Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Trawy na suszę i tereny suche

( ilość produktów: 40 )

Twój ogród jest mocno nasłoneczniony, a ziemia sucha i niezbyt żyzna? Mieszanki traw odpornych na suszę ułatwią Ci założenie trawnika nawet w najbardziej wymagających, wyraźnie przesuszonych miejscach.

Trawy na susze – z myślą o nasłonecznionych gruntach

Trawy na susze są wyjątkowo odporne na negatywne warunki środowiskowe, które uniemożliwiają wzrost innych gatunków traw i z powodzeniem zazieleniają słabe, piaszczyste podłoże. Poznaj szeroką ofertę specjalnych traw na suszę odmień swój południowy ogród na lepsze!

Trawa Sahara – dla większej oszczędności wody

Trawy na tereny suche takie jak trawa Sahara Kalnas to uniwersalna mieszkanka roślin takich jak kostrzewa trzcinowa, kostrzewa czerwona i życica trwała. To nie tylko doskonała propozycja dla osób, których ogrody i działki są mocno nasłonecznione, ale także dla tych, którzy chcą zredukować opłaty za wodę. Trawa na suszę jest wyjątkowo odporna i nie potrzebuje częstego podlewania, co pozwoli Ci na dużą oszczędność pieniędzy oraz czasu.

 

Wytrzymałe trawy na susze i nie tylko!

Inną zaletą trawy na suszę jest to, że składa się ona z gatunków bardzo odpornych na nacisk i trudnych do zadeptania. Dzięki temu trawy na tereny suche mogą być z powodzeniem wykorzystywane także na terenach rekreacyjnych, takich jak parki, boiska czy działki. Produkty takie jak trawa Sahara, trawa Oaza czy trawa Water Safer to najwyższej jakości nasiona, które dają Ci niemal 100% szansę na szybki wzrost. Niektóre z nich są nie tylko szybkorosnące, ale także mrozoodporne – dzięki tym i innym właściwościom Twój ogród będzie wyglądał pięknie bez względu na warunki atmosferyczne oraz porę roku.

pixel