Worki raszlowe

Ilość znalezionych towarów: 24

Worki raszlowe – dla rolników i budowniczych

Jeżeli jesteś rolnikiem, dystrybutorem lub hurtownikiem żywności, worki raszlowe są tym, co niezbędne w Twoim gospodarstwie! To jeden z najpopularniejszych typów opakowań – worki raszlowe są wygodne, bardzo wydajne, a przy tym niedrogie, co jest ich niewątpliwą zaletą. Sprawdzają się jako opakowanie dla wielu rodzajów żywności, np. ziemniaków, cebuli, papryki czy jabłek. Są bardzo uniwersalne, dlatego w swojej pracy wykorzystują je nie tylko rolnicy, ale także ludzie pracujący na budowie. Wytrzymałe i bardzo odporne na rozdarcia mogą być używane wielokrotnie.

Worki raszlowe – pojemne i wytrzymałe

Ażurowe worki raszlowe występują w wielu wariantach kolorystycznych, ale także, co ważniejsze, w kilku różnych rozmiarach. Poznając naszą rozbudowaną ofertę, możesz wybierać pomiędzy workami o pojemności 5, 15, 25, 30 a nawet 50 kg. Co więcej, wśród oferowanych przez nas worków raszlowych znajdziesz modele z praktycznym zaciągiem oraz bez, dzięki czemu wybrany przez Ciebie worek na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Worki raszlowe - polski producent

Jeżeli chcesz przechowywać i transportować drewno, wybierz wysokiej jakości worek siatkowy! Mocny, wykonany z polipropylenu worek ułatwi Ci przewóz oraz magazynowanie drewna, a umieszczone z dwóch stron taśmy zaciągowe dodatkowo zabezpieczą przewożone przez Ciebie przedmioty. Oferowane przez nas worki siatkowe zostały wyprodukowane w Polsce i posiadają stabilizator UV, dzięki czemu zapakowane do worka rzeczy są chronione przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Wybierz swój ulubiony zestaw tysiąca lub stu sztuk albo kupuj detalicznie - dokładnie tak, jak lubisz!

Worki na ziemniaki – przydatne w każdym gospodarstwie

Jakieś worki w domu ma każdy. Nie każdy może się jednak pochwalić superwytrzymałymi i estetycznymi workami na ziemniaki, jakie znajdziesz w sklepie Rolmarket.pl. To produkt godny najbardziej wymagających konsumentów. Worki na ziemniaki znajdują szerokie zastosowanie. Wbrew pozorom nie służą jedynie do przechowywania żywności, choć spisują się w tej roli na medal. Sprawdzą się jednak także w pakowaniu drewna kominkowego i opałowego czy nawet w pracach budowlanych. Wszystko to za sprawą ich wyjątkowej trwałości, którą uzyskano przez wysokiej jakości materiały użyte do ich stworzenia. Co więcej, zapakowane w nie produkty można łatwo transportować.

Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas produktów znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z wyborem najlepszego worka na ziemniaki zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy i udzielimy wskazówek co do jego stosowania oraz przechowywania. Życzymy udanych zakupów!

Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel