Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Agrotkaniny Białe

( ilość produktów: 8 )

Urządzasz swój ogród lub sad? W takim razie z pewnością doskonale znasz problem chwastów. Potrafią one skutecznie utrudnić życie ogrodnika. Właśnie dlatego w ogrodnictwie i sadownictwie często stosowana jest agrowłóknina. Ma ona szerokie właściwości i zastosowanie, które są niezwykle przydatne przy zakładaniu ogrodów. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów agrowłókniny. Sklep Rolmarket pomoże Ci w wyborze idealnego produktu.

Agrotkaniny białe antychwastowe są to tkaniny przeznaczone do eliminacji chwastów. Biały kolor świetnie maskuje się pod jasnymi grysami, dodatkowo w miejscach, gdzie warstwa kamieni jest mniejsza, mata ściółkująca biała idealnie wtopi się w otoczenie. Białe agrotkaniny ściółkujące występują w gramaturze 94 g, wysoka gramatura maty zapewni ochronę przed chwastami na długie lata. Dodatkowo obecność filtra UV gwarantuje większą odporność w bardzo słoneczne dni. Agrotkanina jest oryginalnym produktem polskim. 

Agrotkanina biała wykonana jest z materiału, który dzięki swojej specjalnej strukturze przepuszcza wodę oraz substancje mineralne, tym samym utrzymując odpowiednią wilgotność oraz pulchność gleby. Agrotkaniny przepuszczają wodę i tworzą idealne podłoże dla Twoich roślin, które w dużej mierze odpowiada przecież za plony. Chroni także przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. 

Agrotkanina biała – jakie są jej zalety?

Agrotkanina biała antychwastowa to produkt wykonany z materiałów, które doskonale przepuszczają wodę i składniki mineralne, nie ulegając przy tym procesowi gnicia. Jej budulcem są cienkie nitki polipropylenowe. Ma ona wiele zalet, które sprawiają, że warto mieć ją w swoim ogrodzie. Po pierwsze, zapobiega ona rozwojowi chwastów. Wystarczy użyć jej do ściółkowania, a problem niechcianych roślin, które psują wygląd naszego ogrodu, odejdzie w zapomnienie. 

Po drugie, agrotkanina przyczynia się do utrzymania prawidłowej wilgotności gleby. Jej konstrukcja pozwala na swobodne przenikanie do korzeni roślin wody opadowej, przy czym jednocześnie chroni przed jej parowaniem. Po trzecie, nie hamuje ona również przenikania do ziemi nawozów i stymuluje właściwy wzrost roślin. Jest ona w pełni bezpieczna dla roślin, a także środowiska naturalnego. Co więcej, dzięki swoim właściwościom (gramatura wynosząca 94g) agrotkanina biała jest dwa razy trwalsza od agrowłókniny!

Hodujesz rośliny w szklarniach? Agrotkaniny są idealne do stosowania w takich warunkach. To produkt, który możesz wykorzystwać. Ich zastosowanie sprawi, że pozbędziesz się problemu chwastów, a Twoje plony będą nie do porównania!

Polska agrotkanina biała – jak jej używać?

Agrotkaniny do ściółkowania skutecznie pomogą Ci uporać się z problemem chwastów bez konieczności używania środków chemicznych. Agrowłóknina jest łatwa w użyciu. Jej montaż jest bardzo prosty i nie powinien stanowić żadnego wyzwania. Najpierw ziemię trzeba oczyścić i wyrównać. Na tak przygotowanym podłożu można rozkładać agrotkaninę – oczywiście wcześniej należy zmierzyć obszar gleby, co pozwoli na użycie odpowiedniej ilości produktu. Rozłożoną trzeba przytwierdzić do ziemi za pomocą szpilek montażowych i na tym cały proces się kończy. Można zacząć uprawiać rośliny lub wysypać kamienie czy korę. Biały kolor sprawia, że agrotkanina idealnie komponuje się z resztą otoczenia. W razie jakichkolwiek pytań co do stosowania agrotkaniny zachęcamy do kontaktu. Z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości, udzielimy użytecznych wskazówek i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu. Życzymy udanych zakupów i satysfakcji z korzystania z agrotkaniny!

Agrotkanina biała – produkt o wielu zastosowaniach

Wiesz już, dlaczego warto zainwestować w agrotkaninę. Wpływa ona na wilgotność gleby, zapobiega chwastom i daje idealne warunki do wzrostu Twoich roślin. Nasz sklep oferuje wiele rodzajów agrotkaniny. Czas na zamówienie!

Zapraszamy do porównania z innymi agrotkaninami:

Podział na kolor:

Gramatura i metraż:

Inne:

    pixel