Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Worki raszlowe

( ilość produktów: 21 )

Jeżeli jesteś rolnikiem, dystrybutorem lub hurtownikiem żywności, worki raszlowe są tym, co niezbędne w Twoim gospodarstwie! To jeden z najpopularniejszych typów opakowań – worki raszlowe są wygodne, bardzo wydajne, a przy tym niedrogie, co jest ich niewątpliwą zaletą. Sprawdzają się jako opakowanie dla wielu rodzajów żywności, np. ziemniaków, cebuli, papryki czy jabłek. Są bardzo uniwersalne, dlatego w swojej pracy wykorzystują je nie tylko rolnicy, ale także ludzie pracujący na budowie. Wytrzymałe i bardzo odporne na rozdarcia mogą być używane wielokrotnie.

Worki raszlowe – odpowiednie warunki dla plonów

Przechowywanie warzyw i owoców wymaga odpowiednich warunków, jeśli chcemy, by przetrwały one przez długi czas. Ich głównym wrogiem są zbyt wysoka temperatura, nadmierna wilgotność oraz brak odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Planując ich dłuższe przechowywanie warto zatem zadbać nie tylko o właściwe warunki w magazynie, ale również o pojemniki, w których będą układane. Wieloletni doświadczenia pokazują, że opakowania foliowe nie nadają się do tego celu, a drewniane skrzynki nie zawsze dobrze spełniają swoją rolę. Dobrym rozwiązaniem wydają się zatem być worki raszlowe, które są przewiewne i pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza. Ich użycie chroni warzywa i owoce przed zawilgoceniem, którego efektem może być rozwój zgnilizny i pleśni. Warto zatem nie zastanawiać się dłużej nad tym, w jaki sposób przechowywać swoje plony, ale przyjrzeć się zaletom, jakie mają worki raszlowe, które możesz znaleźć w naszym sklepie.

Worki raszlowe – pojemne i wytrzymałe

Ażurowe worki raszlowe występują w wielu wariantach kolorystycznych, ale także, co ważniejsze, w kilku różnych rozmiarach. Poznając naszą rozbudowaną ofertę, możesz wybierać pomiędzy workami o pojemności 5, 15, 25, 30 a nawet 50 kg. Co więcej, wśród oferowanych przez nas worków raszlowych znajdziesz modele z praktycznym zaciągiem oraz bez, dzięki czemu wybrany przez Ciebie worek na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Worki raszlowe - polski producent

Jeżeli chcesz przechowywać i transportować drewno, wybierz wysokiej jakości worek siatkowy! Mocny, wykonany z polipropylenu worek ułatwi Ci przewóz oraz magazynowanie drewna, a umieszczone z dwóch stron taśmy zaciągowe dodatkowo zabezpieczą przewożone przez Ciebie przedmioty. Oferowane przez nas worki siatkowe zostały wyprodukowane w Polsce i posiadają stabilizator UV, dzięki czemu zapakowane do worka rzeczy są chronione przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Wybierz swój ulubiony zestaw tysiąca lub stu sztuk albo kupuj detalicznie - dokładnie tak, jak lubisz!

Worki na ziemniaki – przydatne w każdym gospodarstwie

Jakieś worki w domu ma każdy. Nie każdy może się jednak pochwalić superwytrzymałymi i estetycznymi workami na ziemniaki, jakie znajdziesz w sklepie Rolmarket.pl. To produkt godny najbardziej wymagających konsumentów. Worki na ziemniaki znajdują szerokie zastosowanie. Wbrew pozorom nie służą jedynie do przechowywania żywności, choć spisują się w tej roli na medal. Sprawdzą się jednak także w pakowaniu drewna kominkowego i opałowego czy nawet w pracach budowlanych. Wszystko to za sprawą ich wyjątkowej trwałości, którą uzyskano przez wysokiej jakości materiały użyte do ich stworzenia. Co więcej, zapakowane w nie produkty można łatwo transportować. Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas produktów znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z wyborem najlepszego worka na ziemniaki zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy i udzielimy wskazówek co do jego stosowania oraz przechowywania. Życzymy udanych zakupów!

10-15 kg
25 kg - wzmacniane
25-30 kg
5 kg
50 kg
50 kg - wzmacniane
    pixel