Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Środki grzybobójcze do roślin

( ilość produktów: 8 )

Opieka i pielęgnacja roślin polega nie tylko na zapewnieniu im jak najlepszych warunków rozwoju, ale również na ochronie przed chorobami. Bardzo często to właśnie one są przyczyną mniejszych plonów czy więdnięcia roślin ozdobnych. Do najbardziej powszechnych należą różnego rodzaju grzybice, z którymi na szczęście można walczyć przez użycie preparatów grzybobójczych (do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego). Chcesz, by Twój ogród był okazem zdrowia? W takim razie będziesz potrzebował odpowiedniej ochrony przed chorobami grzybowymi dla swoich roślin. Zobaczmy, jakie preparaty grzybobójcze możesz znaleźć w sklepie Rolmarket. 

Grzybobójcze środki ochrony roślin dla zdrowia sadów, warzyw i upraw rolnych

Grzybicze choroby roślin w Twoim ogrodzie nie są Ci obce? W takim razie potrzebujesz specjalnych grzybobójczych produktów, które zapewnią Twoim roślinom zdrowie przez długi czas. W naszym sklepie znajdziesz środki grzybobójcze, które pomagają chronić drzewa owocowe, warzywa i uprawy rolne przed różnego typu grzybami. 

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz preparaty grzybobójcze różnego rodzaju. Pierwszym z nich jest środek grzybobójczy do sporządzania zawiesiny wodnej. Jest on dostępny w formie sproszkowanej do rozcieńczania wodą. W naszym sklepie dostaniesz także środki w formie koncentratów. W małym opakowaniu masz preparat w postaci stężonej zawiesiny, który należy rozcieńczyć w wodzie. Z takiego roztworu tworzy się opryski do roślin do ogrodu. Jest to preparat grzybobójczy o działaniu systemicznym - nadaje się do stosowania w ogrodach warzywnych i owocowych. Zapobiega rozwojowi grzybów i chroni rośliny przez długi czas. 

W Twoim ogrodzie konieczne jest zwalczanie grzybów? Pojawiła się szara pleśń? Chcesz ratować roślinę, ale boisz się o utratę owoców. W naszym sklepie znajdziesz bezpieczne preparaty, które mogą być stosowane interwencyjnie na owocach. Nie musisz się więc martwić o los na przykład swoich truskawek. Znajdziesz tu także preparaty do stosowania zapobiegawczego (na przykład fungicydy). 

Do ochrony roślin sadowniczych możesz stosować Topsin marki Sumin, który pomaga w walce z grzybami dotykającymi drzewa i krzewy owocowe. Walcząc z grzybicami warzyw i upraw rolnych możesz wybrać Miedzian, który chroni przez parchem i zarazą, które mogą dotknąć te rośliny.

Środki grzybobójcze dla roślin ozdobnych – bezwględne dla chorób 

Walka z grzybicami to również częsty problem osób uprawiających ogrody ozdobne. Choroby grzybicze często dotykają róż, roślin ozdobnych czy iglaków. Do walki z tymi chorobami można zastosować Substral Saprol Thuja lub Kwiaty Kompleksowa Ochrona, który nie tylko zwalczy grzyby, ale również pomoże walczyć z owadami niszczącymi kwiaty, jak np. mszyce. Może być stosowany na kwitnące kwiaty, przed użyciem jednak dokładnie zapoznaj się z instrukcją aplikacji. 

Środki grzybobójcze – w sprayu i koncentracie

Wybierając środki grzybobójcze w naszym sklepie, możesz wybrać zarówno środki w sprayu, przeznaczone do stosowania od razu, jak i środki w formie koncentratu. Przy walce z chorobami pochodzenia grzybiczego na roślinach ozdobnych w przydomowych ogrodach sprawdzą się te pierwsze (do stosowania interwencyjnego), które można łatwo i szybko wykorzystać miejscowo. Jeśli jednak mamy do opryskania cały sad lub większe pole z uprawą warzyw, to lepiej będzie wybrać środki skoncentrowane, które będzie można zastosować po odpowiednim rozcieńczeniu. Jedne i drugie pomogą skutecznie zwalczyć grzyby, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i wybrania odpowiedniego fungicydu.

Środki grzybobójcze – niezbędne w ochronie Twoich roślin

Nasze ogrody może męczyć wiele chorób. Często też mierzymy się z plagą szkodników czy nie dającymi się pokonać chwastami. W takim przypadku niezbędne są odpowiednie środki ochrony roślin. W naszym sklepie internetowym dostaniesz wiele typów preparatów - środki chwastobójcze, środki owadobójcze, ale także opryski ekologiczne, które wspomogą wzrost Twoich roślin. 

W Rolmarket znajdziesz również inne preparaty i sposoby przeciwko uciążliwym owadom - preparaty i środki na muchy, lepy na owady i pułapki na owady. Zapraszamy do zakupów. 

 

 

Popularne podkategorie kategorii "środki ochrony roślin" :

      pixel