Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Worki polipropylenowe

( ilość produktów: 30 )

Przechowywanie produktów sypkich bardzo często nastręcza sporo problemów. Nie zawsze nadają się one do przechowywania w drewnianych skrzynkach, gdyż mogą przesypać się przez szpary w deskach, z których są złożone. Z kolei kartony i zwyczajne worki foliowe mogą nie zapewnić im odpowiednich warunków czyli m.in. przepływu powietrza w trakcie przechowywania. Rozwiązaniem tych problemów mogą być worki polipropylenowe, których szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie.

Worki polipropylenowe – łatwe przechowywanie produktów sypkich

Worki polipropylenowe to coś, czego nie może zabraknąć w żadnym gospodarstwie! Wytrzymałe i uniwersalne, przydadzą się między innymi podczas pakowania węgla, ekogroszku, gruzu, a nawet zboża, mąki i innych sypkich produktów. Dzięki nim transport i magazynowanie staną się znacznie łatwiejsze, a Twoja praca zostanie maksymalnie uproszczona. Sprawdź szeroki wybór worków polipropylenowych dostępnych w sklepie Rolmarket.pl i wykorzystaj je w swojej codziennej pracy dla zwiększenia swojej efektywności. 

Worki polipropylenowe doceniają właściciele firm budowlanych, wykorzystujący je do transportu piasku, gruzu czy innych materiałów budowlanych. Znają je i wykorzystują również rolnicy, którzy chętnie korzystają z nich do przechowywania mąki, kaszy czy zboża. Dobrze sprawdzają się również w gospodarstwach domowych, w których korzysta się z kotłów opalanych węglem, ekogroszkiem czy peletem. Nasypany do nich opał można łatwo wnieść do pomieszczenia przeznaczonego na jego składowanie, a następnie prosto z worka przesypać go do podajnika przy kotle.

Worki polipropylenowe - odpowiednie warunki do przechowywania

Dostępne w naszej ofercie worki polipropylenowe są solidne, co sprawia, że są one w stanie wytrzymać duże obciążenie i zapobiec przedarciu na skutek zetknięcia z ostrą krawędzią produktów, które są do nich pakowane. Worki polipropylenowe są nieprzezroczyste, dzięki czemu minimalizują negatywny wpływ promieni słonecznych na znajdujące się w środku przedmioty. Jednocześnie nie są hermetycznie szczelne, dzięki czemu chronią produkty przed gromadzeniem się wilgoci. To szczególnie istotne, jeśli przechowywane są w nich produkty żywnościowe, które są wrażliwe na jej nadmiar. Przepływ powietrza pozwala zapobiegać pojawianiu się pleśni czy grzybów, które miałyby bardzo negatywny wpływ na jakość tych płodów rolnych i niewłaściwe przechowywanie mogłoby zniweczyć cały trud wkładany w uprawę roślin.

Jeden worek – wiele sezonów

Ogromną zaletą worków polipropylenowych jest ich bardzo wysoka trwałość. Dzięki temu każdy worek polipropylenowy możesz wykorzystać wielokrotne, oczywiście pod warunkiem, że będziesz wykorzystywał je do przechowywania tych samych materiałów. Co prawda worek po mące może być wykorzystany do przechowywania węgla, ale w drugą stronę już powtórne wykorzystanie byłoby znacznie trudniejsze. Dzięki tej zalecie można powiedzieć, że osoby stosujące worki polipropylenowe wielokrotnie dbają o nasze środowisko naturalne. Nie produkują niepotrzebnych odpadów, lecz wykorzystują fakt, że worki są na tyle mocne, że bez problemu można z nich korzystać przez wiele kolejnych sezonów. 

Worki PP – wiele kolorów, różne rozmiary

Worki polipropylenowe są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, co ułatwi Ci rozpoznawanie ich zawartości. Sam możesz zdecydować jaki kolor będzie odpowiedni dla różnych rodzajów produktów, które chcesz w nich przechowywać. Pozwoli Ci to znacznie usprawnić system składowania i transportu, bo już na pierwszy rzut oka będzie można rozpoznać, co znajduje się w wybranym worku.

Oprócz kolorów możesz wybrać worki w kilku różnych rozmiarach. Jeśli masz niewielkie potrzeby, to z pewnością wystarczą Ci worki polipropylenowe 15kg, poręczne i wygodne w przenoszeniu. Jeśli chcesz jednorazowo zmieścić nieco więcej produktów, to polecamy worki polipropylenowe 25kg, bardzo chętnie wybierane przez wielu naszych klientów. Mamy też w ofercie worki polipropylenowe 50kg, które zmieszczą już naprawdę solidną porcję produktów. Dzięki takiej różnorodności sam decydujesz, które worki wybierzesz do przechowywania mąki, węgla czy gruzu. Szeroki asortyment sprawia, że z worków polipropylenowych może skorzystać zarówno właściciel dużego gospodarstwa rolnego, osoba mająca małą firmę budowlaną czy Kowalski, który wykorzysta je do składowania opału na zimę. W zależności od potrzeb możesz wybrać worki pakowane po 10 szt., 100szt, a nawet 1000 szt. i mieć gwarancję, że nie braknie Ci worków w trakcie pakowania tegorocznych plonów. Mamy również odpowiedź na zapotrzebowanie naprawdę dużych graczy czyli worki polipropylenowe pakowane po 10 tys. szt.

Worki polipropylenowe – uniwersalne i solidne

Przewożenie i składowanie produktów sypkich jeszcze nigdy nie było tak proste! Wysoka gramatura worków PP powoduje, że są niezwykle wytrzymałe, ich użytkowanie jest bardzo proste, a silna konstrukcja sprawia, że sukcesywnie opróżniane będą Ci służyć przez wiele sezonów. Możesz także zamknąć je na kilka sposobów – zszywając ich górną część za pomocą specjalnego zszywacza lub po prostu związując, używając w tym celu zwykłego sznurka. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą worków polipropylenowych dostępnych w naszym sklepie. Przejrzyj naszą ofertę i zdecyduj, które worki polipropylenowe będą dla Ciebie najlepsze. Jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami - z przyjemnością Ci doradzimy. Polecamy również inne worki i opakowania, np. worki raszlowe, chętnie wybierane przez osoby handlujące płodami rolnymi oraz worki Big-Bag, idealne dla ekip budowlanych potrzebujących worków o dużej pojemności do transportu gruzu.

Jeśli szukasz produktów do przechowywani artykułów sypkich, to bez wątpienia worek polipropylenowy nadaje się do tego doskonale. Sprawdzi się on również jako worek na piasek, gruz, węgiel czy zboże, a zatem nie musisz się dłużej zastanawiać, czy worek polipropylenowy Ci się przyda, lecz raczej powinieneś zastanowić się ile worków kupić, by spełniły one wszystkie Twoje wymagania. Wybierz odpowiednie produkty dla siebie i zamów worki polipropylenowe dla siebie już teraz.

 

Zobacz również inne worki:

    pixel