Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Deltam AL Protect Garden - środek na mszyce, gąsienice i mączliki 1L

Producent: Bayer
  • Nr 1 w polsce wg opineo
  • 100 dni na zwrot
  • Na rynku od 1996 r.
  • Bezpieczeństwo transakcji ssl
  • 24 260 74 00
45,30 zł
/ szt.
45,30 zł / l
Dodaj do ulubionych
Deltam AL Protect Garden - środek na mszyce, gąsienice i mączliki 1L
Deltam AL Protect Garden - środek na mszyce, gąsienice i mączliki 1L
45,30 zł

Skuteczne środki owadobójcze Deltam AL

Deltam AL jest środkiem owadobójczym, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania gryzących i ssących szkodników, w tym uciążliwych mszyc, gąsienic i mączlików, na roślinach ozdobnych balkonowych i ogrodowych, jak i warzywnych. Środek ma formę cieczy gotowej do użycia bez konieczności rozrabiania, co znacznie ułatwia przeprowadzenie zabiegu.

Dzięki szerokiej rejestracji spray umożliwia likwidację szkodników na wielu gatunkach uprawianych roślin ozdobnych jak i warzyw, zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, pod osłonami jak i w gruncie.

Środek należy zastosować wieczorem po zaobserwowaniu uszkodzeń lub szkodników na roślinach. Oprysku nie należy używać w pełnym słońcu i na roślinach silnie przesuszonych.

Najlepszym terminem stosowania środka jest kwiecień, maj, czerwiec, lipiec i sierpień.

Zalety produktu:

- zwalcza szkodniki ssące i gryzące na roślinach ozdobnych i warzywnych
- łatwy i gotowy roztwór do użycia
- szybki efekt działania
- długi okres działania
- nie uszkadza roślin

Stosowanie produktu:

1) Rośliny ozdobne (w gruncie i pod osłonami): róże i inne rośliny ozdobne - mszyce, mączliki, gąsienice motyli, poskrzypka liliowa - opryskiwać pędy i liście po zauważeniu pierwszych objawów, z odległości 15-30 cm, aż ich całkowitego zwilżenia
2) Warzywa (pod osłonami): pomidor, ogórek, cukinia - mączlik szklarniowy - Opryskiwać pędy i liście po zauważeniu pierwszych objawów, z odległości 15-30 cm, aż ich całkowitego zwilżenia
3) Warzywa (w gruncie): pomidor, fasola, fasola szparagowa, bób, brokuł, kalafior, kapusta włoska, kapusta pekińska, jarmuż, kapusta głowiasta, brukselka, sałata - mszyce, oprzędziki, larwy bielinków, błyszczka jarzynówka - opryskiwać pędy i liście po zauważeniu pierwszych objawów, z odległości 15-30 cm, aż ich całkowitego zwilżenia


Okres karencji (okres od ostatniego zastosowania środka do dnia zbioru rośliny uprawnej):
a) pomidor, ogórek, cukinia – 3 dni
b) fasola, fasolka szparagowa, bób, kapusta głowiasta, brokuł, kalafior, kapusta włoska, jarmuż, kapusta pekińska, brukselka, sałata – 7 dni
c) rośliny ozdobne – nie dotyczy

Produkt jest niebezpieczny dla pszczół, dlatego opryski należy wykonywać wieczorem.
Nie stosować w miejscach, gdzie pszczoły mają pożytek.

Zawartość substancji czynnej: deltametryna (związek z grupy pyretroidów) – 0,0075g/l

UWAGA: Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.
Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków ostrożności zamieszczonych w etykiecie.

 

W przypadku produktów będących środkami ochrony roślin w rozumieniu ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Tekst jedn. Dz.U. 2020 r., poz. 2097) oraz  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1107/2009 z dnia 21.10.2009 r. (Dz. Urz. UE L 309 z 24.11.2009 r., z późn. zm.), złożyć zamówienie oraz być stroną umowy sprzedaży mogą jedynie Klienci będący osobami fizycznymi posiadającymi pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadającymi kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Tekst jedn. Dz.U. 2020 r., poz. 2097).

 Zobacz również inne środki ochrony roślin, jakie oferuje sklep ogrodniczy Rolmarket.pl.

Parametry techniczne
Pojemność:
1 l
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
OPINIE PROSTE CECH
5/5
Points
Dodaj własne zdjęcie produktu: Points
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pokaż formularz
pixel