Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Rękawy siatkowe

( ilość produktów: 2 )

Tkany rękaw siatkowy – sprawdzony sposób na pakowanie warzyw i owoców

Rękawy siatkowe są wykorzystywane w codziennej pracy tysięcy rolników w Polsce i na całym świecie. Są prawdopodobnie najpopularniejszym sposobem na pakowanie owoców, warzyw, a nawet drewna kominkowego. Popularność rękawów siatkowych do pakowania warzyw nie powinna dziwić – są uniwersalne, wytrzymałe i można ich używać zarówno podczas pakowania ręcznego, jak i automatycznego. Wykorzystaj ich doskonałe właściwości w swoim gospodarstwie i usprawnij przechowywanie oraz transport ziemniaków, jabłek, marchewek i innych plonów rosnących na Twojej ziemi.

Rękawy siatkowe na drewno i warzywa – wytrzymałe i uniwersalne

Ażurowa powierzchnia rękawów siatkowych na warzywa ma wiele zalet. Przede wszystkim, to właśnie dzięki niej przechowywane i transportowane owoce oraz warzywa mają odpowiedni dostęp do powietrza. Dzięki temu dłużej zachowują świeżość i nie gniją. Niezwykle istotne jest również to, że dostępne w naszym sklepie rękawy siatkowe do pakowania warzyw spełniają wszystkie wymagania związane z materiałami mającymi kontakt z żywnością, dzięki czemu zarówno Ty, jak i Twoi klienci możecie czuć się bezpiecznie.

Rękawy siatkowe na warzywa – szeroki wybór rozmiarów i kolorów

Kupując rękaw siatkowy do warzyw i owoców warto zwrócić uwagę nie tylko na jego rozmiar, ale także na kolor siatki. Odpowiednio dobrana barwa sprawi, że Twoje warzywa będą wyglądać jeszcze bardziej apetycznie, a ich kolor intensywny i soczysty kolor przyciągnie wzrok klientów. Dobry rękaw siatkowy to prosty sposób na poprawę walorów wizualnych Twoich produktów, a tym samym na zwiększenie ich sprzedaży. Sprawdź to sam!

Zobacz również inne worki:

    pixel