Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Trawy pastewne

( ilość produktów: 20 )

Trawy pastewne to grupa produktów stworzonych z myślą o osobach, które mają własne pastwiska i łąki, na których pasą się zwierzęta. Oferowane przez nas produkty dostarczają zwierzętom wiele składników pokarmowych oraz niezbędnych makro i mikroelementów.

Trawy pastewne – dobrze skomponowana dieta Twoich zwierząt

Szeroki wybór kompozycji traw pastewnych i duża wydajność nasion pakowanych w paczki o różnej wielkości sprawią, że na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Zapraszamy do zakupu!

Pasza z koniczyny czerwonej – wysoka zawartość białka i niezbędnych witamin

Koniczyna czerwona to jeden z najpopularniejszych gatunków traw pastewnych. Jest ceniona przez wielu hodowców zwierząt przede wszystkim dlatego, że cechuje się wysoką produktywnością. Co więcej, jest również bardzo pożywna i daje zwierzętom wysoką wartość odżywczą, zapewniając im dostęp do dużych ilości białka, witamin i innych składników mineralnych, które są niezbędnymi elementami diety zwierząt hodowlanych. Nasiona trawy pastewnej takiej jak koniczyna czerwona dają wydajne, smaczne liście, z których powstają wysokojakościowa zielonka oraz siano.

Łąka koniczyny białej – doskonała na zielonkę oraz siano

Koniczyna biała to odmiana trawy pastewnej, która sprawdzi się świetnie jako wysokoenergetyczna, jakościowa pasza o zbilansowanym składzie i odpowiednio skomponowanej zawartości różnych składników odżywczych. Odmiana ta jest odporna na przegryzanie i wydeptywanie. Tego rodzaju trawy pastewne mogą być używane nawet na mało żyznej glebie, ponieważ nie mają dużych wymagań glebowych i rosną niemal w każdej ziemi, również w glebie piaszczystej.

Uprawa koniczyny perskiej - pożywny pokarm dla krów, świń i drobiu

Koniczyna perska to trawa, która nadaje się przede wszystkim do użytkowania w formie zielonki. Często koszona sprawdzi się nie tylko jako pasza dla krów, ale także jako wartościowy pokarm dla świń oraz drobiu. Duża ilość liści, jaką wytwarzają nasiona tej trawy pastewnej sprawiają, że koniczyna perska odznacza się dużą zawartością włókna surowego, białka strawnego, karotenu oraz innych substancji odżywczych, które są niezbędne w codziennej diecie zwierząt hodowlanych.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "nasiona trawy" :

    pixel