Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Agrotkaniny Białe

( ilość produktów: 8 )

Agrotkaniny antychwastowe białe są to tkaniny przeznaczone do eliminacji chwastów. Biały kolor świetnie maskuje się pod jasnymi grysami, dodatkowo w miejscach, gdzie warstwa kamieni jest mniejsza, mata ściółkująca biała idealnie wtopi się w otoczenie.

 

Białe agrotkaniny ściółkujące występują w gramaturze 94 g, wysoka gramatura maty zapewni ochronę przed chwastami na długie lata. Dodatkowo obecność filtra UV gwarantuje większą odporność w bardzo słoneczne dni. Agrotkanina jest oryginalnym produktem polskim. 

 

Mata szkółkarska dzięki swojej specjalnej strukturze przepuszcza wodę oraz substancję mineralne, tym samym utrzymując odpowiednią wilgotność oraz pulchność ziemi. 

Agrotkanina biała – jakie są jej zalety?

Agrotkanina biała antychwastowa wykonana jest z materiałów, które doskonale przepuszczają wodę i składniki mineralne, nie ulegając przy tym procesowi gnicia. Jej budulcem są cienkie nitki polipropylenowe. Ma ona wiele zalet, które sprawiają, że warto mieć ją w swoim ogrodzie. Po pierwsze, zapobiega ona rozwojowi chwastów. Wystarczy użyć jej do ściółkowania, a problem niechcianych roślin, które psują wygląd naszego ogrodu, odejdzie w zapomnienie. Po drugie, agrotkanina przyczynia się do utrzymania prawidłowej wilgotności gleby. Jej konstrukcja pozwala na swobodne przenikanie do korzeni roślin wody opadowej, zapobiegając jednocześnie jej parowaniu. Po trzecie, nie hamuje ona również przenikania do ziemi nawozów i stymuluje właściwy wzrost roślin. Jest ona w pełni bezpieczna dla roślin, a także środowiska naturalnego. Co więcej, dzięki swoim właściwościom (gramatura wynosząca 94g) agrotkanina biała jest dwa razy trwalsza od agrowłókniny!

Polska agrotkanina biała – jak jej używać?

Agrotkanina do ściółkowania skutecznie pomoże uporać się z problemem chwastów bez konieczności używania środków chemicznych. Jej montaż jest bardzo prosty i nie powinien stanowić żadnego wyzwania. Najpierw ziemię trzeba oczyścić i wyrównać. Na tak przygotowanym podłożu można rozkładać agrotkaninę – oczywiście wcześniej należy zmierzyć obszar, co pozwoli na użycie odpowiedniej ilości produktu. Rozłożoną trzeba przytwierdzić do ziemi za pomocą szpilek montażowych i na tym cały proces się kończy. Można zacząć uprawiać rośliny lub wysypać kamienie czy korę. Biały kolor sprawia, że agrotkanina idealnie komponuje się z resztą otoczenia. W razie jakichkolwiek pytań co do stosowania agrotkaniny zachęcamy do kontaktu. Z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości, udzielimy użytecznych wskazówek i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu. Życzymy udanych zakupów i satysfakcji z korzystania z agrotkaniny!

Zobacz również:

Kotwy do ziemi

    pixel