Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Trawy uniwersalne

( ilość produktów: 60 )

Trawy uniwersalne to mieszanki nasion różnych gatunków traw, które sprawdzą się niemal wszędzie – w ogrodzie, w park czy jako trawnik terenu rekreacyjnego.

Trawy uniwersalne – do ogrodów, parków i działek

Trawy tego typu zapewnią Ci intensywnie zielony kolor, gęstą i estetyczną darń oraz dużą wytrzymałość. Dzięki trawom uniwersalnym założysz piękny, równy trawnik przy niewielkim nakładzie pracy.

Szybki wzrost i intensywna zieleń – trawa uniwersalna Kalnas

Trawa uniwersalna Kalnas to specjalna mieszanka traw, która sprawdzi się przede wszystkim w charakterze trawnika na terenach użytkowanych w sposób umiarkowany – w parku oraz na terenach rekreacyjnych. Trawa tej marki to gatunki szybkorosnące, zapewniające znaczny rozrost w bardzo krótkim czasie. Zasiej tę trawę w swoim ogrodzie, a już niedługo zobaczysz, jak twój trawnik się zieleni!

Łatwa uprawa i dekoracyjny efekt – uniwersalna trawa Gracja

Trawa uniwersalna Gracja to nasiona traw ozdobnych, które z powodzeniem udekorują Twój przydomowy ogród lub działkę. Trawa ta jest intensywnie zielona, przez co stała się jednym z ulubionych produktów architektów krajobrazu oraz ogrodników-amatorów. Trawa ta zieleni się wczesną wiosną i utrzymuje swój soczysty kolor aż do jesieni, dzięki czemu Twój ogród wygląda pięknie przez znaczną część roku.

Wysokiej jakości nasiona, staranna selekcja – trawa uniwersalna Graminex

Trawa Graminex Universal to jedna z najlepszych mieszanek traw gazonowych, która sprawdzi się niemal w każdych warunkach. Używając tej mieszanki z łatwością założysz trawnik na terenach rekreacyjnych i ozdobnych, zarówno w parku, jak i w prywatnym ogrodzie. Wykorzystane do stworzenia mieszanki nasiona kostrzewy czerwonej, rajgasu angielskiego oraz kostrzewy trzcinowej zapewnią Ci intensywnie zielony trawnik oraz łatwą uprawę dzięki niewielkim wymaganiom glebowym.

pixel