Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Agrotkanina na metry

( ilość produktów: 12 )

Agrotkanina na metry do zabezpieczania upraw

Agrotkanina to inaczej mata ściółkująca. Używa się jej do zabezpieczania plantacji roślin przed rozrostem na ich terenie chwastów i dzikich sadzonek. Matę rozkładamy na glebie, a w miejscu sadzonek wycinamy otwory. Wszystkie agrotkaniny na metry sprzedawane w Rolmarket są wytwarzane z cienkich włókien polipropylenowych. Polipropylen jest odporny na działanie promieniowania UV czy zmiennych temperatur, a unikalny splot tkaniny sprawia, że mata przepuszcza wodę i umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza. Dlatego przykryta gleba nie wyjaławia się i oddycha, a dodatkowo utrzymuje nieco wyższą (niż w wypadku innych mat czy naturalnej ściółki) temperaturę. Wyższa temperatura gleby wspiera rozwój układu korzeniowego, co przekłada się na jakość plonów – o czym z pewnością się przekonasz już po pierwszym sezonie!

Kup agrotkaniny na metry i zapomnij o stosowaniu herbicydów

Postaw na ekologię i zaprzestań stosowania herbicydów oraz innych toksycznych preparatów chwastobójczych. Agrotkaniny zabezpieczają podłoże przed pojawieniem się na nim dzikich sadzonek. W tym miejscu warto dodać, że polipropylen (czyli materiał, z którego wytworzona jest mata) nie reaguje w żaden sposób z wodą lub powietrzem. Dzięki temu nie uwalnia żadnych szkodliwych substancji do powietrza i gleby. Zapomnij o chemii i innych toksynach – zobacz, jak wiele możesz osiągnąć dzięki zastosowaniu proekologicznego rozwiązania, jakim jest zdecydowanie agrotkanina ściółkująca!

Agrotkaniny na metry – zamów tyle ile potrzebujesz!

Możliwość zakupu agrotkaniny na metry sprawia, że teraz to Ty przejmujesz pełną kontrolę nad ilością maty, jaką chcesz kupić. Zmierz dokładnie powierzchnię swojej plantacji i pod tym kątem realizuj zakupy – pamiętaj jednak, że warto zawsze mieć w zapasie kilka dodatkowych metrów agrotkaniny. W sytuacji, w której postanowisz zwiększyć powierzchnię swojej plantacji, będziesz zawsze miała ją pod ręką!

Agrotkanina na metry na działkę, do ogrodu i na dużą plantację

Agrotkanina na metry zda egzamin zarówno w małym ogrodzie, jak i na komercyjnej plantacji wielkopowierzchniowej. Problem chwastów dotyczy ogrodników, plantatorów czy rolników – pokonajmy je razem bez chemicznych oprysków. Wszystko, czego nam potrzeba to agrotkaninowe maty ściółkujące!

Dostosuj kolor agrotkaniny na metry do własnych upodobań

Estetyka leży w sercu większości ogrodników, dlatego oferujemy maty ściółkujące w różnych kolorach – to między innymi biała, czarna, zielona lub brązowa agrotkanina na metry. Wybierz kolor, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Dostosuj kolor maty do pozostałych elementów aranżacji ogrodowej i stwórz unikalną przestrzeń przepełnioną naturą kwitnących sadzonek!

    pixel