Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Worki Big-Bag używane

( ilość produktów: 2 )

Są sytuacje, w których nawet największeworki polipropylenowe 50kg są zbyt małe. Czasem potrzeba przewieźć naraz produkty sypkie o dużo większej wadze. W takiej sytuacji doskonale sprawdzają się worki big bag. 

Worki big bag – wygodny sposób na bardzo duży transport

 Worki big bag to jeden z lepszych produktów, który pozwala przewozić i magazynować produkty sypkie o dużej wadze. Ich wytrzymałość sięga 1000 kg. Można je stosować do przewożenia produktów spożywczych, takich jak mąka, cukier, kasza czy zboże. Można je również wykorzystać do transportu gruzu, węgla czy drewna. Warto wiedzieć, że worki big bag mają specjalne leje nasypowe, które ułatwiają ich napełnianie. Leje te wiąże się potem specjalnymi zaciskami, co zapobiega wysypaniu się zawartości worka. Mają one również specjalne paski, dzięki którym w łatwy sposób można je przenosić z pomocą wózka widłowego. To czyni z nich idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy masz do przeniesienia dużą partię towaru i nie masz ochoty przesypywać go do worków o mniejszej pojemności. 

Worki big bag używane

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko nowe produkty, ale również worki big bag używane. W większości przypadków są to worki użyte tylko raz, a za każdym razem obok oferty znajduje się informacja dotycząca rodzaju produktów, do których transportu zostały one użyte. Dzięki temu możesz wykorzystać worek big bag ponownie, oszczędzając na kosztach zakupu i dbając o środowisko naturalne. Możliwość zakupu worków big bag używanych jest szczególnie cenna w sytuacji, gdy musisz przewieźć sporą ilość towaru, ale niekoniecznie chcesz kupować nowy worek, bo masz na względzie troskę o środowisko i chętnie wspierasz rozwiązania proekologiczne. Wówczas woski big bag używane wydają się rozwiązaniem wprost idealnym.

Worki big bag – wytrzymałe i pojemne

Worki big bag są wykonane z polipropylenu i jak każde worki polipropylenowe mają doskonałe parametry, które sprawiają, że są one idealne do przechowywania produktów spożywczych i nie tylko. Odpowiednia struktura materiału zapewnia dopływ powietrza i sprawia, że ryzyko pojawienia się pleśni czy grzybów jest ograniczone do minimum.   Na uwagę zasługuje również ich wytrzymałość. Niewiele jest metod przechowywania i transportu, które pozwalają w wygodny sposób przenosić i składować tak duże ilości produktów. Dzięki workom typu big bag, zamiast przenosić 20 worków o wadze 50 kg można przewieźć jeden worek big bag o wadze 1000 kg. Pozwala to znacząco przyspieszyć proces załadunki i rozładunku towarów.

    pixel