Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Agrotkanina na metry

( ilość produktów: 13 )

Agrotkaniny są chętnie stosowane zarówno przez ogrodników amatorów, jak i w profesjonalnym ogrodnictwie i rolnictwie. Wszyscy doceniają bowiem zalety stosowania agrotkaniny, a rolnicy i profesjonalni ogrodnicy szukają agrotkaniny, która sprawdzi się na większych obszarach. W tej roli doskonale sprawdzą się agrotkaniny 100m, które znajdziesz w sklepie Rolmarket.pl.

Agrotkaniny 100m – wygodne do stosowania

Agrotkaniny dostępne w rolkach o długości 100m to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy chcemy położyć tkaninę na dużym obszarze. Idealnie nadają się w sadach i szkółkach, na polach uprawnych, szczególnie przy uprawie kapusty, truskawek, sałaty i innych warzyw. Mogą się przydać również przy obsadzaniu żywopłotów na dużych działkach czy w parkach.

Wybierając agrotkaniny 100m możemy łatwo rozwinąć je na dużej połaci i do minimum ograniczamy liczbę łączeń pomiędzy kolejnymi fragmentami agrotkaniny. Dzięki temu zmniejszamy liczbę punktów newralgicznych, w których mogą pojawiać się chwasty, jeśli miejsca łączenia agrotkaniny nie zostaną właściwie wzmocnione. Można temu zapobiegać stosując kołki do mocowania oraz układając kolejne odcinki agrotkaniny na zakładkę, ale wymaga to dodatkowych materiałów i wysiłku, dlatego dłuższa rolka agrotkaniny dopasowana do długości pola sprawdzi się w tej roli zdecydowanie lepiej.

Agrotkaniny 100m – różne grubości i szerokości

W sklepie Rolmarket agrotkaniny w rolkach 100m są dostępne w różnej szerokości i grubości. Możesz wybrać najcieńsze agrotkaniny 70g, nieco grubsze agrotkaniny 90g, aż do agrotkanin bardzo grubych o gramaturze 105g. Te ostanie będą z pewnością najtrwalsze i będą mogły przetrwać całe lata.

Agrotkaniny 100m są dostępne również w różnych szerokościach, dzięki czemu można je dobrać do szerokości miejsca, w którym mają być ułożone. Do żywopłotów warto wybierać agrotkaniny 0,8m lub agrotkaniny 1,1m, a na polach uprawnych lepiej sprawdzą się agrotkaniny 3,2m. W naszym sklepie możesz kupić nie tylko agrotkaninę, ale również agrotkaniny w zestawie z kołkami do mocowania, dzięki czemu będziesz mieć od razu wszystko, czego potrzebujesz do montażu.

Wybierając agrotkaninę dla siebie zwróć uwagę, że są one dostępne w różnych kolorach. Największy wybór jest wśród agrotkanin czarnych, ale możesz znaleźć również agrotkaniny brązowe, zielone, a nawet białe. Wybór koloru nie ma wpływu na skuteczność działania agrotkaniny, a jedynie na względy estetyczne.

Zobacz również inne agrotkaniny:

Podział na kolor:

Gramatura i metraż:

Inne:

    pixel