Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Etykiety rabatowe

( ilość produktów: 12 )

Etykiety rabatowe przeznaczone są do oznaczania rabat, roślin doniczkowych, skrzynek rozsadowych oraz wszelkiego rodzaju roślin w ogrodzie. Już nigdy nie będziesz musiał zastanawiać się, co i gdzie się znajduje.
Etykiety rozsadowe idealnie nadają się także do zastosowania w szklarniach, tunelach, ogrodach, szkółkach oraz sklepach ogrodniczych. Sprawią, że bez problemu rozpoznasz młode, dopiero co wschodzące rośliny. Oznaczysz nimi miejsca wysiewu nasion i sadzenia nowych roślin.

Etykiety – praktyczne oznaczenie roślin, warzyw

Etykiety nie tylko są praktyczne, ale również ładnie i estetycznie się prezentują wśród roślin. Bez problemu można wbić je w ziemię czy trawnik. Część etykiet umieszczonych jest na nóżce pod kątem, co umożliwia bezproblemowe przeczytanie nazwy. Do oznaczenia można także zastosować etykiety zwieszakowe z haczykiem, w różnych kolorach.  

Etykiety rabatowe nazywane też kotwicami umożliwiają oznaczenie całej grządki w ogrodzie czy warzywniku lub pojedynczej rośliny.

Etykiety zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na wszelkie warunki atmosferyczne. Dzięki matowej powierzchni, na której można zamieścić wiele informacji np. termin nasadzenia, czas podlewania czy innych, napis jest trwały i nie zmywa się pod wpływem warunków atmosferycznych.

Etykiety – szerokie zastosowanie

Tabliczki znajdują zastosowanie w prywatnych gospodarstwach domowych do opisywania rodzaju rośliny, w szkółkarstwie, tunelach ogrodniczych jak również w handlu jako etykiety cenowe.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór etykiet zróżnicowanych kolorystycznie oraz w różnych wymiarach, w zależności od potrzeb.

Popularne podkategorie kategorii "produkty dla roślin" :
    pixel