Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Osłonki na drzewka

( ilość produktów: 8 )

Osłonki na drzewka – bezpieczeństwo ogrodów i szkółek leśnych

Na drzewka w Twoim ogrodzie czeka naprawdę wiele niebezpieczeństw – zaczynając od dzikiej zwierzyny, na szkodliwych ostrzach kosiarki kończąc. Aby je zabezpieczyć, dbając przede wszystkim o młode okazy, zastosuj odpowiednie osłonki na drzewa, które sprawią, że rośliny w Twoim ogrodzie będą rosnąć zdrowe, silne i wysokie.

Siatka rabatowa – skuteczna osłonka do drzewek

Osłonka do drzewek o drobnym oczku sprawdzi się przede wszystkim podczas zimy, kiedy zające i sarny szukając odpowiedniego pożywienia, chętniej podgryzają drzewka w wielu ogrodach i szkółkach leśnych. Niewielkie otworki w siatce zapewniają drzewu odpowiednią wentylację i dostęp do światła słonecznego, jednocześnie uniemożliwiając zwierzętom żerowanie na jego pniu. Tego rodzaju osłony do drzew to świetne i łatwe w obsłudze rozwiązanie – samoczynnie owijają się wokół pnia i rozszerzają się wraz z jego wzrostem.

Osłony na drzewa – zabezpieczenie systemu korzeniowego

Twoje drzewa zasługują na pełną ochronę także w okresie wiosennym, gdy często kosisz i przycinasz trawę. Aby podczas koszenia nie uszkodzić wrażliwych korzeni drzew owocowych oraz krzewów ozdobnych, zastosuj osłony na drzewa, które zakryją korzenie Twoich roślin. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest regulowana średnica, dzięki której jedna osłonka umożliwi Ci koszenie wokół wielu różnych drzew. Takie urządzenie nie tylko blokuje wzrost trawy wokół drzewek, ale także sprawia, że koszenie trawy jest łatwiejsze i znacznie bardziej przyjemne. Wybierz odpowiedni model i zatroszcz się o swoją roślinność w ciągu wszystkich czterech pór roku!

 

 

Popularne podkategorie kategorii "produkty dla roślin" :
      pixel