Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Kratka ogrodowa

( ilość produktów: 12 )

Parkingi wokół domu czy firmy powinny być trwałe, wygodne i estetycznie wykonane. Wiele osób decyduje się wyłożyć je kostką brukową, ale nie zawsze jest to rozwiązanie najlepsze. Czasem zdecydowanie ładniej będą się prezentować zielone parkingi, które zmniejszą ilość betonu wokół nas. Do ich wykonania doskonale nadaje się kratka ogrodowa.

Kratka ogrodowa – idealna do zrobienia parkingu

Wiele osób coraz chętniej wybiera rozwiązania, które nie mają negatywnego wpływu na otaczające nas środowisko. Zamiast jednorazowych opakowań wybierająworki i opakowania wielorazowego użytku. Chcą żyć w zgodzie z naturą i chcą zachować jej jak najwięcej wokół siebie, dlatego zamiast kostki czy betonu wybierają taki sposób wyłożenia parkingu, który umożliwi zasianie na nim trawy. Istotna dla nich będzie na pewno informacja, że materiał, z którego wykonana jest kratka, pochodzi w całości z recyklingu. To kolejny powód do tego, by wykorzystać ją w swoim ogrodzie. Kratka ogrodowa to doskonały sposób na zachowanie równowagi pomiędzy naturą a potrzebami użytkowników. Świetnie sprawdza się jako metoda na utwardzenie podjazdu przed domem czy kilku miejsc parkingowych przed budynkiem firmy lub sklepu. Można na niej swobodnie parkować nawet podczas deszczu i nie ma ryzyka, że parking zacznie pływać. Nadal jednak jest to parking zielony, który jest zdecydowanie przyjemniejszy od betonowej przestrzeni.

Kratka ogrodowa – różne rodzaje i rozmiary

W naszym sklepie znajdziesz kratki ogrodowe różnego rozmiaru i wytrzymałości. Wykonane są one z materiałów o dużej wytrzymałości, które przetrwają nawet duże obciążenie. Materiał jest odporny na niskie temperatury i mróz, ale również na słońce i opady wszelkiego rodzaju. Wysoka odporność i trwałość sprawiają, że wykonana z ich użyciem powierzchnia przetrwa długi czas.

Kratka ogrodowa – wzmocnij tereny rekreacji

Niejeden właściciel ogrodu chciałby wydzielić ścieżki oraz wzmocnić tereny rekreacji wokół domu, by pielęgnowany z troską trawnik pozostał niezdeptany. Kratka ogrodowa może w tym świetnie pomóc, bo z jej pomocą można wytyczyć ścieżki, a wnętrze kratki wysypać np. żwirem czy innymi drobnymi kamykami. Dobrze nada się również jako nawierzchnia przydomowego boiska, zapewniając odpowiednią wytrzymałość nawierzchni.   W sklepie Rolmarket.pl kratki ogrodowe sprzedawane są pojedynczo, co z pewnością docenią właściciele niewielkich przestrzeni, ale również w ilościach hurtowych, dzięki czemu można z ich pomocą wyłożyć plac czy parking całkiem sporych rozmiarów. Przyjrzyj się ofercie i wybierz kratki ogrodowe dla siebie już teraz!

Powiązane kategorie:

    pixel