Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Agrotkanina z otworami

( ilość produktów: 12 )

Agrotkanina z otworami – skuteczne zabezpieczenie plantacji

Agrotkanina to inaczej mata ściółkująca lub mata szkółkarska, czyli tkanina z tworzywa sztucznego zabezpieczająca plantację przed wyrastaniem chwastów. Gleba jest zabezpieczona, a rośliny wyrastają tylko w miejscu otworów. Zastosowanie agrotkaniny pozwala również na utrzymanie wyższej temperatury gleby, co z kolei wpływa korzystnie na rozrost układu korzeniowego. Są powszechnie wykorzystywane na plantacjach truskawek, pomidorów czy roślin ozdobnych. Jako Rolmarket oferujemy wyłącznie jakościowe agrotkaniny z otworamiTo produkty stworzone z najwyższej jakości materiałów dla profesjonalistów ale również dla początkujących ogrodników. Agrotkaniny z otworami idealnie nadadzą się do Twojego ogrodu, plantacji warzywnej czy na działkę.

Agrotkanina z otworami dla oszczędności Twojego czasu

Wybór agrotkaniny z otworami to oszczędność czasu – teraz nie musisz już samodzielnie wycinać otworów dla kolejnych sadzonek! Kilka dodatkowych minut zaoszczędzisz również dzięki ograniczeniu konieczności stosowania preparatów chwastobójczych. Agrotkanina z otworami wykonana jest z cienkich włókien polipropylenowych. Materiał przepuszcza wodę i substancje odżywcze oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, dlatego nie wyjaławia gleby.

Agrotkaniny z otworami – dostępne na metry lub w rolce

Jako Rolmarket zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno agrotkaniny sprzedawane na rolki, jak i agrotkaniny na metry. Przejmij pełną kontrolę nad tym, ile agrotkaniny chcesz kupić i zaopatrz się w dokładnie tyle metrów, ile potrzebujesz. Ze swojej strony jednak dodamy, że warto zawsze zaopatrzyć się w kilka dodatkowych metrów agrotkaniny z otworami i mieć ją w zanadrzu na wszelki wypadek. Życzymy rozrastających się plantacji kwiatów, roślin i warzyw wszystkim naszym klientom!

Agrotkaniny z otworami sprawdzą się na każdej ekologicznej plantacji

Agrotkaniny z otworami sprawdzają się idealnie na plantacjach ekologicznych, ponieważ dzięki ich zastosowaniu nie musimy już używać herbicydów ani innych preparatów chwastobójczych. Warto również dodać, że polipropylen, czyli tworzywo, z którego wykonane są agrotkaniny, nie reaguje z wodą. Dlatego materiał nie wydziela żadnych toksyn do gleby, w której umieszczone są sadzonki. Nie bez znaczenia jest także wysoka jakość wykonania agrotkanin oferowanych w naszym sklepie – to wielosezonowe produkty. Możliwość wielokrotnego ich użytku wpływa na ograniczenie produkcji odpadów.

     

    pixel