Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Worki Big-Bag używane

( ilość produktów: 2 )

Przewożenie produktów sypkich o dużej wadze to duże wyzwanie. Problem ten dotyczy zarówno produktów spożywczych, takich jak mąka, cukier czy zboże, jak i węgla, drewna opałowego czy gruzu. W takiej sytuacji nawet największe worki polipropylenowe 50kg są zbyt małe, ale na szczęście wtedy z pomocą przychodzą worki typu big bag. Zobacz, jakie zalety mają te worki i sprawdź, jakie modele znajdziesz w naszym sklepie.

Worki big bag – wygodny sposób na bardzo duży transport

Worek big bag to jeden z lepszych wynalazków, który znacznie ułatwia pracę firmom magazynowym, produkcyjnym, budowlanym i transportowym. Jego najważniejszą zaletą jest fakt, że pozwala on przewozić i magazynować produkty sypkie o dużej wadze, dobry worek big bag może wytrzymać nawet 1000 kg. Oczywiście takiej masy nie da się przenieść w rękach, ale każdy worek big bag jest wyposażony w odpowiednie uchwyty, z pomocą których można je przenieść z pomocą podnośnika. 

Big bagi można stosować do przewożenia produktów spożywczych, takich jak mąka, cukier, kasza czy zboże. Można je również wykorzystać do transportu gruzu, węgla czy drewna. Świetnie sprawdzają się również w przemyśle budowlanym, do transportu materiałów budowlanych, odpadów budowlanych. Można w nich przechowywać i transportować również żwir, piasek, nawozy, pasze rolnicze. Nie bardzo nadają się natomiast do transportu i magazynowania  warzyw i owoców, gdyż są zbyt szczelne i do tych produktów lepiej nadają się rękawy siatkowe lub worki raszlowe, które są z kolei zbyt mało szczelne jak na transport takich produktów jak cukier.  

Warto wiedzieć, że big bagi mają specjalne leje nasypowe, które ułatwiają  nakładanie materiałów sypkich. Leje te wiąże się potem specjalnymi zaciskami, co zapobiega wysypaniu się zawartości worka. Mają one również specjalne paski, dzięki którym w łatwy sposób można je przenosić z pomocą wózka widłowego. To czyni z nich idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy masz do przeniesienia dużą partię towaru i nie masz ochoty przesypywać go do worków o mniejszej pojemności. 

Big bagi używane

W naszym sklepie znajdziesz zarówno nowe big bagi, które ze względu na swoją wysoką wytrzymałość nadają się do wielokrotnego użytku. Dzięki temu są to produkty świetnie wpisujące się w zasady zrównoważonego rozwoju, który jest brany pod uwagę przy poszukiwaniu rozwiązań w wielu gałęziach przemysły. 

W naszym sklepie znajdziesz jednak nie tylko nowe produkty, ale również big bagi używane. W większości przypadków są to worki użyte tylko raz, a za każdym razem obok oferty znajduje się informacja dotycząca rodzaju produktów, do których transportu zostały one użyte. Dzięki temu możesz wykorzystać worek big bag ponownie, oszczędzając na kosztach zakupu i dbając o środowisko naturalne. Możliwość zakupu worków big bag używanych jest szczególnie cenna w sytuacji, gdy musisz przewieźć sporą ilość towaru, ale niekoniecznie chcesz kupować nowy worek, bo masz na względzie troskę o środowisko i chętnie wspierasz rozwiązania proekologiczne. Wówczas big bagi używane wydają się rozwiązaniem wprost idealnym, które jeszcze lepiej wpisują się we współczesne trendy proekologiczne.

Worki big bag – wytrzymałe i pojemne

Big bagi są wykonane z bardzo mocnego polipropylenu. Dzięki temu, jak każde worki polipropylenowe, mają doskonałe parametry, które sprawiają, że są one idealne do przechowywania produktów spożywczych i nie tylko. Odpowiednia struktura materiału zapewnia dopływ powietrza i chroni przed wilgocią, dzięki czemu sprawia, że ryzyko pojawienia się pleśni czy grzybów jest ograniczone do minimum. Na uwagę zasługuje również ich wytrzymałość. Niewiele jest metod przechowywania i transportu, które pozwalają w wygodny sposób przenosić i składować tak duże ilości produktów. Dzięki workom typu big bag, zamiast przenosić 20 worków o wadze 50 kg można przewieźć jeden worek big bag o wadze 1000 kg. Pozwala to znacząco przyspieszyć proces załadunki i rozładunku towarów.

Zapraszamy do zapoznania się w pełną ofertą worków big bag, które jak widzisz doskonale sprawdzają się w bardzo wielu dziedzinach. Możesz wybierać różne ich rozmiar, by dobrać takie, które będą odpowiednie do Twoich celów. Jeśli masz w planie później przesypywać przewożone materiały do mniejszych worków, to polecamy Twojej uwadze również worki 25kg, worki 30kg lub worki 50kg. Mamy dla Ciebie również gumki recepturki i torebki strunowe, jeśli potrzebujesz opakowań na bardzo małe porcje materiałów. Wszystkie te produkty znajdziesz w naszym sklepie Rolmarket.pl, dzięki czemu wygodnie w jednym miejscu skompletujesz wszystkie materiały wykorzystywane do pakowania w Twoim sklepie, magazynie czy firmie produkcyjnej.

Zobacz również inne worki:

    pixel