnieniu im jak najlepszych warunków rozwoju, ale również na ochronie przed chorobami. Bardzo często to właśnie one są przyczyną mniejszych plonów czy więdnięcia roślin ozdobnych. Do najbardziej powszechnych należą różnego rodzaju grzybice, z którymi na szczęście można walczyć stosując preparaty grzybobójcze. Zobaczmy, jakie środki grzybobójcze możesz znaleźć w sklepie Rolmarket.

Środki grzybobójcze dla ochrony sadów, warzyw i upraw rolnych

W naszym sklepie znajdziesz środki grzybobójcze, które pomagają chronić drzewa owocowe, warzywa i uprawy rolne przed grzybami różnego rodzaju. Do ochrony roślin sadowniczych możesz stosować Topsin marki Sumin, który pomaga w walce z grzybami dotykającymi drzewa i krzewy owocowe. Walcząc z grzybicami warzyw i upraw rolnych możesz wybrać Miedzian, który zwalcza m.in. parcha i zarazę, które mogą dotknąć te rośliny.

Środki grzybobójcze dla roślin ozdobnych

Walka z grzybicami to również częsty problem osób uprawiających ogrody ozdobne. Choroby grzybicze często dotykają róż, roślin ozdobnych czy iglaków. Do walki z tymi chorobami można zastosować Substral Saprol Thuja lub Kwiaty Kompleksowa Ochrona, który nie tylko zwalczy grzyby, ale również pomoże walczyć z owadami niszczącymi kwiaty, jak np. mszyce.

Środki grzybobójcze – w sprayu i koncentracie

Wybierając środki grzybobójcze w naszym sklepie możesz wybrać zarówno środki w sprayu, przeznaczone do stosowania od razu, jak i środki w formie koncentratu. Przy walce z chorobami pochodzenia grzybiczego na roślinach ozdobnych w przydomowych ogrodach sprawdzą się te pierwsze, które można łatwo i szybko wykorzystać miejscowo. Jeśli jednak mamy do opryskania cały sad lub większe pole z uprawą warzyw, to lepiej będzie wybrać środki skoncentrowane, które będzie można zastosować po odpowiednim rozcieńczeniu. Jedne i drugie pomogą skutecznie zwalczyć grzyby, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i wybrania odpowiedniego fungicydu.

    pixel