Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Trawy wolnorosnące i gazonowe

( ilość produktów: 8 )

Trawy wolnorosnące gazonowe mają szereg zalet, jednak największą z nich jest niewielki nakład pracy, jaki musisz włożyć, aby Twój trawnik wyglądał pięknie i estetycznie. Tego typu trawy rosną bardzo wolno, co oznacza, że nieprzyjemny obowiązek koszenia możesz ograniczyć do minimum. Dzięki temu zaoszczędzisz naprawdę dużo czasu, który możesz przeznaczyć na coś znacznie przyjemniejszego.

Zapomnij o częstym koszeniu dzięki trawom wolnorosnącym!

Szukasz dobrej trawy wolnorosnącej gazonowej, która ozdobi Twój ogród lub działkę? Jesteś w dobrym miejscu! Zostań u nas na dłużej i wybierz najlepszą mieszankę traw do swojego ogrodu.

Idealna dla obiektów sportowych – trawa wolnorosnąca Golf Kalnas

Trawy wolnorosnące są chętnie wykorzystywane w miejscach służących do rekreacji i uprawiania sportów – na boiskach, polach golfowych oraz w innych, intensywnie eksploatowanych obiektach przeznaczenia publicznego. Dzięki wolnemu wzrostowi traw tego rodzaju, koszenie i pielęgnacja trawy ograniczone są do minimum. Co więcej, trawy wolnorosnące takie jak trawa Golf marki Kalnas są wyjątkowo odporne na zadeptywanie, dzięki czemu murawa boiska czy pola golfowego zawsze wygląda pięknie.

Minimum pracy, maksymalny efekt – trawa wolnorosnąca gazonowa Barenburg

Wolnorosnące trawy gazonowe takie jak trawa Barenburg Shadow Gazon nie tylko rosną powoli, ale także wyraźnie redukują konieczność podlewania. Ten produkt to idealne rozwiązanie dla ogrodów i miejsc zacienionych, w których inne trawy nie będą mogły wyrosnąć z powodu trudnych warunków. Trawa Barenburg Shadow Gazon pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz pieniądze, ponieważ nie wymaga od Ciebie dużego zaangażowania, częstego podlewania ani koszenia.

Trawa gazonowa - krótkie objaśnienie i charakterystyka

Jeśli jesteś początkującym ogrodnikiem, prawdopodobnie masz trudność z doborem mieszanki nasion, która w przyszłości zaowocuje wspaniałym trawnikiem, który będzie stanowić Twoją dumę. Niepewnym spieszymy wyjaśnić, że nasiona traw występują w postaci mieszanek nasion różnych gatunków traw gazonowych. Celem mieszania różnych gatunków traw jest to, aby trawnik jak najlepiej sprostał określonym warunkom klimatycznym i glebowym. Na wybór nasiona ma oczywiście wpływ również to, w jaki sposób w przyszłości ma być użytkowany trawnik, a mówiąc ściślej, jakie ma być jego przeznaczenie. Gatunki traw, które zostały użyte do traw gazonowych, powinny być przy tym wieloletnie oraz cechować się odpornością na wymarzanie. Zanim wybierzesz mieszankę, warto wiedzieć, że można wyróżnić ich rodzaje takie jak: ozdobne, użytkowe i uniwersalne.

    pixel