Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Trawy uniwersalne

( ilość produktów: 46 )

Trawy uniwersalne to mieszanki nasion różnych gatunków traw, które sprawdzą się niemal wszędzie – w ogrodzie, w park czy jako trawnik terenu rekreacyjnego.

Trawy uniwersalne – do ogrodów, parków i działek

Trawy tego typu zapewnią Ci intensywnie zielony kolor, gęstą i estetyczną darń oraz dużą wytrzymałość. Dzięki trawom uniwersalnym założysz piękny, równy trawnik przy niewielkim nakładzie pracy.

Szybki wzrost i intensywna zieleń – trawa uniwersalna Kalnas

Trawa uniwersalna Kalnas to specjalna mieszanka traw, która sprawdzi się przede wszystkim w charakterze trawnika na terenach użytkowanych w sposób umiarkowany – w parku oraz na terenach rekreacyjnych. Trawa tej marki to gatunki szybkorosnące, zapewniające znaczny rozrost w bardzo krótkim czasie. Zasiej tę trawę w swoim ogrodzie, a już niedługo zobaczysz, jak twój trawnik się zieleni!

Łatwa uprawa i dekoracyjny efekt – uniwersalna trawa Gracja

Trawa uniwersalna Gracja to nasiona traw ozdobnych, które z powodzeniem udekorują Twój przydomowy ogród lub działkę. Trawa ta jest intensywnie zielona, przez co stała się jednym z ulubionych produktów architektów krajobrazu oraz ogrodników-amatorów. Trawa ta zieleni się wczesną wiosną i utrzymuje swój soczysty kolor aż do jesieni, dzięki czemu Twój ogród wygląda pięknie przez znaczną część roku.

Wysokiej jakości nasiona, staranna selekcja – trawa uniwersalna Graminex

Trawa Graminex Universal to jedna z najlepszych mieszanek traw gazonowych, która sprawdzi się niemal w każdych warunkach. Używając tej mieszanki z łatwością założysz trawnik na terenach rekreacyjnych i ozdobnych, zarówno w parku, jak i w prywatnym ogrodzie. Wykorzystane do stworzenia mieszanki nasiona kostrzewy czerwonej, rajgasu angielskiego oraz kostrzewy trzcinowej zapewnią Ci intensywnie zielony trawnik oraz łatwą uprawę dzięki niewielkim wymaganiom glebowym.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "nasiona trawy" :

pixel