Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Kratka parkingowa

( ilość produktów: 12 )

Podjazd przed domem, parkingi przy firmie, czy drogi dojazdowe, to miejsca, w których odpowiednio twarda i trwała nawierzchnia jest koniecznością. Często takie nawierzchnie wykonuje się z kostki brukowej, ale osoby ceniące sobie naturę chętniej sięgają po bardziej ekologiczne rozwiązania czyli np. nawierzchnię wykonaną z pomocą kratki trawnikowej.

Kratka parkingowa – wiele możliwości zastosowania

Kratka trawnikowa to doskonały sposób na to, by stworzyć twardą i trwałą nawierzchnię, a jednocześnie nie otaczać się całkowicie betonem. To ważne również z powodów środowiskowych, gdyż coraz częściej mówi się o zwiększeniu opłat dla posesji, które mają zbyt mało powierzchni biologicznie czynnej. Kratka trawnikowa jest zatem idealnym rozwiązaniem, gdy chcemy, by otoczenie domu wyglądało jak najbardziej naturalnie, a jednocześnie wiemy, że podjazd i kilka miejsc parkingowych przed domem bardzo się przyda. 

Kratka parkingowa może być stosowana do wykładania parkingów, placów manewrowych, podjazdów, dróg dojazdowych. Sprawdza się zarówno przy posesjach prywatnych, jak i przy budynkach użyteczności publicznej, szkołach, firmach czy sklepach. Można ją również wykorzystać do wzmocnienia terenów przeznaczonych na ścieżki rowerowe czy wytyczenia alejek w ogrodzie.

Kratka parkingowa – trwała i ekologiczna

Dostępne w sklepie Rolmarket.pl kratki trawnikowe są wykonane z materiałów o niezwykłej trwałości i odporności na warunki atmosferyczne. Znajdziesz u nas kratki parkingowe G4, które wytrzymują obciążenie do 250ton/m2, dzięki czemu można je stosować nawet tam, gdzie będą parkować lub przejeżdżać duże samochody. Jest ona również odporna na temperatury i to zarówno siarczyste mrozy jak i tropikalne upały. Na uwagę zasługuje fakt, że kratka trawnikowa jest wykonana w całości z materiałów pochodzących z recycklingu, co z pewnością spodoba się osobom starającym się żyć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Jej zastosowanie pozwala zapobiec stosowaniu betonu czy kostki, a dzięki niej można stworzyć zielony parking, który jest zdecydowanie bardziej ekologiczny. Kratka trawnikowa, wbrew swojej nazwie, może być wypełniona nie tylko trawą, ale również drobnymi kamykami. Jest to dobry pomysł, by z jej pomocą wytyczyć alejki ogrodowe. Wystarczy wytyczyć odpowiednią szerokość do wyłożenia, a następnie wypełnić ją kratką, a następnie posypać je ozdobnymi kamykami, dobierając odpowiedni kolor kamieni i tworząc ciekawe wzory. Będzie to rozwiązanie zarówno bardzo praktyczne, jak i estetyczne.

Kratka parkingowa – do zastosować domowych i przemysłowych

W naszym sklepie sprzedajemy kratki w różnych zestawach. Możesz kupić kratki parkingowe na sztuki, co z pewnością ucieszy osoby mające do wzmocnienia niewielki parking, podjazd czy przydomowy ogród. Możesz u nas kupić również kratki parkingowe w hurcie, które zostaną wykorzystane do wzmocnienia zdecydowanie większej powierzchni. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą kratek parkingowych, które są dostępne w kilku wzorach i kolorach.

    pixel