Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Worki polipropylenowe

( ilość produktów: 72 )

Przechowywanie produktów sypkich bardzo często nastręcza sporo problemów. Nie zawsze nadają się one do przechowywania w drewnianych skrzynkach. Z kolei kartony i zwyczajne worki foliowe mogą nie zapewnić im odpowiednich warunków czyli m.in. przepływu powietrza w trakcie przechowywania. Rozwiązaniem tych problemów mogą być worki polopropylenowe.

Worki polipropylenowe – łatwe przechowywanie produktów sypkich

Worki polipropylenowe to coś, czego nie może zabraknąć w żadnym gospodarstwie! Wytrzymałe i uniwersalne, przydadzą się między innymi podczas pakowania węgla, ekogroszku, gruzu, a nawet zboża, mąki i innych sypkich produktów. Dzięki nim transport i magazynowanie staną się znacznie łatwiejsze, a Twoja praca zostanie maksymalnie uproszczona. Sprawdź szeroki wybór worków polipropylenowych dostępnych w sklepie Rolmarket.pl i wykorzystaj je w swojej codziennej pracy dla zwiększenia swojej efektywności. Ich zalety doceniają właściciele firm budowlanych, wykorzystujący je do transportu piasku, gruzu czy innych materiałów budowlanych. Znają je i wykorzystują również rolnicy, którzy chętnie korzystają z nich do przechowywania mąki, kaszy czy zboża. Dobrze sprawdzają się również w gospodarstwach domowych, w których korzysta się z kotłów opalanych węglem, ekogroszkiem czy peletem.

Worki polipropylenowe - odpowiednie warunki do przechowywania

Dostępne w naszej ofercie worki polipropylenowe są solidne i nieprzezroczyste, dzięki czemu minimalizują negatywny wpływ promieni słonecznych na znajdujące się w środku przedmioty. Jednocześnie nie są hermetycznie szczelne, dzięki czemu chronią produkty przed gromadzeniem się wilgoci. To szczególnie istotne, jeśli przechowywane są w nich produkty żywnościowe. Przepływ powietrza pozwala zapobiegać pojawianiu się pleśni czy grzybów, które miałyby bardzo negatywny wpływ na jakość tych płodów rolnych.

Jeden worek – wiele sezonów

Ogromną zaletą worków polipropylenowych jest ich bardzo wysoka trwałość. Dzięki temu możesz wykorzystać je wielokrotne, oczywiście pod warunkiem, że będziesz wykorzystywał je do przechowywania tych samych materiałów. Co prawda worek po mące może być wykorzystany do przechowywania węgla, ale w drugą stronę już powtórne wykorzystanie byłoby znacznie trudniejsze. Dzięki tej zalecie można powiedzieć, że osoby stosujące worki polipropylenowe wielokrotnie dbają o nasze środowisko naturalne. Nie produkują niepotrzebnych odpadów, lecz wykorzystują fakt, że worki są na tyle mocne, że bez problemu można z nich korzystać przez wiele sezonów. 

Worki PP – wiele kolorów, różne rozmiary

Worki polipropylenowe są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, co ułatwi Ci rozpoznawanie ich zawartości. Sam możesz zdecydować jaki kolor będzie odpowiedni dla różnych rodzajów produktów, które chcesz w nich przechowywać, a tym samym usprawnić system składowania i transportu. Oprócz kolorów możesz wybrać worki w kilku różnych rozmiarach, w tym takie, które zmieszczą 15, 25 lub 50 kilogramów danego produktu, co ułatwi Ci magazynowanie oraz transport wybranej ilości mąki, węgla czy gruzu. Dzięki temu z worków polipropylenowych może skorzystać zarówno właściciel dużego gospodarstwa rolnego, osoba mająca małą firmę budowlaną czy Kowalski, który wykorzysta je do składowania opału na zimę. W zależności od potrzeb możesz wybrać worki pakowane po 10 szt., 100szt, a nawet 1000 szt. i mieć gwarancję, że nie braknie Ci worków w trakcie pakowania tegorocznych plonów. Mamy również odpowiedź na zapotrzebowanie naprawdę dużych graczy czyli worki polipropylenowe pakowane po 10 tys. szt.

Worki polipropylenowe – uniwersalne i solidne

Przewożenie i składowanie produktów sypkich jeszcze nigdy nie było tak proste! Wysoka gramatura worków PP powoduje, że są niezwykle wytrzymałe, ich użytkowanie jest bardzo proste, a silna konstrukcja sprawia, że sukcesywnie opróżniane będą Ci służyć przez wiele sezonów. Możesz także zamknąć je na kilka sposobów – zszywając ich górną część za pomocą specjalnego zszywacza lub po prostu związując, używając w tym celu zwykłego sznurka. Które worki polipropylenowe będą dla Ciebie najlepsze? Jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami - z przyjemnością Ci doradzimy.

15 kg
25 kg
50 kg
pixel