Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Taśmy samoprzylepne

( ilość produktów: 2 )

Istnieje wiele przedmiotów, z których korzystamy często zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Doskonałym przykładem są taśmy samoprzylepne, które już jakiś czas temu, w większości przypadków z powodzeniem zastąpiły klej. Nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem na ich korzyść przemawia wygoda i szybkość użytkowania, a także ich wielofunkcyjny charakter.  

Uniwersalne i skuteczne taśmy samoprzylepne

Szeroki asortyment sprawia, że bez trudu wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do naszych potrzeb. Do najpopularniejszych należy samoprzylepna brązowa taśma pakowa, która znakomicie nadaje się do klejenia różnego rodzaju powierzchni. Przy jej pomocy bez trudu skleimy kartonowe i foliowe opakowania, a także przykleimy papierowe elementy do ścian, drewna lub plastiku. Należy jednak pamiętać, by pracować na czystych i suchych powierzchniach. Dostępna na specjalnej rolce może być dzielona na kawałki o dowolnej długości. Nadaje się zarówno do klejenia ręcznego, jak i automatycznego. Taśmę wykonano z polipropylenu i pokryto warstwą mocnego kleju solvent, który jest odporny na wilgoć i niskie temperatury. Równie dobrym, ale nieco bardziej uniwersalnym i dyskretnym rozwiązaniem są taśmy samoprzylepne bezbarwne. Posiadają takie samo wykonanie i właściwości, jak ich brązowy odpowiednik. Cechuje je elastyczność i znakomite przywieranie do powierzchni. Dzięki swojej przezroczystości lepiej sprawdzą się w przypadku sklejania elementów, których łączenie ma nie rzucać się w oczy. 

Taśma do zadań specjalnych

Ciekawą opcją jest również przezroczysta taśma samoprzylepna ze specjalnym nadrukiem "UWAGA SZKŁO” i "OSTROŻNIE NIE RZUCAĆ”. Duże napisy w rzucającym się w oczy czerwonym kolorze, dodatkowo wzbogacone o wymowne grafiki podkreślające ich znaczenie sprawi, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Ten przedmiot doskonale nada się do sklejania paczek z delikatną zawartością, z którymi należy odpowiednio obchodzić się w transporcie. Taśma również jest wykonana z polipropylenu i pokryta klejem solvent. 

Oferta dopasowana do różnych klientów – taśmy samoprzylepne

Taśmy samoprzylepne oferowane przez nasz sklep są dostępne w różnych zestawach. Jeśli nasze zapotrzebowanie jest duże, dobrym pomysłem będzie zdecydowanie się na zakup w ilościach hurtowych. Posiadamy zestawy obejmujące: 432 sztuki, 288 sztuk, 216 sztuk, 108 sztuk, 96 sztuk, 48 sztuk, 36 sztuk. Możliwy jest również zakup zestawu 6 sztuk, lub pojedynczych rolek taśmy. Takie podejście sprawia, że klienci mogą bezproblemowo wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję cenową.

Zobacz również inne worki:

      pixel