Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Opryski Ekologiczne

( ilość produktów: 8 )

Ekologiczny aspekt uprawy roślin jest brany pod uwagę przez coraz większą liczbę osób. Coraz chętniej wracamy do metod uprawy stosowanych przez wieki i doceniamy rozwiązania, które przez pewien czas były zapomniane, ale wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej wracają do łask. W tej grupie bez wątpienia są opryski ekologiczne, które pozwalają walczyć ze szkodnikami i owadami, ale przy wykorzystaniu środków nieszkodliwych dla środowiska. Zobaczmy, jakie opryski ekologiczne znajdziesz w sklepie Rolmarket.pl

Opryski ekologiczne – zioła to podstawa

W opryskach ekologicznych najczęściej wykorzystuje się zioła, które mają właściwości odstraszające szkodniki. Sporządza się z nich najczęściej wywar lub wyciąg, a następnie rozcieńcza się w odpowiednich proporcjach i takim preparatem spryskuje się uprawy dotknięte szkodnikami. Do tego celu wykorzystuje się najczęściej suszony wrotycz pospolity, który świetnie pomaga roślinom dotkniętym mączlikiem, przędziorkiem czy mszycami, albo pokrzywę suszoną, która świetnie się sprawdza w walce z przędziorkiem, tarcznikami i misecznikami. Wśród ziół wykorzystywanych do walki z owadami znajdują się też krwawnik, skrzyp polny czy piołun.

Opryski ekologiczne gotowe do użycia

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko zioła suszone, na bazie których możesz samodzielnie przygotować opryski ekologiczne, ale również gotowe preparaty ekologiczne do wykonania oprysku. Są wśród nich przede wszystkim środki owadobójcze np. preparat na mszyce One Shot lub preparat na pluskwy One Shot. W ich składzie znajdują się wyłącznie składniki naturalne, nie ma żadnych dodatków chemicznych i dzięki temu jest to produkt bezpieczny dla ludzi i dla środowiska. Gotowy do użycia spray ułatwia i przyspiesza użycie, dzięki czemu produkt ten jest chętnie wybierany przez miłośników ekologii, którzy chcą walczyć z owadami różnego rodzaju, ale stosują metody naturalne. Jeśli stan środowiska jest dla Ciebie ważny, to sięgnij po opryski ekologiczne i z ich pomocą walcz z uciążliwymi owadami i szkodnikami.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "środki ochrony roślin" :

    pixel