Repelenty na komary

Ilość znalezionych towarów: 88

Repelenty na komary – postaw na skuteczne odkomarzanie!

Komary, muchy, kleszcze i inne owady potrafią uprzykrzyć nawet najprzyjemniejszy pobyt na łonie natury. Twój ogród nie jest wyjątkiem – te niewielkie zwierzęta gryzą, przeciskają się przez szczeliny okienne i robią wiele szkód w Twoim domu i pomieszczeniach gospodarczych. Na szczęście możesz się ich pozbyć – pomogą Ci w tym specjalne repelenty na komary. Już dziś poznaj najlepsze środki do odkomarzania i nie daj się ugryźć!

 

„Pożegnanie z komarem” - preparat na komary na bazie naturalnych składników

Jeden z najskuteczniejszych preparatów do odkomarzania, dostępnych w naszym sklepie internetowym, to płyn „Pożegnanie z komarem” marki Zielony Dom. Jego formuła oparta jest o naturalne składniki, takie jak sok cytrynowy oraz sok czosnkowy. To produkt przeznaczony do pryskiwania trawników, drzew, krzewów oraz architektury ogrodowej, na których gnieżdżą się owady. Podczas bezdeszczowej pogody ten preparat na komary utrzymuje swoje właściwości nawet przez 4 tygodnie.

 

Diablo Forte - środek do odkomarzania dla Twojego ogrodu

Nie mniej efektywnym repelentem na komary jest preparat Diablo Forte, dostępny w zestawie z profesjonalnym utrwalaczem do oprysku. Diablo Forte odstrasza nie tylko komary, ale także muchy, osy, bąki, kleszcze i inne owady, których nie chcesz widzieć w swoim ogrodzie. Ten środek do odkomarzania dostępny jest w formie wodnej mikroemulsji, którą przed użyciem należy rozcieńczyć wodą lub rozpuszczalnikiem na bazie glikolu. Jego efekt biobójczy jest szybki i bardzo długotrwały.

 

Reset Strong – mocny i niezawodny repelent na owady

Jeżeli chcesz stosować opryski na komary w swoim ogrodzie, w którym zalęgło się bardzo dużo różnorodnych owadów, mamy dla Ciebie jeszcze jedną propozycję – repelent na komary do ogrodu Reset Strong. To bardzo mocny preparat, przeznaczony do zwalczania wielu gatunków owadów – much, much końskich, komarów tygrysich, karaczanów, rybików cukrowych, a nawet pluskw, karaluchów i kleszczy. Ten niezwykle skuteczny preparat możesz stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, pamiętając o szczególnym bezpieczeństwie dzieci, osób starszych, kobiet w ciąży oraz Twoich domowych pupili.

Pokaż więcej produktów
Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel