Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Żagle przeciwsłoneczne ogrodowe

( ilość produktów: 19 )

Letnie słoneczne dni to ogromna radość, zwłaszcza dla osób mających wakacje lub przerwę urlopową w pracy. Ze słońcem nie ma jednak żartów i długotrwałe wystawianie się na promienie słoneczne nie jest wskazane, zwłaszcza dla dzieci i osób starszych. Nic zatem dziwnego, że dużym zainteresowaniem cieszą się osłony przeciw promieniom słonecznym różnego rodzaju. W tej kategorii znajdziesz żagle przeciwsłoneczne, które pomogą Ci zadbać o cień w różnych częściach ogrodu.

Żagiel przeciwsłoneczny - wygodny i skuteczny

Żagle przeciwsłoneczne są bardzo wygodne w użytkowaniu, a ich duża powierzchnia pozwala zapewnić duży obszar ochrony. Dzięki temu żagiel przeciwsłoneczny doskonale sprawdza się na tarasie czy w ogrodzie, ale świetnie nada się również na balkon. Jego konstrukcja pozwala bowiem dopasować ułożenie żagla do obszaru, który ma ona osłaniać, dzięki czemu przed promieniowaniem słonecznym można ochronić znacznie większą powierzchnię niż mógłby to zapewnić parasol ogrodowy. Zalety żagla docenią przede wszystkim posiadacze małych tarasów i balkonów, na których parasole ogrodowe zajmowałyby zbyt dużo powierzchni, a ze względu na kąt padania słońca nie chroniłyby w wystarczający sposób.

Żagle przeciwsłoneczne mają różne rozmiary i kształty, co pozwala dobrać je odpowiednio do miejsca, w którym będą instalowane. Możesz wybrać żagle trójkątne, małe i duże oraz żagle kwadratowe. Mają one różne kolory, dzięki czemu możesz dobrać ich barwę do tego, w jakim kolorze są meble ogrodowe, w Twoim ogrodzie.

Żagiel przeciwsłoneczny można ustawić w dowolny sposób, dzięki czemu jest skuteczny nawet wtedy, gdy słońce pada z boku. Parasole ogrodowe w takiej sytuacji dają jedynie niewielki cień, a ich ciężka podstawa uniemożliwia wygodne manewrowanie nimi. 

Jak zamontować żagiel przeciwsłoneczny?

Ogromną zaletą żagli przeciwsłonecznych jest ich bardzo szybki i wygodny montaż. Każdy żagiel ma na rogach metalowe kółeczka, służące do montażu. Wystarczy podwiesić je na konstrukcji balkonu, tarasu lub na drzewach w ogrodzie. Do mocowania można wykorzystać opaski zaciskowe, które są lekkie i bardzo wygodne w użyciu. Żagiel przeciwsłoneczny możesz zamocować na stałe, co jest wygodne np. nad piaskownicą ogrodową lub nad miejscem wypoczynkowym, w którym znajdują się fotele, krzesła i leżaki. Możesz również stworzyć taką konstrukcję, która pozwoli regulować położenie żagla w zależności od tego, na jakiej wysokości świeci słońce. Wystarczy jedno z kółek zamocować na dłuższej lince i w zależności od pory dnia przesuwać odpowiednio jego narożnik. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie jeśli chcesz osłonić balkon, a słońce świeci z różnych stron w zależności od pory dnia.

Nasz sklep Rolmarket.pl oferuje szeroki wybór produktów z tej kategorii, które dostępne są w różnych wariantach. Różnią się one między sobą kształtem, rozmiarem i kolorem, więc przejrzyj ofertę i wybierz produkty najlepiej dopasowane do Twojego ogrodu. Oprócz żagli proponujemy również huśtawki ogrodowehamaki ogrodowe i ławki ogrodowe, które ustawisz pod żaglem i będziesz mógł w komfortowych warunkach oddać się wypoczynkowi. 

 

 

Popularne podkategorie kategorii "meble ogrodowe" :

    pixel