Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Osłonki na drzewka

( ilość produktów: 8 )

Osłonki na drzewka – bezpieczeństwo ogrodów i szkółek leśnych

Na drzewka w Twoim ogrodzie czeka naprawdę wiele niebezpieczeństw – zaczynając od dzikiej zwierzyny, na szkodliwych ostrzach kosiarki kończąc. Aby je zabezpieczyć, dbając przede wszystkim o młode okazy, zastosuj odpowiednie osłonki na drzewa, które sprawią, że rośliny w Twoim ogrodzie będą rosnąć zdrowe, silne i wysokie.

Siatka rabatowa – skuteczna osłonka do drzewek

Osłonka do drzewek o drobnym oczku sprawdzi się przede wszystkim podczas zimy, kiedy zające i sarny szukając odpowiedniego pożywienia, chętniej podgryzają drzewka w wielu ogrodach i szkółkach leśnych. Niewielkie otworki w siatce zapewniają drzewu odpowiednią wentylację i dostęp do światła słonecznego, jednocześnie uniemożliwiając zwierzętom żerowanie na jego pniu. Tego rodzaju osłony do drzew to świetne i łatwe w obsłudze rozwiązanie – samoczynnie owijają się wokół pnia i rozszerzają się wraz z jego wzrostem.

Osłony na drzewa – zabezpieczenie systemu korzeniowego

Twoje drzewa zasługują na pełną ochronę także w okresie wiosennym, gdy często kosisz i przycinasz trawę. Aby podczas koszenia nie uszkodzić wrażliwych korzeni drzew owocowych oraz krzewów ozdobnych, zastosuj osłony na drzewa, które zakryją korzenie Twoich roślin. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest regulowana średnica, dzięki której jedna osłonka umożliwi Ci koszenie wokół wielu różnych drzew. Takie urządzenie nie tylko blokuje wzrost trawy wokół drzewek, ale także sprawia, że koszenie trawy jest łatwiejsze i znacznie bardziej przyjemne. Wybierz odpowiedni model i zatroszcz się o swoją roślinność w ciągu wszystkich czterech pór roku!

Osłonki na drzewka – klucz do zdrowego wzrostu Twojej rośliny

Osłonki na drzewka to nieodłączny element pielęgnacji młodych sadzonek. Produkty te zostały stworzone z myślą o ochronie delikatnych roślin przed czynnikami, które mogą utrudnić ich prawidłowy wzrost oraz wegetację. Osłonki zwiększają szanse na zdrowy rozwój Twojego drzewka, chroniąc je przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, a także ograniczając oddziaływanie szkodników i dużych zwierząt.

Osłonki na drzewka to prosty, a jednocześnie skuteczny sposób na ochronę delikatnych pędów przed wiatrem, mrozem, gryzoniami czy nadmiernym nasłonecznieniem. Dzięki nim Twoje rośliny otrzymują szansę na rozwój i wzrost w najlepszych możliwych warunkach. Siatka o drobnych oczkach doskonale dopasowuje się do kształtu pnia i „rośnie” wraz z powiększaniem się jego obwodu. Osłonki tego typu nie wymagają dodatkowego mocowania – samoczynnie owijają się wokół pnia i pozostają w jednym miejscu.

Osłonka na drzewka – tajna broń w walce ze szkodnikami

Zmagasz się ze szkodnikami niszczącymi Twoje cenne rośliny? Niszczenie kory przez gryzonie lub większe zwierzęta może nie tylko zahamować wzrost i rozwój drzew, ale również prowadzić do różnych chorób. Odpowiedzią na te problemy może być osłonka na drzewka. Produkt ten, wykonany z trwałego i odpornego materiału, skutecznie chroni pień przed niewielkimi szkodnikami, takimi jak myszy czy króliki.

Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania gryzonie oraz większe zwierzęta nie mają bezpośredniego dostępu do kory drzewa, co znacznie zmniejsza ryzyko jego uszkodzenia. To prosta i niewymagająca dużo wysiłku metoda na zabezpieczenie Twojego ogrodu.

Osłona na drzewka – gwarancja bezpieczeństwa dla Twoich roślin

Jeżeli marzysz o dużych, pięknie rosnących drzewach w swoim ogrodzie, to warto zadbać o ich właściwe zabezpieczenie. Odpowiednio dobrana osłona na drzewka to gwarancja wzrostu bez zakłóceń i uszkodzeń. Dzięki niej możesz mieć pewność, że Twoje drzewa będą rosnąć zdrowo, bez ryzyka zniszczenia przez szkodniki czy zmienną pogodę.

Osłona na drzewka może nie tylko pełnić funkcje ochronne, ale również znacząco ułatwiać pielęgnację ogrodu. Ochraniacz drzewek w formie pierścienia skutecznie ochroni korzenie oraz pień przed uszkodzeniami, które mogą powstać w trakcie koszenia trawy. Możliwość regulacji wewnętrznego otworu oraz odporność osłony na warunki atmosferyczne sprawiają, że produkt ten to doskonała i wieloletnia inwestycja. Niezależnie od tego, czy uprawiasz drzewa ozdobne, czy owocujące – osłona na pień to produkt, który jest Twoim największym sprzymierzeńcem.

Osłony na drzewa – ochrona, która przetrwa każdą porę roku

Osłony na drzewa zostały stworzone tak, aby zapewnić funkcjonalność przez cały rok, niezależnie od pory roku. Są odporne na ekstremalne warunki pogodowe – od mroźnej zimy po gorące lato. Sprawdzają się zarówno zimą, gdy wzrasta ryzyko podgryzania kory przez zwierzęta, jak i latem, gdy pień potrzebuje nieco osłony od promieni słonecznych.

Zastanawiasz się, czy tego typu rozwiązania sprawdzą się w Twoim regionie? Bez względu na to, gdzie mieszkasz, osłony na drzewa są w stanie poradzić sobie z warunkami pogodowymi. Akcesoria te skutecznie zapewnią Twoim drzewkom równomierną ochronę przez wiele lat, niezależnie od pory roku. Nie czekaj – złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym już teraz!

      pixel