Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Trawy uniwersalne

( ilość produktów: 29 )

Trudno sobie wyobrazić przydomowy ogródek, w którym nie będzie nawet kawałka trawnika. Nie powinno więc dziwić, że każdy, kto dopiero zaczyna planować swój ogród, myśli również o tym, by założyć ładny przydomowy trawnik. W tym celu musi wybrać odpowiednią mieszankę traw, a jednym z lepszych rozwiązań będzie trawa uniwersalna. Zobacz, z jakich nasion traw się składa i wybierz mieszankę najlepszą dla siebie.

Trawy uniwersalne – do ogrodów, parków i działek

Trawy uniwersalne to mieszanki nasion różnych gatunków traw, które sprawdzą się niemal wszędzie – w ogrodzie, w park czy jako trawnik terenu rekreacyjnego. Nie mają one szczególnych wymagań co do warunków glebowych, ale nie można ich stosować w miejscach, które mają być bardzo intensywnie użytkowane. W takich miejscach lepiej niż trawa uniwersalna nada się mieszanka traw sportowych.

Trawy uniwersalne zapewnią Ci intensywnie zielony kolor, gęstą i estetyczną darń oraz dużą wytrzymałość. Dzięki trawom uniwersalnym założysz piękny, równy trawnik przy niewielkim nakładzie pracy. Co bardzo istotne, to idealna trawa o uniwersalnym zastosowaniu, w skład której wchodzą trawy takie jak kostrzewa czerwona, życica wielokwiatowa, życica westerwoldzka i życica trwała oraz inne gatunki nadające się na trawniki rekreacyjne o umiarkowanym stopniu użytkowania.

Szybki wzrost i intensywna zieleń – trawa uniwersalna Kalnas

Trawa uniwersalna Kalnas to specjalna mieszanka traw, która sprawdzi się przede wszystkim w charakterze trawnika na terenach użytkowanych w sposób umiarkowany – w parku oraz na terenach rekreacyjnych. W skład mieszanki wchodzą gatunki szybkorosnące, zapewniające znaczny rozrost w bardzo krótkim czasie. Zasiej tę trawę w swoim ogrodzie, a już niedługo zobaczysz, jak twój trawnik się zieleni!

Łatwa uprawa i dekoracyjny efekt – uniwersalna trawa Gracja

Trawa uniwersalna Gracja to nasiona traw ozdobnych, które z powodzeniem udekorują Twój przydomowy ogród lub działkę. Trawa ta jest intensywnie zielona, przez co stała się jednym z ulubionych produktów architektów krajobrazu oraz ogrodników-amatorów. Trawa ta zieleni się wczesną wiosną i utrzymuje swój soczysty kolor aż do jesieni, dzięki czemu Twój ogród wygląda pięknie przez znaczną część roku.

Wysokiej jakości nasiona, staranna selekcja – trawa uniwersalna Graminex

Trawa Graminex Universal to jedna z najlepszych mieszanek traw gazonowych, która sprawdzi się niemal w każdych warunkach. Używając tej mieszanki z łatwością założysz trawnik na terenach rekreacyjnych i ozdobnych, zarówno w parku, jak i w prywatnym ogrodzie. Wykorzystane do stworzenia mieszanki nasiona kostrzewy czerwonej, rajgrasu angielskiego oraz kostrzewy trzcinowej zapewnią Ci intensywnie zielony trawnik oraz łatwą uprawę dzięki niewielkim wymaganiom glebowym.

Jeśli marzysz o trawniku, który jest wizytówką Twojego ogrodu, to wybierz najlepsze trawy uniwersalne dostępne w naszym sklepie. Dzięki nim nawet bez dużego doświadczenia w uprawie ogrodu z powodzeniem uzyskasz świetny efekt i murawę cechującą się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. 

Pamiętaj jednak, że trawa uniwersalna nie sprawdzi się w miejscach bardzo zacienionych czy intensywnie użytkowanych. Na takie trawniki lepiej nadaje się trawa, na którą składają się gatunki bardziej odporne na taki sposób użytkowania. Takie mieszanki traw również znajdziesz w naszym sklepie, więc niezależnie od tego, jaka trawa jest Ci potrzebna, z pewnością będzie to produkt, który oferuje nasz sklep. Nie zwlekaj więc dłużej z zamówieniem i wybierz trawy najlepsze do Twojego ogrodu, a potem z radością przygotuj teren do zakładania trawnika.

Popularne podkategorie kategorii "nasiona trawy" :

    pixel