Trawy wolnorosnące

Ilość znalezionych towarów: 15

Trawy wolnorosnące mają szereg zalet, jednak największą z nich jest niewielki nakład pracy, jaki musisz włożyć, aby Twój trawnik wyglądał pięknie i estetycznie. Tego typu trawy rosną bardzo wolno, co oznacza, że nieprzyjemny obowiązek koszenia możesz ograniczyć do minimum. Dzięki temu zaoszczędzisz naprawdę dużo czasu, który możesz przeznaczyć na coś znacznie przyjemniejszego.

Zapomnij o częstym koszeniu dzięki trawom wolnorosnącym!

Szukasz dobrej trawy wolnorosnącej, która ozdobi Twój ogród lub działkę? Jesteś w dobrym miejscu! Zostań u nas na dłużej i wybierz najlepszą mieszankę traw do swojego ogrodu.

Idealna dla obiektów sportowych – trawa wolnorosnąca Golf Kalnas

Trawy wolnorosnące są chętnie wykorzystywane w miejscach służących do rekreacji i uprawiania sportów – na boiskach, polach golfowych oraz w innych, intensywnie eksploatowanych obiektach przeznaczenia publicznego. Dzięki wolnemu wzrostowi traw tego rodzaju, koszenie i pielęgnacja trawy ograniczone są do minimum. Co więcej, trawy wolnorosnące takie jak trawa Golf marki Kalnas są wyjątkowo odporne na zadeptywanie, dzięki czemu murawa boiska czy pola golfowego zawsze wygląda pięknie.

Minimum pracy, maksymalny efekt – trawa wolnorosnąca Barenburg

Wolnorosnące trawy gazonowe takie jak trawa Barenburg Shadow Gazon nie tylko rosną powoli, ale także wyraźnie redukują konieczność podlewania. Ten produkt to idealne rozwiązanie dla ogrodów i miejsc zacienionych, w których inne trawy nie będą mogły wyrosnąć z powodu trudnych warunków. Trawa Barenburg Shadow Gazon pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz pieniądze, ponieważ nie wymaga od Ciebie dużego zaangażowania, częstego podlewania ani koszenia.

Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel