Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Hamaki ogrodowe

( ilość produktów: 5 )

Wypoczynek na świeżym powietrzu w letni dzień to jedna z większych przyjemności. Może być ona jeszcze większa, gdy do wypoczynku posłużą nam hamaki ogrodowe i huśtawki. Zobacz, jakie produkty z tej kategorii znajdziesz w naszym sklepie.

Huśtawki ogrodowe – na taras i do ogrodu

Można powiedzieć z całą pewnością, że huśtawki ogrodowe cieszą się rosnącą popularnością i można spotkać je w coraz większej liczbie ogrodów. Nic w tym dziwnego, bo kołysanie jest częścią naszego życia od dnia narodzin, a nawet wcześniej i bujając się większość z nas czuje jego kojący efekt. Warto zatem pomyśleć nad montażem huśtawki ogrodowej, która pozwoli wrócić do tych wspomnień i przyjemnie spędzać wolny czas.

W naszym sklepie znajdziesz typowe huśtawki ogrodowe, które przypominają ławkę, jak i kosze rattanowe, pojedyncze i podwójne. Te pierwsze najlepiej się sprawdzą na dużych tarasach lub w ogrodzie, ale kosze można instalować również na balkonie. Stawiając obok nich parasol ogrodowy będziemy mogli stworzyć przytulny kącik do wypoczynku nawet na niewielkiej powierzchni balkonu w bloku.

Hamaki ogrodowe – frajda dla dzieci i dorosłych

Hamaki ogrodowe rozwieszone pomiędzy drzewami lub na specjalnym stelażu to wprost idealne miejsce do odpoczynku. Bujanie koi skołatane nerwy, a otoczenie przyrody pozwala przywrócić wewnętrzny stan zen. Hamak możesz rozwiesić w altanie ogrodowej, na tarasie albo w cichym zakątku ogrodu, w którym będzie można w spokoju uciąć sobie małą drzemkę.

Hamaki kochają również dzieci w każdym wieku, choć dla nich rzadko jest to miejsce do odpoczynku, a raczej świetne miejsce do zabawy. Hamak może im służyć jako łódka rozbujana na sztormowym oceanie, koja na statku piratów czy szalupa ratunkowa po katastrofie Titanica.

W naszym sklepie znajdziesz hamaki ogrodowe różnego rodzaju. Możesz wybierać hamaki sznurkowe, z tkanin, montowane na stelażu lub wieszane między drzewami. Wybór jest szeroki, więc z pewnością znajdziesz hamak, który szczególnie przypadnie Ci do gustu.

    pixel