Worki polipropylenowe

Ilość znalezionych towarów: 76

Worki polipropylenowe – łatwe przechowywanie produktów sypkich

Worki polipropylenowe to coś, czego nie może zabraknąć w żadnym gospodarstwie! Wytrzymałe i uniwersalne, przydadzą się między innymi podczas pakowania węgla, ekogroszku, gruzu, a nawet zboża, mąki i innych sypkich produktów. Dzięki nim transport i magazynowanie staną się znacznie łatwiejsze, a Twoja praca zostanie maksymalnie uproszczona. Sprawdź szeroki wybór worków polipropylenowych dostępnych w sklepie Rolmarket.pl i wykorzystaj je w swojej codziennej pracy dla zwiększenia swojej efektywności.

Worki PP – wiele kolorów, różne rozmiary

Dostępne w naszej ofercie worki polipropylenowe są solidne i nieprzezroczyste, dzięki czemu minimalizują negatywny wpływ promieni słonecznych na znajdujące się w środku przedmioty. Są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, co ułatwi Ci rozpoznawanie ich zawartości. Co więcej, możesz wybrać worki w kilku różnych rozmiarach, w tym takie, które zmieszczą 15, 25 lub 50 kilogramów danego produktu, co ułatwi Ci magazynowanie oraz transport wybranej ilości mąki, węgla czy gruzu.

Worki polipropylenowe – uniwersalne i solidne

Przewożenie i składowanie produktów sypkich jeszcze nigdy nie było tak proste! Wysoka gramatura worków PP powoduje, że są niezwykle wytrzymałe, ich użytkowanie jest bardzo proste, a silna konstrukcja sprawia, że sukcesywnie opróżniane będą Ci służyć przez wiele sezonów. Możesz także zamknąć je na kilka sposobów – zszywając ich górną część za pomocą specjalnego zszywacza lub po prostu związując, używając w tym celu zwykłego sznurka. Które worki polipropylenowe będą dla Ciebie najlepsze? Jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami - z przyjemnością Ci doradzimy.

Pokaż więcej produktów
Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel